Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Fitness recepty a strava

 1. 5 najlepších fitness receptov na doplnenie živín po tréningu

  5 najlepších fitness receptov na doplnenie živín po tréningu

  Čo jesť po tréningu? Otázka, ktorá prenasleduje snáď každého športovca, ktorý svoje tréningy myslí vážne. Práve preto sme sa rozhodli ponúknuť vám to najdôležitejšie, čo o výžive po cvičení potrebujete vedieť.

 2. Fitness recept: Nadýchaný Kinder mliečny rez bez múky s vysokým obsahom bielkovín

  Fitness recept: Nadýchaný Kinder mliečny rez bez múky s vysokým obsahom bielkovín

  Svieži, tvarohový, nadýchaný a sladký, no napriek tomu nutrične vyvážený. Taký je náš fitness recept na Kinder mliečny rez. Koláčik obsahuje až 10 g bielkovín a len 95 kalórií na jeden rez, preto je vhodný ako proteínový snack.

 3. Recept na tradičné Horalky vo fitness verzii s arašidovým maslom

  Recept na tradičné Horalky vo fitness verzii s arašidovým maslom

  Kto by nemal rád Horalky? Túto tradičnú sladkú maškrtu sme pre vás pripravili vo fitness verzii. Naše mini Horalky sú lahodné ako originál, ale obsahujú menej kalórií a viac proteínu. Vyskúšajte ich aj vy! Ale pozor, spôsobujú sladkú závislosť.

 4. 20 tipov raňajok, ktoré môžete jesť pred tréningom

  20 tipov raňajok, ktoré môžete jesť pred tréningom

  Cŕŕn cŕŕn. Aj vám zvoní budík o piatej, o šiestej alebo dokonca o štvrtej ráno? Ak začínate deň cvičením, určite vás zaujíma, čo by ste mali raňajkovať, a či je jedlo pred ranným tréningom nevyhnutné. Odpovede na tieto otázky spolu s tipmi na vhodné raňajky nájdete v článku.

 5. Fitness recept: Kokosové proteínové guličky s mandľou ako Raffaello

  Fitness recept: Kokosové proteínové guličky s mandľou ako Raffaello

  Obávate sa sacharidov, cukru a množstva kalórií? Vyskúšajte naše domáce Raffaello vo fitness verzii. Obsahuje tvaroh, proteín, kokos, pražené mandle a 4 g bielkovín na jednu guličku. Dobrú chuť!

 6. Fitness recept na vynikajúce kokosové tyčinky

  Fitness recept na vynikajúce kokosové tyčinky

  Radi skúšate nové recepty? Potom vám nemôže ujsť tento jednoduchý recept na kokosové tyčinky, ktoré vás nabijú kvalitnou dávkou energie.