Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Fitness recepty

 1. Fitness recept: Vegánsky brownie koláčik z čiernych fazúľ

  Fitness recept: Vegánsky brownie koláčik z čiernych fazúľ

  Čo by ste povedali na šťavnatý brownie koláčik bez múky? My sme si pre vás totiž pripravili fitness recept na vegánsky brownie z čiernych fazúľ a arašidovým topingom, ktorý má neskutočne lahodnú chuť. Okrem iného, jedna porcia obsahuje až 21 g bielkovín. Na čo ešte čakáte? Poďme piecť!

 2. Fitness recept: Cuketové placky s čerstvými bylinkami

  Fitness recept: Cuketové placky s čerstvými bylinkami

  Pripravte si zdravú večeru, ktorej príprava vám nezaberie celú večnosť! Presne tou sú cuketové placky s bylinkami a vysokým obsahom bielkovín. Skúsite ich s nami?

 3. Fitness recept: Obrátený banánový koláč s kokosom

  Fitness recept: Obrátený banánový koláč s kokosom

  Ak patríte k milovníkom sladkých receptov, určite by ste mali vyskúšať náš obrátený banánový koláč s kokosom a nízkym obsahom kalórií, ktorý dodá vášmu telu dávku energie. Na prípravu receptu nepotrebujete veľa ingrediencií a určite ním zabodujete aj medzi svojimi priateľmi.

 4. Fitness recept: Vegetariánsky burger so špaldovou žemľou a cícerovou plackou

  Fitness recept: Vegetariánsky burger so špaldovou žemľou a cícerovou plackou

  Aj vy milujete kvalitné zeleninové burgre? Tak to by ste rozhodne mali vyskúšať náš fitness recept na vegetariánsky burger so špaldovou žemľou a cícerovou plackou, s ktorým môžete zhrešiť aj mimo vášho cheat day. Poďte ho s nami ochutnať!

 5. Fitness recept: Poctivý tvarohový cheesecake s makom

  Fitness recept: Poctivý tvarohový cheesecake s makom

  Dostali ste chuť na vynikajúci domáci tvarohový koláčik? Máme tu pre vás fitness recept na poctivý tvarohový cheesecake s makom, ktorý si určite zamilujete. Má lahodnú chuť a nízky obsah tukov, čo ocenia všetci vyznávači zdravého životného štýlu. Pustime sa do pečenia!

 6. Fitness recept: Lahodný “Sex in a pan” koláčik s proteínom

  Fitness recept: Lahodný “Sex in a pan” koláčik s proteínom

  Počuli ste už o recepte Sex in a pan”? Skrýva sa za ním výborný orechový koláč s pudingom preliaty poriadnou vrstvou tvarohovej zmesi, ktorému sa jednoducho nedá odolať. Vyskúšajte našu fitness verziu tohto koláčika, ktorú sme obohatili o proteín. Rozhodne stojí za to pokušenie!