Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Fitness recepty a strava

 1. Sú sacharidy po tréningu tým, čo skutočne potrebujete?

  Sú sacharidy po tréningu tým, čo skutočne potrebujete?

  Počuli ste mýty o tom, že zo sacharidov po tréningu priberiete? Alebo vám prudko klesne rastový hormón? Neverte tomu. Prečítajte si náš článok o účinkoch sacharidov po tréningu aj o tom, prečo by ste ich nemali vo svojom potréningovom nápoji vynechať.

 2. Fitness recept: Nadýchané proteínové muffiny s kokosom a čokoládou

  Fitness recept: Nadýchané proteínové muffiny s kokosom a čokoládou

  Máte radi muffiny? Vyskúšajte náš nový recept na nadýchané proteínové muffiny s čokoládou a kokosom. Je plný kvalitných surovín, ako kokosový cukor, acidofilné mlieko či strúhaný kokos. Určite im neodolá žiaden športovec či fitness nadšenec. Dobrú chuť!

 3. 5 skvelých receptov na čokoládové brownies pre športovcov

  5 skvelých receptov na čokoládové brownies pre športovcov

  Brownies môže byť nielen chutné, ale aj fitness. Vyskúšajte 5 typov obľúbeného čokoládového zákusku v zdravej verzii. Ponúkame vám recept na brownies s proteínom, jogurtom, avokádom, alebo korpusom z fazule, pretože pri pečení sa fantázii medze nekladú. Dobrú chuť!

 4. 5 najlepších receptov na domáce müsli tyčinky

  5 najlepších receptov na domáce müsli tyčinky

  Aj vy si radi zamaškrtíte? Vyskúšajte home made müsli tyčinky z kvalitných surovín, v raw alebo pečenej verzii. Obsahujú len to, čo máte radi, a preto sa nemusíte báť množstva kalórií a cukru. Navyše, sú obohatené o vlákninu, omega-3 aj bielkoviny, ktoré potrebuje každý športovec.

 5. Čím potešiť športovca na Valentína? Proteínovými raňajkami do postele!

  Čím potešiť športovca na Valentína? Proteínovými raňajkami do postele!

  Sladké proteínové raňajky vyjadria na Valentína to, čo nedokážete slovami povedať. Prekvapte svojich najbližších proteínovými lievancami s orieškovým maslom, ovocím, jogurtom a našim Jammy Spread. Mňam!

 6. Recept: Banánová zmrzlina len z 2 ingrediencií

  Recept: Banánová zmrzlina len z 2 ingrediencií

  Hľadáte rýchly a jednoduchý recept na maškrtenie? Vyskúšajte krémovú banánovú zmrzlinu, ktorá pozostáva len z 2 ingrediencií a zvládne ju aj absolútny amatér v kuchyni. Bude vám chutiť, sľubujeme!