Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Ako schudnúť

 1. 7 rád ako spáliť telesný tuk bez úbytku svalov

  7 rád ako spáliť telesný tuk bez úbytku svalov

  Chcete sa zbaviť nadbytočného tuku a zároveň neprísť o svaly a silu? Potrebujete mať pod kontrolou príjem tekutín, bielkovín a sacharidov, ale musíte tiež prispôsobiť svoj tréningový plán. V článku vám formou 7 nenáročných tipov objasníme súvislosť medzi stravou a tréningom počas redukcie telesného tuku.

 2. 8 mýtov o chudnutí, ktoré brzdia vaše výsledky

  8 mýtov o chudnutí, ktoré brzdia vaše výsledky

  Chudnutie a redukcia tuku je náročný proces, ktorý si vyžaduje čas a trpezlivosť. Prinášame vám preto 8 mýtov spojených s chudnutím, ktoré môžu nielen skomplikovať cestu k vytúženej postave, ale aj negatívne vplývať na zdravie. V článku vám predstavíme 8 mýtov o chudnutí a redukcii tuku, ktorým by ste rozhodne nemali veriť.

 3. 7 najčastejších chýb, ktoré robíte pri chudnutí

  7 najčastejších chýb, ktoré robíte pri chudnutí

  Skúšali ste schudnúť, no nepodarilo sa vám to? Stravujete sa zdravo, cvičíte pravidelne, ale vaša hmotnosť sa nemení? Vyhnite sa omylom, ktoré vám bránia vyzerať lepšie. V tomto článku sa dozviete 7 najčastejších chýb, ktoré môžu ohroziť vaše chudnutie.

 4. Genetika a jej vplyv na rast svalov a chudnutie

  Genetika a jej vplyv na rast svalov a chudnutie

  Počuli ste o tom, že genetika ovplyvňuje rast svalov a progres v cvičení? Váhate, či je to iba mýtus, alebo na tom môže byť kúsok pravdy? Možno vás prekvapí, že pravda je niekde uprostred. V tomto článku vám objasníme vplyv genetiky na rast svalov a distribúciu tuku.

 5. Jojo efekt a ako s ním bojovať

  Jojo efekt a ako s ním bojovať

  Uvažujete nad tým, že ju vyskúšate novú diétu? Najprv by ste však mali vedieť, čo je jojo efekt, rapídny nárast telesnej hmotnosti, a ako s ním bojovať.

 6. 6 chýb, pre ktoré nevidíte výsledky

  6 chýb, pre ktoré nevidíte výsledky

  Venujete sa cvičeniu už dlhšiu dobu, no výsledky sa akosi zabudli dostaviť? Žiaľ, nezabudli. Výsledky vedia veľmi dobre prečo nedostavili, ale čo vás poteší je to, že to vieme aj my. Pozrite si 6 chýb, pre ktoré nevidíte výsledky.

Stránka