Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Ako schudnúť

 1. Genetika a jej vplyv na rast svalov a chudnutie

  Genetika a jej vplyv na rast svalov a chudnutie

  Počuli ste o tom, že genetika ovplyvňuje rast svalov a progres v cvičení? Váhate, či je to iba mýtus, alebo na tom môže byť kúsok pravdy? Možno vás prekvapí, že pravda je niekde uprostred. V tomto článku vám objasníme vplyv genetiky na rast svalov a distribúciu tuku.

 2. Jojo efekt a ako s ním bojovať

  Jojo efekt a ako s ním bojovať

  Uvažujete nad tým, že ju vyskúšate novú diétu? Najprv by ste však mali vedieť, čo je jojo efekt, rapídny nárast telesnej hmotnosti, a ako s ním bojovať.

 3. 6 chýb, pre ktoré nevidíte výsledky

  6 chýb, pre ktoré nevidíte výsledky

  Venujete sa cvičeniu už dlhšiu dobu, no výsledky sa akosi zabudli dostaviť? Žiaľ, nezabudli. Výsledky vedia veľmi dobre prečo nedostavili, ale čo vás poteší je to, že to vieme aj my. Pozrite si 6 chýb, pre ktoré nevidíte výsledky.

 4. Je naozaj možné premeniť tuk na svaly?

  Je naozaj možné premeniť tuk na svaly?

  Je možné premeniť tuk na svaly? Tento koncept vídať stále častejšie, ale je vôbec reálny? Aký je pôvod tohto tvrdenia? V tomto článku si vysvetlíme ako to s premenou tuku na svaly naozaj je.

 5. 9 trikov, vďaka ktorým bude počítanie kalórií hrou

  9 trikov, vďaka ktorým bude počítanie kalórií hrou

  Počítanie kalórií je nástroj, ktorý by vám mal uľahčiť život, a nie komplikovať ho. Naučte sa, ktoré kroky nasledovať, aby ste znížili svoj príjem kalórií, a aby ste si konečne začali všímať výsledky, po ktorých túžite. Pozrite si týchto 9 tipov.

 6. Spáli ranný kardio tréning viac tuku?

  Spáli ranný kardio tréning viac tuku?

  Uvažujete nad tým ako sa najrýchlejšie zbaviť tuku a schudnúť? Zdravá životospráva a kardio je jednou z možností, avšak kedy je kardio tréning najefektívnejší? Spaľuje ranné kardio viac tuku? 

Stránka