Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Ako schudnúť

 1. 17 najefektívnejších cvikov pre silný stred tela

  17 najefektívnejších cvikov pre silný stred tela

  Všetci dobre vieme, že plank je zlatá cesta k vysnívanému six-packu a posilneniu všetkých svalov tela naraz. Ak ale chcete skúsiť niečo nové, ponúkame vám 17 najefektívnejších cvikov na vyformovanie bruška. Vyskúšajte ich aj vy!

 2. 6 chýb, pre ktoré nevidíte výsledky

  6 chýb, pre ktoré nevidíte výsledky

  Venujete sa cvičeniu už dlhšiu dobu, no výsledky sa akosi zabudli dostaviť? Žiaľ, nezabudli. Výsledky vedia veľmi dobre prečo nedostavili, ale čo vás poteší je to, že to vieme aj my. Pozrite si 6 chýb, pre ktoré nevidíte výsledky.

 3. 9 trikov, vďaka ktorým bude počítanie kalórií hrou

  9 trikov, vďaka ktorým bude počítanie kalórií hrou

  Počítanie kalórií je nástroj, ktorý by vám mal uľahčiť život, a nie komplikovať ho. Naučte sa, ktoré kroky nasledovať, aby ste znížili svoj príjem kalórií, a aby ste si konečne začali všímať výsledky, po ktorých túžite. Pozrite si týchto 9 tipov.

 4. 57 tipov, vďaka ktorým bude tento rok rokom zmien

  57 tipov, vďaka ktorým bude tento rok rokom zmien

  Rozhodli ste sa, že konečne začnete cvičiť a dodržiavať zdravý životný štýl? Vzdať to po niekoľkých týždňoch by bolo príliš jednoduché. Preto sme pre vás pripravili 57 tipov, ktoré vám poradia ako začať, ako budovať svalovú hmotu a ako schudnúť.

 5. Spáli ranný kardio tréning viac tuku?

  Spáli ranný kardio tréning viac tuku?

  Uvažujete nad tým ako sa najrýchlejšie zbaviť tuku a schudnúť? Zdravá životospráva a kardio je jednou z možností, avšak kedy je kardio tréning najefektívnejší? Spaľuje ranné kardio viac tuku? 

 6. 17 tipov ako zhodiť tuk rýchlo a efektívne

  17 tipov ako zhodiť tuk rýchlo a efektívne

  Chudnutie a zhadzovanie tuku nie je ľahké, no rázna zmena často končí spálením väčšieho množstva motivácie ako tuku. Učte sa od úspešných a pozrite si 17 najlepších tipov od ôsmich športovcov. Skúste ich začleniť do svojho života a vybudujte si víťazný vzorec zhadzovania tuku.