Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Diagnostické testy

Diagnostické testy

Diagnostické testy je kategória produktov, ktorá obsahuje domáce diagnostické testy, s pomocou ktorých môžete nájsť príčinu tráviacich problémov, odhaliť nedostatok vitamínov a minerálnych látok alebo upraviť životný štýl v súlade s vašou genetickou výbavou.   

      

Domáci test neznášanlivosti lepku môže pomôcť objasniť príčinu mnohých ťažkostí, ako je napríklad nadúvanie a neustále nafúknuté brucho alebo hnačka. Výsledky je ďalej vhodné konzultovať s lekárom, ktorý určí ďalší priebeh riešenia vašich problémov.  

Domáci test na nedostatok železa môže vysvetliť, prečo máte nedostatok energie, pociťujete slabosť, únavu, bolesť hlavy alebo trpíte bledosťou kože. Pri jeho nedostatku je vhodné zamerať sa na zvýšený príjem železa spoločne s vitamínom C, ktorý zvyšuje vstrebateľnosť železa. 

čítať ďalej

Domáce DNA testy zo slín vám na základe analýzy génov prezradia, ako upraviť životný štýl v súlade s vašimi génmi. 

 • DNA Test Vitamins and Minerals vyhodnotí 12 vybraných skupín génov, ktoré ovplyvňujú metabolizmus mikroživín. Vďaka tomu sa dozviete, na aké vitamíny a minerálne látky je vhodné sa zamerať a na základe toho znížiť alebo zvýšiť ich príjem prostredníctvom stravy či výživových doplnkov. 

 • DNA Test Metabolism and Lifestyle odhalí efektivitu vášho metabolizmu, intoleranciu laktózy alebo lepku a rizika prepuknutia závislosti na alkohole alebo nikotíne. 

 • DNA Test Sports Performance prezradí zloženie vašich svalov, a tak vám pomôže nájsť športovú aktivitu, ktorá je v súlade s vašou genetickou výbavou. Ďalej zistíte, ako dobre sa regenerujete po športovej aktivite alebo ako veľmi ste náchylní na poranenie mäkkých tkanív.

DNA Test Diet and Body Weight poodhalí tajomstvo vašich génov, a tak dostanete unikátnu príležitosť upraviť si jedálniček v súlade s vašimi vrodenými predispozíciami. Ďalej vám môže pomôcť schudnúť, udržať si váhu trvalo a vymaniť sa z bludného kruhu skúšania rôznych diét a následného priberania na váhe.

schovať popis
Shopping Options
Kategória
Výrobca
Cena
Cena od - do
Filtrovať podľa
 1. DNA Test Premium Pack - GenePlanet
  Hodnotenie:
  0% (0)
  Špeciálna cena 299,00 €
 2. Domáci test - Neznášanlivosť lepku - Veroval
  Hodnotenie:
  0% (0)
  Špeciálna cena 13,95 €
 3. Domáci test - Nedostatok železa - Veroval
  Hodnotenie:
  100% (1)
  Špeciálna cena 12,45 €
 4. DNA Test Vitamins and Minerals - GenePlanet
  Hodnotenie:
  100% (1)
  Špeciálna cena 99,00 €
 5. DNA Test Sports Performance - GenePlanet
  Hodnotenie:
  0% (0)
  Špeciálna cena 99,00 €
 6. DNA Test Metabolism and Lifestyle - GenePlanet
  Hodnotenie:
  0% (0)
  Špeciálna cena 99,00 €
 7. DNA Test Diet and Body Weight - GenePlanet
  Hodnotenie:
  0% (0)
  Špeciálna cena 99,00 €

9 Položiek

Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám.