DNA Test Vitamins and Minerals - GenePlanet

Hodnotenie:
100 % of 100
100 % (2)
Výrobca: GenePlanet

DNA Test Vitamins and Minerals je unikátny a veľmi jednoduchý domáci DNA test, ktorý na základe analýzy génov odhalí, aké potraviny alebo doplnky stravy pre zaistenie dostatočného príjmu vitamínov a minerálnych látok do jedálničku zaradiť častejšie. Ďalej prezradí genetickú predispozíciu k oxidačnému stresu poškodzujúcemu bunky a na základe personalizovaných doporučení poradí, ako mať dostatok všetkých kľúčových mikroživín.

          

Test obsahuje bežne 12 analýz. Využite špeciálnu akciu a získajte zadarmo ďalších 75 analýz za cenu 12. Celkovo tak dostanete 87 rôznych DNA analýz.

Dlhodobo nedostupný

DNA Test Vitamins and Minerals vám na základe vašich génov pomôže s optimálnym príjmom dôležitých mikroživín 

DNA Test Vitamins and Minerals je jednoduchý domáci DNA test zo slín, ktorý vám na základe analýzy génov prezradí, ako upraviť jedálniček, aby ste prijímali optimálne množstvo všetkých kľúčových vitamínov a minerálnych látok. Každý človek má totiž odlišnú genetickú výbavu a čo je dobré pre jedného, nemusí byť dobré pre všetkých. Tento revolučný DNA test poodhalí tajomstvo vašich génov a ponúkne unikátnu príležitosť upraviť si jedálniček v súlade s individuálnymi potrebami. Test vyhodnotí starostlivo vybrané skupíny génov, ktoré ovplyvňujú metabolizmus mikroživín. Vďaka tomu sa dozviete, na ktoré vitamíny a minerálne látky je vhodné sa zamerať a znížiť, alebo zvýšiť ich príjem prostredníctvom stravy alebo výživových doplnkov.   

      

Optimálny príjem mikroživín na čele s vitamínmi a minerálnymi látkami je kľúčový pre nespočetné množstvo biochemických reakcií odohrávajúcich sa v ľudskom organizme. Napríklad vitamíny B6 a B12 sú dôležité pre energetický metabolizmus, správne fungovanie nervového alebo imunitného systému a zároveň prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Ďalej sa v poslednej dobe ukazuje čím ďalej väčšia dôležitosť dostatočnej hladiny vitamínu D, ktorý je dôležitý pre správnu funkciu svalov a imunitného systému a zároveň prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov. V súvislosti s hladinou vitamínu D v organizme bolo napríklad zistené, že gény označené ako DHCR7 a CYP2R1 majú schopnosť ovplyvňovať hladinu práve tohoto vitamínu. Analýza variantov génov CA1, PPCDC a NBDY ďalej pomôže prispôsobiť príjem zinku, ktorý sa podieľa na viac než 300 biochemických procesoch v organizme. Je napríklad dôležitý pre silný imunitný systém, zdravú hladinu testosterónu v krvi či zdravé vlasy, nechty a pokožku. Z výsledkov testov sa dozviete aj to, či máte genetické predpoklady k nadmernému oxidačnému stresu, nedostatku, alebo naopak prebytku železa. Z výsledkov sa tiež dozviete, či by ste mali obmedziť príjem soli.   

      

Balenie produktu, návod na použitie, mobilné aplikácie aj výsledky sú v angličtine, slovenčine, poľštine, slovinčine.  

       

DNA Test Vitamins and Minerals - GenePlanet

      

DNA Test Vitamins and Minerals a jeho výhody

 • je revolučný domáci DNA test zo slín
 • k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne invazívne metódy
 • je užívateľsky prívetivý a jednoduchý k použitiu  
 • môže zlepšiť váš životný štýl
 • poskytne personalizované výživové doporučenie
 • poradí, aké potraviny a doplnky stravy užívať pre optimálny príjem mikroživín  
 • pomôže upraviť jedálniček a prijímať dostatočné množstvo mikroživín

    

Ako to funguje? 

 1. Akonáhle vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si na stránkách výrobcu GenePlanet účet a zaregistrujte svoj test pomocou čiarového a bezpečnostného kódu.
 2. Následne odoberte vzorku slín podľa návodu, starostlivo ju zabaľte a uložte mimo dosahu detí na suché miesto pri izbovej teplote. Odobrané vzorky sa nesmú skladovať v chladničke!
 3. Vzorku si od vás bezplatne vyzdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, akonáhle e-mailom kontaktujete našu zákaznícku linku, ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku ohľadne vyzdvihnutia vzorky kontaktujte prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň, potom ako vykonáte test podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac než 7 dní. Iba tak môžete získať svoje výsledky čo najrýchlejšie.   
 4. Zhruba do 7 týždňov vás prostredníctvom e-mailu informujeme, akonáhle budú vaše výsledky k dispozícii v online aplikácii, ku ktorej sa jednoducho dostanete pomocou vášho účtu na stránkach výrobcu GenePlanet, ktorý testy podľa prísnych protokolov a bezpečnostných pravidiel vyhodnotí.  
    

        

DNA Test Vitamins and Minerals obsahuje 87 rôznych DNA analýz vrátane:

 1. vitamín B6
 2. vitamín B9
 3. vitamín B12
 4. vitamín C
 5. vitamín D
 6. vitamín E
 7. železo
 8. sodík (soľ)
 9. draslík
 10. zinok
 11. selén
 12. oxidačný stres

       

Keď využijete našu špeciálnu akciu, získate zadarmo 75 analýz z oblastí ako Diet and Body Weight, Sports Performance a Metabolism and Lifestyle.

          

Upozornenie:

Test nie je vhodný pre neplnoletých. Produkt skladujte mimo dosahu detí na suchom mieste pri izbovej teplote. DNA test obsahuje stabilizačnú kvapalinu, ktorá je netoxická a nie je určená k požitiu. Aplikovaný test neskladujte v chladničke. Inštrukcie k testu a tiež jeho výsledky sú iba v angličtine. Analýzy GenePlanet´s sú vykonané podľa najprísnejších profesionálnych štandardov a GenePlanet venuje zvláštnu pozornosť zabezpečeniu laboratórií a uchovávaných dát. Všetky dáta sú uskladnené a spracovávané v súlade s európskou a miestnou legislatívou s najvyššími bezpečnostnými štandardmi.

Detail produktu
EAN 0123012301233
HS kód 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Netto váha 0.11 kg
Počet kusov v balení 30 ks
Brutto váha 0.11 kg
Dĺžka 18.50 cm
Šírka 12.50 cm
Výška 4.00 cm
Vyrobené v EU
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória DNA testy
Ostatné kategórie Darčeky
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Diagnostické testy
Darčeky pre celú rodinu

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov DNA Test Vitamins and Minerals - GenePlanet
Write Your Own Review
Prezeráte si:DNA Test Vitamins and Minerals - GenePlanet
Vaše hodnotenie
Variants Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď