Anabolizéry a stimulanty

 

Anabolizéry a stimulanty zastrešujú doplnky výživy ako predtréningové stimulanty, HMB, náhrada steroidov či arginín. Predtréningové stimulanty dokonale pripravia a naštartujú psychickú ako aj fyzickú stránku športovca aj na náročnejšie tréningy a zvládnutie väčších záťaží. HMB je označením pre beta- hydroxy beta- methylbutyrát, ktorého hlavnou funkciou je zlepšenie regenerácie a zvýšenie využiteľnosti prijímaných bielkovín pre stavbu svalov. V kategórii Náhrada steroidov sa nachádzajú legálne a bezpečné náhrady steroidov, ktoré vplývajú na tvorbu testosterónu a rastového hormónu, a sú určené pre kondičných ako aj profesionálnych športovcov.  Arginín zvyšuje produkciu rastového hormónu, zvyšuje pump efekt, odvod kyseliny mliečnej z namáhaného svalu a detoxikuje amoniak.

čítať ďalej

Anabolizéry a stimulanty sú látky, ktoré podporujú rast kvalitnej svalovej hmoty a premenu tukov na svalovú hmotu. Treba však podotknúť, že sa nejedná o žiadne anabolické hormóny. Sú považované za revolučný prostriedok pri náročnom posilňovaní, bez ktorého sa vrcholový športovec len ťažko zaobíde.

 

Anabolizéry ponúkajú viacero výhod:

  • pomáhajú pri vytváraní anabolického prostredia v tele
  • rozširujú cievy a urýchľujú tým prekrvenie organizmu a rýchlejšie zásobenie svalov živinami
  • podporujú tvorbu testosterónu
  • podporujú tvorbu rastového hormónu


Anabolizéry a stimulanty podľa formy

Anabolizéry a stimulanty nájdeme vo viacerých formách. Väčšinou sa forma užívania odvíja od základnej zložky. Trh ich ponúka v tabletách, tekuté, ale aj v práškovej forme.

  • Tablety: táto formasľubuje rýchlejší nárast svalovej hmoty, vďaka koncentrácii účinnej látky. Môžete ich mať vždy po ruke a sú pohodlné aj z hľadiska dávkovania.
  • Tekuté:  táto forma je čoraž obľúbenejšia, aj vďaka tomu, že sa rýchlo vstrebáva, a preto má rýchly nástup. Z toho dôvodu je ich ideálne užívať tesne pred tréningom alebo po tréningu.
  • Práškové: taktiež majú výhodu rýchleho vstrebávania, jednoduché dávkovanie, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vlastných potrieb. Jednou z ich výhod je aj to, že sa dnes už vyrábajú vo viacerých príchutiach, takže vám budú aj chutiť.
schovať popis
na stranu
Položiek 1 do 12 z celkového počtu 186
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Anabol 5 Black 120 tab - Nutrex

34,00 €

21,7

Nové
Sleep & Relax 300 g - GymBeam + 3 darčeky

24,95 €

19,95

Caffeine 90 tbl - Gym Beam

8,43 €

4,95

DAA-stin 90 g - Megabol

14,14 €

5,18

Beta alanín 120 tab - GymBeam

9,95 €

5,95

Nové
Predtréningový stimulant Red Shock Shot 80 ml - All Nutrition

1,70 €

1,2

Predtréningový stimulant Neurocore 215 g - MuscleTech

32,95 €

25,9

na stranu
Položiek 1 do 12 z celkového počtu 186
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
kategórie
Balenie+
Príchuť+
Cena
€-1
€64
//Asynchronous click tracking code