Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant Thor - GymBeam + darček

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
80 %

Thor je nový hardcore predtréningový stimulant na báze overených a efektívnych ingrediencií, ako je Beta alanín, Arginín, L-Citrulín Malát, Taurín a iné. Nielenže vás nabudí, ale zvýši aj hladinu oxidu dusnatého, podporí svalovú vytrvalosť a zlepší výkon. Pocítite silu, bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice.

Pozor! Thor je naozaj silný stimulant, na začiatok odporúčame užiť len jednu kopcovitú odmerku. 


Objednajte si predtréningovku Thor a vyberte si v košíku darček Tribulus Terrestris alebo spaľovač synefrín. Akcia sa nevzťahuje na veľkoobchodných zákazníkov.

 
Špeciálna cena 11,70 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

Predtréningový stimulant Thor, s ktorým pocítite bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice. Udrite naozaj tvrdo!

Predtréningový stimulant Thor je nový hardcore predtréningový doplnok bez kreatínu, na báze overených a efektívnych ingrediencií, ako je Beta alanín, Arginín, L-Citrulín Malát, Taurín, kofeín a iné. Len 1 dávka tejto unikátnej formuly zabezpečí, že do 20 minút od užitia budete pripravený na ten najtvrdší tréning.

  Thor - GymBeam

 

Thor nielenže bráni únave a nabudí vás na tréning, ale podporuje aj svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Kofeínová zložka zvýši vašu koncentráciu a sústredenosť a ingrediencie, ako AAKG, vaše svaly napumpujú a zvýšia hladinu oxidu dusnatého. Prídavok Niacínu navyše zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. Akonáhle užijete Thor, pocítite silu, bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice. Nič vám už nebude stáť v ceste! Uderte naozaj tvrdo s Thorovým kladivom!

 

Thor a jeho efektívne zložky

 • Beta Alanín je aminokyselina, ktorá prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Je skvelým blokátorom únavy, bráni hromadeniu kyseliny mliečnej v svaloch, čo umožňuje telu fungovať lepšie a dlhšie.
 • AAKG (Arginín-Alfa-Ketoglutarát) je forma arginínu, ktorá podporuje tvorbu rastového hormónu a inzulínu. Je hlavným donorom NO, preto zvyšuje produkciu oxidu dusnatého, prekrví a napumpuje svaly, zlepší vytrvalosť a transport živín do svalov.
 • Citrulín Malát je kombinácia aminokyseliny L-citrulín a malátu, ktorá zvyšuje tvorbu energie, zlepšuje vytrvalosť a rezistenciu na únavu, zlepšuje regeneráciu a energetickú hladinu.
 • Taurín je neesenciálna aminokyselina, ktorá okrem hydratácie organizmu, zlepšuje mozgové funkcie, zvyšuje športovú výkonnosť, podporuje regeneráciu a rýchlejšie zotavenie, navyše podporuje spaľovanie tukov.
 • Glycerol Monostearát na zvýšenie objemu extracelulárnej tekutiny, drží vodu a spôsobuje maximálne napumpovanie svalov.
 • Sibírsky ženšen je bohatý na minerály a stopové prvky. Pôsobí regeneračne pri rýchlom fyzickom a psychickom vyčerpaní, podporuje regeneráciu a odolnosť organizmu voči nepriaznivým vplyvom prostredia, pomáha pri znižovanie krvného cukru a cholesterolu a zlepšovaní činnosti centrálnej nervovej sústavy.
 • Kofeín je psychoaktívny stimulant, ktorý stimuluje centrálny nervový systém, odvráti únavu, zvyšuje koncentráciu a energetickú hladinu.
 • Niacín, vo vode rozpustný vitamín B3 zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. Znižuje svalovú únavu a zvyšuje maximálnu svalovú pracovnú kapacitu.
 

thor predtréningový stimulat gymbeam

Predtréningový stimulant Thor a jeho výhody

 • hardcore predtréningový stimulant
 • obsahuje silne koncentrovanú formulu
 • podporuje zlepšenie výkonu a športovej výkonnosti
 • zlepšuje odolnosť a vytrvalosť svalov
 • bráni únave a nabudí na tréning
 • podporuje regeneráciu a zotavenie po tréningu
 • podporuje sústredenosť
 • neobsahuje sacharidy
 • neobsahuje kreatín


Pre koho je určený?

Táto predtréningovka je určená pre športovcov nad 18 rokov, ktorí potrebujú pred tréningom nabudiť a dodať svojmu telu poriadnu dávku energie. Vzhľadom k tomu, že podporuje výkonnosť, zvyšuje pozornosť a koncentráciu, pripraví vás na tréning aj v prípade, že nemáte chuť cvičiť.

 

Zloženie

Príchuť vodný melón: Beta-Alanín, L-Citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-Arginín, Kalcium Alfa-Ketoglutarát), Taurín, Emulgátor (Glycerol Monostearát), Sevillský pomaranč (Citrus aurantium) 100% ovocný extrakt (štandardizovane 5% synefrínu a 35% hesperidínu), Kofeín bezvodný, Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus) extrakt z koreňa (štandardizovane 1% eleuterozidov), Niacín (Vitamín B3), Maltodextrín, Kyselina citrónová, protihrudkujúca látka (Oxid kremičitý), aróma (vodný melón), sladidlo (Sukralóza), protihrudkujúca látka (vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), farbivo.

Príchuť citrón-limetka: Beta-Alanín, L-Citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-Arginín, Kalcium Alfa-Ketoglutarát), Taurín, Emulgátor (Glycerol Monostearát), Sevillský pomaranč (Citrus aurantium) 100% ovocný extrakt (štandardizovane 5% synefrínu a 35% hesperidínu), Kofeín bezvodný, Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus) extrakt z koreňa (štandardizovane 1% eleuterozidov), Niacín (Vitamín B3), Maltodextrín, Kyselina citrónová, protihrudkujúca látka (Oxid kremičitý), aróma (citrón), sladidlo (Sukralóza), protihrudkujúca látka (vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), farbivo.

Príchuť strawberry-kiwi: Beta-alanín, L-arginín Alfa Ketoglutarát (AAKG), maltodextrín, taurín, L-Citrulín DL-Malát 1:1, kyselina (kyselina citrónová), emulgátor (glycerol monostearát),bezvodý kofeín, extrakt zo Sevilského pomaranča (štandardizovaný na 5% synefrínu a 35% hesperidínu),
Sibírsky ženšen extrakt z koreňa ( štandardizovaný na 1% eleuterozidov), niacín (vitamín B3), aróma (jahoda kiwi), sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), farbivo (betanin E162).

Príchuť mango maracuja: Beta-alanín, L-arginín Alfa Ketoglutarát (AAKG), maltodextrín, taurín, L-Citrulín DL-Malát 1:1, kyselina (kyselina citrónová), emulgátor (glycerol monostearát),bezvodý kofeín, extrakt zo Sevilského pomaranča (štandardizovaný na 5% synefrínu a 35% hesperidínu),
Sibírsky ženšen extrakt z koreňa ( štandardizovaný na 1% eleuterozidov), niacín (vitamín B3), aróma (mango maracuja), sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), farbivo (beta karoten E160a).

 

Dávkovanie

Pre posúdenie tolerancie skúste najprv 1 kopcovitú odmerku rozmiešať v 200 ml vody a užiť 20 minút pred tréningom.

Po posúdení tolerancie môžete dávku zvýšiť na 2 kopcovité odmerky = 14 g prášku rozmiešaných v 200 ml studenej vody a užiť 20 minút pred tréningom. Nikdy neprekračujte odporúčané dávkovanie v priebehu 24 hodín. Vzhľadom k tomu, že obsahuje kofeín, neodporúčame užívať večer a 5 hodín pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť watermelon)2 kopcovité odmerky (14 g)
Beta-alanín4000 mg
L-citrulín DL-malát 1:12600 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG)1400 mg
Taurín700 mg
Glycerol monostearát400 mg
Horký pomaranč (Citrus aurantium) extrakt z ovocia300 mg
Kofeín bezvodý300 mg
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus) prášok z koreňa200 mg
Niacín (ako nikotínamid)70 mg

 

Upozornenie

Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Je nevhodný pre tehotné a kojace ženy. V prípade, že máte jedno z nasledovných ochorení: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním, konzultujte užívanie tohto doplnku s vašim lekárom.

V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke). Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a arašídov.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant Thor - GymBeam + darček

Globálne hodnotenie produktu

80%
80%
Priemer z 217 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

85 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
41 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Takže thora som si objednal počas novoročného výpredaja za nejakých 8,95€, povedal som si, že skúsim či to niečo robí, aj keď od veľa ľudí som počul, že to je nič moc... ale bol som milo prekvapený, nie je to žiadny hardcore, po ktorom chceš ohýbať železo, ako niektoré americké predtréningovky, ale nemá ani žiadne dojazdy, po ktorých by som bol unavený a rozbitý na kašu. Celkovo super predtréningovka, nakopne presne tak akurát, za mňa spokojnosť a určite by som odporučil.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

20.0000 %
59 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
39 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Skúsil som túto pumpu na odporúčanie známeho ale musím povedať, že väčší bullshit som vo svojom živote ešte nespravil. Pre lepšie pochopenie napíšem svoju dennú rutinu. Celý deň prebiehal normálne, chuť do tréningu bola menšia ako v ostatné dni a tak som sa rozhodol užiť túto pumpu. Dal som si jednu odmerku pol hodinu pred tréningom. Prišiel som do posilky, no jediné čo som z pumpy cítil bolo svrbenie. Tréning som dokonca odcvičil horšie ako v normálne dni. Hovorím nič moc ale ok. No to bol len začiatok. Spať som si lahol o 22:00 s tým že sa ... zobraziť všetko

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Predtréningový stimulant Thor - GymBeam + darček

 1. 100%

  Filip

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Super
  Takže thora som si objednal počas novoročného výpredaja za nejakých 8,95€, povedal som si, že skúsim či to niečo robí, aj keď od veľa ľudí som počul, že to je nič moc... ale bol som milo prekvapený, nie je to žiadny hardcore, po ktorom chceš ohýbať železo, ako niektoré americké predtréningovky, ale nemá ani žiadne dojazdy, po ktorých by som bol unavený a rozbitý na kašu. Celkovo super predtréningovka, nakopne presne tak akurát, za mňa spokojnosť a určite by som odporučil.
 2. 20%

  Dávid

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Výborná "pumpa", ktorá mi okrem svrbenia v zadku pridala aj dvojdňovú insomniu
  Skúsil som túto pumpu na odporúčanie známeho ale musím povedať, že väčší bullshit som vo svojom živote ešte nespravil. Pre lepšie pochopenie napíšem svoju dennú rutinu. Celý deň prebiehal normálne, chuť do tréningu bola menšia ako v ostatné dni a tak som sa rozhodol užiť túto pumpu. Dal som si jednu odmerku pol hodinu pred tréningom. Prišiel som do posilky, no jediné čo som z pumpy cítil bolo svrbenie. Tréning som dokonca odcvičil horšie ako v normálne dni. Hovorím nič moc ale ok. No to bol len začiatok. Spať som si lahol o 22:00 s tým že sa vyspím na zajtra, lebo mám skúšku. Update 01:34 stále som hore a svrbia ma celé stehná a aj riť. Za tú dobu som sa stihol doučiť pár vecí na skúšku a napísať túto esej. Mám pocit, že by som dokázal odtiahnuť kamión za ťažné lano zubami. Preto vravím, ak ste gurmán a oblubujete svrbkanie v sedacej časti a nespavosť, určite doporučujem. Ideálne napr. Pre: vodiča kamionu, policajta na nočnej, a v podstate každého pracovníka nočnej smeny. Ale ako by povedala Darinka Rolins: za mňa áno, sorry.
 3. 100%

  Oliver

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Mega rychlost dorucenia
  Sice prosukt este nemam oskusany ale chcem zhodnotit rychlost dorucenia.
  Objednavka odoslana o 18:50 dorucena 11:10 druhy den!
  Neviem ako to mate osefovane ale obrovky palec hore. Mega rychlost spracovania objednavky a dorucenia. Ked je toto u vas standard tak klobuk dole ????
 4. 100%

  Miloš

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  NESKUTOČNÁ SILA
  GymBeam naozaj ďakujem, konečne niečo poriadné za SUPER cenu, a neskutočna sila, nesklamal naozaj Hardcore ako pisu, skusal som uz kade co ale konecne nieco co zabralo, cvici sa mi ovela lepsie, a odporucam ku tomu sluchatka do usi a nahlas hudbu, TOP
 5. 60%

  Dalibor-

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Odporúčam, no Iba 15 dávok !
  Zamňa sa viac oplatí Thor vitargo nakoľko tam máte 30 dávok za 15e a tu za 13e iba 15 dávok ak dávate 2 odmerky, lebo iba pry dvoch odmerkach to stým zlože má ako tak zmysel nakoľko zloženie je slabé coffeinu je dosť ! no látok na napumpované je malé množstvo účinná dávka citrolinu je 6 až 7g tu sú pri 2 odmerkách 2g a dopĺňili to argynínom ktorého je tiež malo !!! Glycerol tiež malo no aspom tam je na oko . Zamňa priemer nenatchne no ani neurazi, cena NATO že tam je 15 dávok mi príde vysoká za priemerný nakopavač ! gymbeam zvyšuje ceny iba na základe reklám a propagácie ktorú robia športovci.... na produkty no nie na základe zlepšovania kvality a účinnosti produktov tu platí skôr kvantita ako kvalita !
 6. 100%

  Peter

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 68

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  The Best
  Jeden drink pred posilkou a vydavam zo seba super nadprirodzene vykony! Po Thorovi sa citim ako z Marvel comics!
 7. 100%

  Lukas

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 150

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Skvelá predtréningovka za dostupnú cenu
  Ak hľadáte preworkout s kvalitným zložením a rýchlym nástupom účinku, tak Thor je správna voľba. Je potrebné, si však odskúšať ako na vás pôsobí celá odmerka, aby nenastúpila bolesť hlavy, resp. iné ťažkosti. Určite odporúčam túto predtréningovku, pretože pomer ceny a kvality je naozaj skvelý. Nabudenie, prekrvenie svalstva i koncentrácia počas tréningu je 100% zaručená.
 8. 100%

  King

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Tipci nechapu
  Este som ho nemal ale smejem sa nad tym ze si da niekto 4 odmerky a zaspava. Vedeli ste o tom, ze nadmerny kofein ma opacne ucinky, teda omamne. Nvm kolko mg je v 4 davkach, predpokladam urcite nad 500 tak to uz je slusna davka na K.O. s mierou hosi....
 9. 20%

  jajo

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  negativna skusenost
  Skusal som to niekolko krat. Vysledok:
  - Nabudenie vobec ziadne
  - strata koncentracie
  - aj ked som to pouzil podla navodu a dokonca okolo tretej hodiny poobede, vzdy v ten den som nedokazal v noci zaspat, zaspat sa mi podarilo az okolo 4 az 5 hodiny rannej co bola uplna katastrofa. Cely dalsi den zabity tym padom.

  Poznamka - mozno len ja tak zle reagujem na pripravok, moze to byt individualne a niekto iny mozno bude mat iny zazitok a dokonca pozitivny. Na kazdeho to moze inak ucinkovat...
 10. 20%

  Dominik

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Katastrofa
  Namiesto kvalitných účinných látok je najlacnejšia voľba napchať kopu kofeínu a alanínu, ktorý samozrejme pri väčšej dávke cítiť. Ľudia nezvyknutí na kofeín sa môžu predávkovať, takže opatrne. Nabudenie takmer žiadne, napumpovanie slabé (tu zase chýba viac AKG a Citrulín), neskutočne ťažko trávi, dokonca horšie ako od Musclepharm a to už je čo povedať.

  P.S. Skúšam všetky a recenzujem, pri európskych siahnite po Wreckage, pri amerických Mesomorph a Snake Bite.

Položky 1 až 10 z celkového počtu 86

Zobraziť na stranu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant Thor - GymBeam + darček
Vaše hodnotenie

Príchuť

Vyrobené v
EU
Bez plastového obalu
nie
Výška
11.00 cm
Šírka
9.00 cm
Dĺžka
9.00 cm
Brutto váha
0.33 kg
Skupina príchute
ovocie
Počet kusov v balení
10 ks
Počet kusov na palete
1200 ks
Netto váha
0.21 kg
EAN
8588006485813
Bez umelých sladidiel
nie
Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Bez GMO
áno
Bio
nie
Bezlepkový
áno
Bez laktózy
nie
Vegetariánsky
áno
Vegánsky
áno
Zmes
zmes
Forma
práškový
Právna kategória výrobku
doplnok stravy
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant Thor - GymBeam + darček

Napíšte otázku
Napísať odpoveď

Questions and answers about product Predtréningový stimulant Thor - GymBeam + darček

1. Otázka:
Kombinacia Thoru s inymi doplnkami

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobry. Podla rady trenera uzivam pred cvicenim HMB,Glutamin, Arginin, Kreatin a Karnitin so Synefrynom. Taka mala pumpa. Zacina vsak trosku stagnacia vykonu a chcem nieco na rozbeh. Chcem sa spytat, ci je mozne uzit este aj Thor spolu s popisanimi doplnkami, alebo odporucate radsej samostatne. Cvicit chodim o piatej a spat okolo jedenastej. Dik za radu
Odpoveď:
Ladislav

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Z vymenovanych zloziek sa nachadza v Thorovi iba arginin a synefrin. Tieto latky nerobia problem aj pri trosku vyssich davkach, skor by som povedal, ze si telo zvykne na uzivane davky, preto pri dlhodobom uzivani odporucam skor prerusit uzivanie aspon na 2 tyzdne a potom znova zacat. Samozrejme mozte pridat do suplementacie aj Thora a pokracovat v napredovani zasa nejaky cas kym si nato telo nezvykne.
2. Otázka:
Moze tento preworkout poskodit rast teenagera vo veku 15rokov?

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobrý deň, chcel by som sa spytat ci tento vyrobok moze poskodit rast tela ked mam 15rokov? Kedze som cital ze od 18tich sa to odporuca preto ma to zaujimalo.
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Odporúčame užívať doplnok až od 18 rokov.
3. Otázka:
Anonymous

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobry den, obsahuje tento produkt aj nejake kalorie? Chodim cvicit na prazdny zaludok a preto si vyberam len bezkaloricke predtreningovky. Dakujem za odpoved
Odpoveď:
Anonymous

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Táto predtréningovka je bezkalorická, na jednu dávku obsahuje zanedbateľné množstvo kalórií, ktoré sa podľa nariadení v nutričnej tabuľke nemusia uvádzať.
4. Otázka:
Trvacnost

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Ako dlho je mozne pociťovať účinky Thora ?
Odpoveď:
Trvacnost

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, pôsobenie predtréningového stimulantu je približne 60min, samozrejme u každého sa inak prejavujú účinky.
5. Otázka:
Thor + creatin maca carnitine

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobry deň,uzivam macu+tribulus rano vecer, creatin, protein, a l carnitin pred behanim, mozem zaradiť k tomuto aj pred tréningovku thor?
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

áno, môžete užívať predtréningovku pred tréningom. Odporúčame začať s menšou dávkou.

Flex Wheeler - legenda kulturistiky, ktorú nezlomila choroba obličiek ani amputácia nohy

Šampión Flex Wheeler má za sebou úžasnú cestu plnú slávy, ale aj tvrdých pádov. Pozrite sa s nami na život tejto legendy.

10 vecí, ktoré musíte vedieť predtým, ako začnete chudnúť

Týchto 10 vecí o chudnutí by sa mal dozvedieť každý ešte predtým, ako sa rozhodne začať na sebe makať. Ušetria čas a nasmerujú vás tým správnym smerom, aby boli výsledky trvalé a udržateľné.

Simeon Panda - fitness model, ktorý patrí k najvplyvnejším influencerom sveta

Simeon Panda je populárny fitness influencer, známy tvrdou drinou. Pozrite sa s nami na jeho cestu, ktorú poznačili obvinenia z užívania steroidov.

Koľko opakovaní je najlepšie cvičiť, keď chcete schudnúť alebo nabrať svaly?

Ako rastú svaly a aký počet opakovaní cviku je najlepšie cvičiť? V článku vám poradíme, čo je najlepšie pre rast svalov a chudnutie.

Položky 1 až 14 z celkového počtu 14