Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant Thor - GymBeam

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
84 %

Thor je nový hardcore predtréningový stimulant na báze overených a efektívnych ingrediencií, ako je Beta alanín, Arginín, L-Citrulín Malát, Taurín a iné. Nielenže vás nabudí, ale zvýši aj hladinu oxidu dusnatého, podporí svalovú vytrvalosť a zlepší výkon. Pocítite silu, bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice.

Pozor! Thor je naozaj silný stimulant, na začiatok odporúčame užiť len jednu kopcovitú odmerku. 

 
Špeciálna cena 12,95 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

Predtréningový stimulant Thor, s ktorým pocítite bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice. Udrite naozaj tvrdo!

Predtréningový stimulant Thor je nový hardcore predtréningový doplnok bez kreatínu, na báze overených a efektívnych ingrediencií, ako je Beta alanín, Arginín, L-Citrulín Malát, Taurín, kofeín a iné. Len 1 dávka tejto unikátnej formuly zabezpečí, že do 20 minút od užitia budete pripravený na ten najtvrdší tréning.

  Thor - GymBeam

 

Thor nielenže bráni únave a nabudí vás na tréning, ale podporuje aj svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Kofeínová zložka zvýši vašu koncentráciu a sústredenosť a ingrediencie, ako AAKG, vaše svaly napumpujú a zvýšia hladinu oxidu dusnatého. Prídavok Niacínu navyše zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. Akonáhle užijete Thor, pocítite silu, bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice. Nič vám už nebude stáť v ceste! Uderte naozaj tvrdo s Thorovým kladivom!

 

Thor a jeho efektívne zložky

 • Beta Alanín je aminokyselina, ktorá prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Je skvelým blokátorom únavy, bráni hromadeniu kyseliny mliečnej v svaloch, čo umožňuje telu fungovať lepšie a dlhšie.
 • AAKG (Arginín-Alfa-Ketoglutarát) je forma arginínu, ktorá podporuje tvorbu rastového hormónu a inzulínu. Je hlavným donorom NO, preto zvyšuje produkciu oxidu dusnatého, prekrví a napumpuje svaly, zlepší vytrvalosť a transport živín do svalov.
 • Citrulín Malát je kombinácia aminokyseliny L-citrulín a malátu, ktorá zvyšuje tvorbu energie, zlepšuje vytrvalosť a rezistenciu na únavu, zlepšuje regeneráciu a energetickú hladinu.
 • Taurín je neesenciálna aminokyselina, ktorá okrem hydratácie organizmu, zlepšuje mozgové funkcie, zvyšuje športovú výkonnosť, podporuje regeneráciu a rýchlejšie zotavenie, navyše podporuje spaľovanie tukov.
 • Glycerol Monostearát na zvýšenie objemu extracelulárnej tekutiny, drží vodu a spôsobuje maximálne napumpovanie svalov.
 • Sibírsky ženšen je bohatý na minerály a stopové prvky. Pôsobí regeneračne pri rýchlom fyzickom a psychickom vyčerpaní, podporuje regeneráciu a odolnosť organizmu voči nepriaznivým vplyvom prostredia, pomáha pri znižovanie krvného cukru a cholesterolu a zlepšovaní činnosti centrálnej nervovej sústavy.
 • Kofeín je psychoaktívny stimulant, ktorý stimuluje centrálny nervový systém, odvráti únavu, zvyšuje koncentráciu a energetickú hladinu.
 • Niacín, vo vode rozpustný vitamín B3 zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. Znižuje svalovú únavu a zvyšuje maximálnu svalovú pracovnú kapacitu.
 

thor predtréningový stimulat gymbeam

Predtréningový stimulant Thor a jeho výhody

 • hardcore predtréningový stimulant
 • obsahuje silne koncentrovanú formulu
 • podporuje zlepšenie výkonu a športovej výkonnosti
 • zlepšuje odolnosť a vytrvalosť svalov
 • bráni únave a nabudí na tréning
 • podporuje regeneráciu a zotavenie po tréningu
 • podporuje sústredenosť
 • neobsahuje sacharidy
 • neobsahuje kreatín


Pre koho je určený?

Táto predtréningovka je určená pre športovcov nad 18 rokov, ktorí potrebujú pred tréningom nabudiť a dodať svojmu telu poriadnu dávku energie. Vzhľadom k tomu, že podporuje výkonnosť, zvyšuje pozornosť a koncentráciu, pripraví vás na tréning aj v prípade, že nemáte chuť cvičiť.

 

Zloženie

Príchuť vodný melón: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-arginín, kalcium alfa-ketoglutarát), taurín, glycerol monostearát, extrakt z plodov pomarančovníku horkého (Citrus aurantium) (štandardizovaný na 2,33% synefrín), kofeín bezvodý, prášok z koreňa sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (štandardizovaný na 1% eleuterozidy), vitamín B3 (nikotínamid), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (cviklová červená).

Príchuť citrón-limetka: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-arginín, kalcium alfa-ketoglutarát), taurín, glycerol monostearát, extrakt z plodov pomarančovníku horkého (Citrus aurantium) (štandardizovaný na 2,33% synefrín), kofeín bezvodý, prášok z koreňa sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (štandardizovaný na 1% eleuterozidy), vitamín B3 (nikotínamid), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (beta karotén).

Príchuť strawberry-kiwi: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-arginín, kalcium alfa-ketoglutarát), taurín, glycerol monostearát, extrakt z plodov pomarančovníku horkého (Citrus aurantium) (štandardizovaný na 2,33% synefrín), kofeín bezvodý, prášok z koreňa sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (štandardizovaný na 1% eleuterozidy), vitamín B3 (nikotínamid), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (cviklová červená).

Príchuť mango maracuja: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-arginín, kalcium alfa-ketoglutarát), taurín, glycerol monostearát, extrakt z plodov pomarančovníku horkého (Citrus aurantium) (štandardizovaný na 2,33% synefrín), kofeín bezvodý, prášok z koreňa sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (štandardizovaný na 1% eleuterozidy), vitamín B3 (nikotínamid), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), sladidlo (sukralóza), farbivo (beta karotén).

 

Dávkovanie

Pre posúdenie tolerancie skúste najprv 1 kopcovitú odmerku rozmiešať v 200 ml vody a užiť 20 minút pred tréningom.

Po posúdení tolerancie môžete dávku zvýšiť na 2 kopcovité odmerky = 14 g prášku rozmiešaných v 200 ml studenej vody a užiť 20 minút pred tréningom. Nikdy neprekračujte odporúčané dávkovanie v priebehu 24 hodín. Vzhľadom k tomu, že obsahuje kofeín, neodporúčame užívať večer a 5 hodín pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť watermelon)2 kopcovité odmerky (14 g)
Beta-alanín 4000 mg
L-citrulín DL-malát 1:1 2600 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG) 1400 mg
Taurín 700 mg
Glycerol monostearát 400 mg
Extrakt z plodov pomarančovníku horkého (Citrus aurantium) 300 mg
- Synefrín 7 mg
Kofeín bezvodý 300 mg
Prášok z koreňa sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 200 mg
- Eleuterozidy 1 mg
Vitamín B3 70 mg

 

Upozornenie

Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Je nevhodný pre tehotné a kojace ženy. V prípade, že máte jedno z nasledovných ochorení: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním, konzultujte užívanie tohto doplnku s vašim lekárom.

V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke). 

Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a arašídov.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant Thor - GymBeam

Globálne hodnotenie produktu

84%
84%
Priemer z 230 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

89.9 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
55 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Takže thora som si objednal počas novoročného výpredaja za nejakých 8,95€, povedal som si, že skúsim či to niečo robí, aj keď od veľa ľudí som počul, že to je nič moc... ale bol som milo prekvapený, nie je to žiadny hardcore, po ktorom chceš ohýbať železo, ako niektoré americké predtréningovky, ale nemá ani žiadne dojazdy, po ktorých by som bol unavený a rozbitý na kašu. Celkovo super predtréningovka, nakopne presne tak akurát, za mňa spokojnosť a určite by som odporučil.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

20.0000 %
9 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
3 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Namiesto kvalitných účinných látok je najlacnejšia voľba napchať kopu kofeínu a alanínu, ktorý samozrejme pri väčšej dávke cítiť. Ľudia nezvyknutí na kofeín sa môžu predávkovať, takže opatrne. Nabudenie takmer žiadne, napumpovanie slabé (tu zase chýba viac AKG a Citrulín), neskutočne ťažko trávi, dokonca horšie ako od Musclepharm a to už je čo povedať. P.S. Skúšam všetky a recenzujem, pri európskych siahnite po Wreckage, pri amerických Mesomorph a Snake Bite.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Predtréningový stimulant Thor - GymBeam

 1. 100%

  Filip

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Super
  Takže thora som si objednal počas novoročného výpredaja za nejakých 8,95€, povedal som si, že skúsim či to niečo robí, aj keď od veľa ľudí som počul, že to je nič moc... ale bol som milo prekvapený, nie je to žiadny hardcore, po ktorom chceš ohýbať železo, ako niektoré americké predtréningovky, ale nemá ani žiadne dojazdy, po ktorých by som bol unavený a rozbitý na kašu. Celkovo super predtréningovka, nakopne presne tak akurát, za mňa spokojnosť a určite by som odporučil.
 2. 20%

  Dominik

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Katastrofa
  Namiesto kvalitných účinných látok je najlacnejšia voľba napchať kopu kofeínu a alanínu, ktorý samozrejme pri väčšej dávke cítiť. Ľudia nezvyknutí na kofeín sa môžu predávkovať, takže opatrne. Nabudenie takmer žiadne, napumpovanie slabé (tu zase chýba viac AKG a Citrulín), neskutočne ťažko trávi, dokonca horšie ako od Musclepharm a to už je čo povedať.

  P.S. Skúšam všetky a recenzujem, pri európskych siahnite po Wreckage, pri amerických Mesomorph a Snake Bite.
 3. 60%

  Dalibor-

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Odporúčam, no Iba 15 dávok !
  Zamňa sa viac oplatí Thor vitargo nakoľko tam máte 30 dávok za 15e a tu za 13e iba 15 dávok ak dávate 2 odmerky, lebo iba pry dvoch odmerkach to stým zlože má ako tak zmysel nakoľko zloženie je slabé coffeinu je dosť ! no látok na napumpované je malé množstvo účinná dávka citrolinu je 6 až 7g tu sú pri 2 odmerkách 2g a dopĺňili to argynínom ktorého je tiež malo !!! Glycerol tiež malo no aspom tam je na oko . Zamňa priemer nenatchne no ani neurazi, cena NATO že tam je 15 dávok mi príde vysoká za priemerný nakopavač ! gymbeam zvyšuje ceny iba na základe reklám a propagácie ktorú robia športovci.... na produkty no nie na základe zlepšovania kvality a účinnosti produktov tu platí skôr kvantita ako kvalita !
 4. 100%

  Miloš

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  NESKUTOČNÁ SILA
  GymBeam naozaj ďakujem, konečne niečo poriadné za SUPER cenu, a neskutočna sila, nesklamal naozaj Hardcore ako pisu, skusal som uz kade co ale konecne nieco co zabralo, cvici sa mi ovela lepsie, a odporucam ku tomu sluchatka do usi a nahlas hudbu, TOP
 5. 100%

  King

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Tipci nechapu
  Este som ho nemal ale smejem sa nad tym ze si da niekto 4 odmerky a zaspava. Vedeli ste o tom, ze nadmerny kofein ma opacne ucinky, teda omamne. Nvm kolko mg je v 4 davkach, predpokladam urcite nad 500 tak to uz je slusna davka na K.O. s mierou hosi....
 6. 100%

  Peter

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 68

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  The Best
  Jeden drink pred posilkou a vydavam zo seba super nadprirodzene vykony! Po Thorovi sa citim ako z Marvel comics!
 7. 20%

  J

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  najhoršia predtréningovka akú som kedy vyskúšal
  príchuť citrón limetka otrasná, pripomenulo mi to limetkovú vodku, musel som sa naozaj premáhať, aby som to vypil. Po užití mi bolo zle, točila sa mi hlava a v posilke som sa takmer povracal, čiže som ani poriadne nič neodcvičil, skúsil som to ešte druhý krát, ale to isté takže za mňa určite neodporúčam.
 8. 100%

  Oliver

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Mega rychlost dorucenia
  Sice prosukt este nemam oskusany ale chcem zhodnotit rychlost dorucenia.
  Objednavka odoslana o 18:50 dorucena 11:10 druhy den!
  Neviem ako to mate osefovane ale obrovky palec hore. Mega rychlost spracovania objednavky a dorucenia. Ked je toto u vas standard tak klobuk dole ????
 9. 100%

  Lukas

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 151

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Skvelá predtréningovka za dostupnú cenu
  Ak hľadáte preworkout s kvalitným zložením a rýchlym nástupom účinku, tak Thor je správna voľba. Je potrebné, si však odskúšať ako na vás pôsobí celá odmerka, aby nenastúpila bolesť hlavy, resp. iné ťažkosti. Určite odporúčam túto predtréningovku, pretože pomer ceny a kvality je naozaj skvelý. Nabudenie, prekrvenie svalstva i koncentrácia počas tréningu je 100% zaručená.
 10. 40%

  samuel

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  Je to ako hrať ruletu, na každého to môže pôsobiť inak
  Kúpil som si túto predtreningovku, pretože som predtým žiadnu nemal a chcel som skúsiť niečo nové. Dal som si ju 20 minút pred tréningom nôh. Keď som došiel do fitka, začali ma sfrbiet dlane (pocit ako keď sa vám vracia krv do prilahnutej ruky), vravim si ok, je to moja prvá dávka. Idem na drepy, začali ma svrbiet chodidla a bolo mi kurevsky teplo. Potom sa sfrbenie prenieslo na celé telo. Zvýšenie sily som pocítil, no cítil som aj tlak na oci ,ktoré mi skoro vypadli pri drepovani. Po skončení tréningu sa mi tocila hlava, a nemal som chuť do jedla. Hovorim okej, na prvú dávku to nie je až tak zlé. Tento názor som zmenil keď som zaspal až o 6 ráno. Ako neviem, každý nato reaguje inak, ale ja to budem pouzivat skôr na dlhé noci štúdia, pretože kvalita treningu sa znizila kvôli toceniu hlavy

Položky 1 až 10 z celkového počtu 80

Zobraziť na stranu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant Thor - GymBeam
Vaše hodnotenie

Príchuť

Vyrobené v
EU
Bez plastového obalu
nie
Výška
11.00 cm
Šírka
9.00 cm
Dĺžka
9.00 cm
Brutto váha
0.33 kg
Skupina príchute
ovocie
Počet kusov v balení
10 ks
Počet kusov na palete
1200 ks
Netto váha
0.21 kg
EAN
8588006485813
Bez umelých sladidiel
nie
Štítky produktu
Vegan
Bez GMO
áno
BIO
nie
Bezlepkový
áno
Bez laktózy
nie
Vegetariánsky
áno
Vegánsky
áno
Zmes
zmes
Forma
práškový
Právna kategória výrobku
doplnok stravy
Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant Thor - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď

Questions and answers about product Predtréningový stimulant Thor - GymBeam

1. Otázka:
Kombinacia Thoru s inymi doplnkami

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobry. Podla rady trenera uzivam pred cvicenim HMB,Glutamin, Arginin, Kreatin a Karnitin so Synefrynom. Taka mala pumpa. Zacina vsak trosku stagnacia vykonu a chcem nieco na rozbeh. Chcem sa spytat, ci je mozne uzit este aj Thor spolu s popisanimi doplnkami, alebo odporucate radsej samostatne. Cvicit chodim o piatej a spat okolo jedenastej. Dik za radu
Odpoveď:
Ladislav

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobry den, vymenovanych zloziek sa nachadza v Thorovi iba arginin a synefrin. Tieto latky nerobia problem aj pri trosku vyssich davkach, skor by som povedal, ze si telo zvykne na uzivane davky, preto pri dlhodobom uzivani odporucam skor prerusit uzivanie aspon na 2 tyzdne a potom znova zacat. Samozrejme mozte pridat do suplementacie aj Thora a pokracovat v napredovani zasa nejaky cas kym si nato telo nezvykne.

Ladislav, tím GymBeam
2. Otázka:
Moze tento preworkout poskodit rast teenagera vo veku 15rokov?

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobrý deň, chcel by som sa spytat ci tento vyrobok moze poskodit rast tela ked mam 15rokov? Kedze som cital ze od 18tich sa to odporuca preto ma to zaujimalo.
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, odporúčame užívať doplnok až od 18 rokov.

Andrea, team GymBeam
3. Otázka:
Anonymous

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobry den, obsahuje tento produkt aj nejake kalorie? Chodim cvicit na prazdny zaludok a preto si vyberam len bezkaloricke predtreningovky. Dakujem za odpoved
Odpoveď:
Anonymous

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, táto predtréningovka je bezkalorická, na jednu dávku obsahuje zanedbateľné množstvo kalórií, ktoré sa podľa nariadení v nutričnej tabuľke nemusia uvádzať.

Andrea, team GymBeam
4. Otázka:
Trvacnost

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Ako dlho je mozne pociťovať účinky Thora ?
Odpoveď:
Trvacnost

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, pôsobenie predtréningového stimulantu je približne 60min, samozrejme u každého sa inak prejavujú účinky.

Vojtech, team GymBeam
5. Otázka:
Thor + creatin maca carnitine

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobry deň,uzivam macu+tribulus rano vecer, creatin, protein, a l carnitin pred behanim, mozem zaradiť k tomuto aj pred tréningovku thor?
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, áno, môžete užívať predtréningovku pred tréningom. Odporúčame začať s menšou dávkou.

Andrea, team GymBeam

11 najlepších doplnkov stravy pre beh, cyklistiku a ďalšie vytrvalostné športy

Doplnky stravy pomáhajú zlepšiť športový výkon bežcov, cyklistov alebo plavcov. Ktoré sú tie najlepšie, ako fungujú a ako ich ideálne užívať?

Michael Phelps: Športovec, ktorý zmenil svet plávania. Čo stojí za jeho úspechom?

Zoznámte sa s neuveriteľným príbehom najúspešnejšieho olympionika sveta. Vyhral celkom 28 olympijských medailí, z toho 23 zlatých, 3 strieborné a 2 bronzové. Čo všetko musel robiť, aby bol najlepší?

10 účinných cvikov na brucho a zadok s fitloptou

Ako cvičiť s fitloptou? V článku nájdete návod na 10 účinných cvikov pre silnejší stred tela, guľatý zadok a pevné nohy.

Prečo sme leniví a čo sa s tým dá robiť?

Lenivosť je čiastočne ovplyvnená génmi, inštinktmi a výchovou. Samozrejme, mnoho faktorov máme vo svojich rukách. Ako efektívne bojovať s lenivosťou a dosiahnuť svoje ciele?

Položky 1 až 37 z celkového počtu 37