Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant Thor - GymBeam

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
79 %

Thor je nový hardcore predtréningový stimulant na báze overených a efektívnych ingrediencií, ako je Beta alanín, Arginín, L-Citrulín Malát, Taurín a iné. Nielenže vás nabudí, ale zvýši aj hladinu oxidu dusnatého, podporí svalovú vytrvalosť a zlepší výkon. Pocítite silu, bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice.

Pozor! Thor je naozaj silný stimulant, na začiatok odporúčame užiť len jednu kopcovitú odmerku. 

Na sklade
Špeciálna cena   11,50 € Bežná cena:   0,00 € Poštovné od 1.90 €
(poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)

Predtréningový stimulant Thor, s ktorým pocítite bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice. Udrite naozaj tvrdo!

Predtréningový stimulant Thor je nový hardcore predtréningový doplnok bez kreatínu, na báze overených a efektívnych ingrediencií, ako je Beta alanín, Arginín, L-Citrulín Malát, Taurín, kofeín a iné. Len 1 dávka tejto unikátnej formuly zabezpečí, že do 20 minút od užitia budete pripravený na ten najtvrdší tréning.

  Thor - GymBeam

 

Thor nielenže bráni únave a nabudí vás na tréning, ale podporuje aj svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Kofeínová zložka zvýši vašu koncentráciu a sústredenosť a ingrediencie, ako AAKG, vaše svaly napumpujú a zvýšia hladinu oxidu dusnatého. Prídavok Niacínu navyše zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. Akonáhle užijete Thor, pocítite silu, bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice. Nič vám už nebude stáť v ceste! Uderte naozaj tvrdo s Thorovým kladivom!

 

Thor a jeho efektívne zložky

 • Beta Alanín je aminokyselina, ktorá prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Je skvelým blokátorom únavy, bráni hromadeniu kyseliny mliečnej v svaloch, čo umožňuje telu fungovať lepšie a dlhšie.
 • AAKG (Arginín-Alfa-Ketoglutarát) je forma arginínu, ktorá podporuje tvorbu rastového hormónu a inzulínu. Je hlavným donorom NO, preto zvyšuje produkciu oxidu dusnatého, prekrví a napumpuje svaly, zlepší vytrvalosť a transport živín do svalov.
 • Citrulín Malát je kombinácia aminokyseliny L-citrulín a malátu, ktorá zvyšuje tvorbu energie, zlepšuje vytrvalosť a rezistenciu na únavu, zlepšuje regeneráciu a energetickú hladinu.
 • Taurín je neesenciálna aminokyselina, ktorá okrem hydratácie organizmu, zlepšuje mozgové funkcie, zvyšuje športovú výkonnosť, podporuje regeneráciu a rýchlejšie zotavenie, navyše podporuje spaľovanie tukov.
 • Glycerol Monostearát na zvýšenie objemu extracelulárnej tekutiny, drží vodu a spôsobuje maximálne napumpovanie svalov.
 • Sibírsky ženšen je bohatý na minerály a stopové prvky. Pôsobí regeneračne pri rýchlom fyzickom a psychickom vyčerpaní, podporuje regeneráciu a odolnosť organizmu voči nepriaznivým vplyvom prostredia, pomáha pri znižovanie krvného cukru a cholesterolu a zlepšovaní činnosti centrálnej nervovej sústavy.
 • Kofeín je psychoaktívny stimulant, ktorý stimuluje centrálny nervový systém, odvráti únavu, zvyšuje koncentráciu a energetickú hladinu.
 • Niacín, vo vode rozpustný vitamín B3 zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. Znižuje svalovú únavu a zvyšuje maximálnu svalovú pracovnú kapacitu.
 

thor predtréningový stimulat gymbeam

Predtréningový stimulant Thor a jeho výhody

 • hardcore predtréningový stimulant
 • obsahuje silne koncentrovanú formulu
 • podporuje zlepšenie výkonu a športovej výkonnosti
 • zlepšuje odolnosť a vytrvalosť svalov
 • bráni únave a nabudí na tréning
 • podporuje regeneráciu a zotavenie po tréningu
 • podporuje sústredenosť
 • neobsahuje sacharidy
 • neobsahuje kreatín


Pre koho je určený?

Táto predtréningovka je určená pre športovcov nad 18 rokov, ktorí potrebujú pred tréningom nabudiť a dodať svojmu telu poriadnu dávku energie. Vzhľadom k tomu, že podporuje výkonnosť, zvyšuje pozornosť a koncentráciu, pripraví vás na tréning aj v prípade, že nemáte chuť cvičiť.

 

Zloženie

Príchuť vodný melón: Beta-Alanín, L-Citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-Arginín, Kalcium Alfa-Ketoglutarát), Taurín, Emulgátor (Glycerol Monostearát), Sevillský pomaranč (Citrus aurantium) 100% ovocný extrakt (štandardizovane 5% synefrínu a 35% hesperidínu), Kofeín bezvodný, Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus) extrakt z koreňa (štandardizovane 1% eleuterozidov), Niacín (Vitamín B3), Maltodextrín, Kyselina citrónová, protihrudkujúca látka (Oxid kremičitý), aróma (vodný melón), sladidlo (Sukralóza), protihrudkujúca látka (vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), farbivo.

Príchuť citrón-limetka: Beta-Alanín, L-Citrulín DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-Arginín, Kalcium Alfa-Ketoglutarát), Taurín, Emulgátor (Glycerol Monostearát), Sevillský pomaranč (Citrus aurantium) 100% ovocný extrakt (štandardizovane 5% synefrínu a 35% hesperidínu), Kofeín bezvodný, Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus) extrakt z koreňa (štandardizovane 1% eleuterozidov), Niacín (Vitamín B3), Maltodextrín, Kyselina citrónová, protihrudkujúca látka (Oxid kremičitý), aróma (citrón), sladidlo (Sukralóza), protihrudkujúca látka (vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), farbivo.

Príchuť strawberry-kiwi: Beta-alanín, L-arginín Alfa Ketoglutarát (AAKG), maltodextrín, taurín, L-Citrulín DL-Malát 1:1, kyselina (kyselina citrónová), emulgátor (glycerol monostearát),bezvodý kofeín, extrakt zo Sevilského pomaranča (štandardizovaný na 5% synefrínu a 35% hesperidínu),
Sibírsky ženšen extrakt z koreňa ( štandardizovaný na 1% eleuterozidov), niacín (vitamín B3), aróma (jahoda kiwi), sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), farbivo (betanin E162).

Príchuť mango maracuja: Beta-alanín, L-arginín Alfa Ketoglutarát (AAKG), maltodextrín, taurín, L-Citrulín DL-Malát 1:1, kyselina (kyselina citrónová), emulgátor (glycerol monostearát),bezvodý kofeín, extrakt zo Sevilského pomaranča (štandardizovaný na 5% synefrínu a 35% hesperidínu),
Sibírsky ženšen extrakt z koreňa ( štandardizovaný na 1% eleuterozidov), niacín (vitamín B3), aróma (mango maracuja), sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (vápenatá soľ kyseliny ortofosforečnej), farbivo (beta karoten E160a).

 

Dávkovanie

Pre posúdenie tolerancie skúste najprv 1 kopcovitú odmerku rozmiešať v 200 ml vody a užiť 20 minút pred tréningom.

Po posúdení tolerancie môžete dávku zvýšiť na 2 kopcovité odmerky = 14 g prášku rozmiešaných v 200 ml studenej vody a užiť 20 minút pred tréningom. Nikdy neprekračujte odporúčané dávkovanie v priebehu 24 hodín. Vzhľadom k tomu, že obsahuje kofeín, neodporúčame užívať večer a 5 hodín pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť watermelon)2 kopcovité odmerky (14 g)
Beta-alanín4000 mg
L-citrulín DL-malát 1:12600 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG)1400 mg
Taurín700 mg
Glycerol monostearát400 mg
Horký pomaranč (Citrus aurantium) extrakt z ovocia300 mg
Kofeín bezvodý300 mg
Sibírsky ženšen (Eleutherococcus senticosus) prášok z koreňa200 mg
Niacín (ako nikotínamid)70 mg

 

Upozornenie

Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Je nevhodný pre tehotné a kojace ženy. V prípade, že máte jedno z nasledovných ochorení: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním, konzultujte užívanie tohto doplnku s vašim lekárom.

V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke). Alergény: Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a arašídov.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant Thor - GymBeam

Globálne hodnotenie produktu

79%
79%
Priemer z 191 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

83.5 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
35 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Takže thora som si objednal počas novoročného výpredaja za nejakých 8,95€, povedal som si, že skúsim či to niečo robí, aj keď od veľa ľudí som počul, že to je nič moc... ale bol som milo prekvapený, nie je to žiadny hardcore, po ktorom chceš ohýbať železo, ako niektoré americké predtréningovky, ale nemá ani žiadne dojazdy, po ktorých by som bol unavený a rozbitý na kašu. Celkovo super predtréningovka, nakopne presne tak akurát, za mňa spokojnosť a určite by som odporučil.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

20.0000 %
41 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
28 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Skúsil som túto pumpu na odporúčanie známeho ale musím povedať, že väčší bullshit som vo svojom živote ešte nespravil. Pre lepšie pochopenie napíšem svoju dennú rutinu. Celý deň prebiehal normálne, chuť do tréningu bola menšia ako v ostatné dni a tak som sa rozhodol užiť túto pumpu. Dal som si jednu odmerku pol hodinu pred tréningom. Prišiel som do posilky, no jediné čo som z pumpy cítil bolo svrbenie. Tréning som dokonca odcvičil horšie ako v normálne dni. Hovorím nič moc ale ok. No to bol len začiatok. Spať som si lahol o 22:00 s tým že sa ... zobraziť všetko

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Predtréningový stimulant Thor - GymBeam

 1. 100%

  Nika

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 6

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Super
  Neverila som co to dokaze kym som neskusila. Pri celej odmerke som citila svrbenie na rukach tak som zacala pouzivat len tretinu odmerky do sejkra ku bcaa a hned som mala chut na poriadny trening. Neodporucam ku veceru uzivat aby Vas to moc nenakoplo a nemali ste problem so spankom.
 2. 100%

  Oliver

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Mega rychlost dorucenia
  Sice prosukt este nemam oskusany ale chcem zhodnotit rychlost dorucenia.
  Objednavka odoslana o 18:50 dorucena 11:10 druhy den!
  Neviem ako to mate osefovane ale obrovky palec hore. Mega rychlost spracovania objednavky a dorucenia. Ked je toto u vas standard tak klobuk dole ????
 3. 60%

  Dalibor-

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Odporúčam, no Iba 15 dávok !
  Zamňa sa viac oplatí Thor vitargo nakoľko tam máte 30 dávok za 15e a tu za 13e iba 15 dávok ak dávate 2 odmerky, lebo iba pry dvoch odmerkach to stým zlože má ako tak zmysel nakoľko zloženie je slabé coffeinu je dosť ! no látok na napumpované je malé množstvo účinná dávka citrolinu je 6 až 7g tu sú pri 2 odmerkách 2g a dopĺňili to argynínom ktorého je tiež malo !!! Glycerol tiež malo no aspom tam je na oko . Zamňa priemer nenatchne no ani neurazi, cena NATO že tam je 15 dávok mi príde vysoká za priemerný nakopavač ! gymbeam zvyšuje ceny iba na základe reklám a propagácie ktorú robia športovci.... na produkty no nie na základe zlepšovania kvality a účinnosti produktov tu platí skôr kvantita ako kvalita !
 4. 100%

  Marek

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 9

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Super
  Super predtreningovka, príchuť Mango marakuja nič moc
 5. 100%

  kubo

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  jednoduche zlozenie zo vsetkym co treba nič na viac pre kulturistu
  vyborny
 6. 60%

  PeterG

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 16

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Priemerný - ale dobrá cena
  Skvelá predtréningovka pre začiatočníkov (respektíve priemerných cvičencov či ženy). Jediná nevýhoda je veľmi dlhý nástup účinku (cca 45min) oproti C4 od Cellucor u ktorého som účinok cítil už po 20min.

  + cena
  + rozpustnosť
  + chuť ako tak, ale mohla by byť lepšia
  - dlhý nástup účinku
  - nie je to extrémny nakopávač
 7. 60%

  Martin

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Dá sa
  Prvá dávka skutočne nabudila, svrbenie po celom tele a tréning dosť precítený, no tie dalšie boli o dosť slabšie.. Momentálne je to jak ruleta, buď to niečo spraví alebo nie, dávku dávam 1 a pol odmerky.. Ale za tú cenu sa myslím dá, no nabudúce asi radšej trochu priplatím..
 8. 100%

  Marek G

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Bomba až príliš
  Veľmi dobrý zatiaľ som mal prvý krát a ide mi vybuchnúť všetko odporúčam
 9. 100%

  Lenka

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 22

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Dobrý stimulant
  Na mňa kofeín nezaberá nejako prevratne a však thor nakopol aj keď sa mi vôbec nechcelo. Väčší príval energie a sily, treba si dávať pozor na precuranie sa v gyme. Môžte cítiť mierne svrbenie vo svaloch, nakoľko obsahuje citrulin, je to normálne! Večer som normálne zaspala, žiaden problém so spánkom. Príchuť melón docela fajn, rozpustnosť nie úplne skvelá.
 10. 100%

  Jakub

  Overený zákazník

  Zákaznicke body: 1

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Slabé účinky
  Dobrý, vôbec nedoporučujem tento produkt veľmi slabé účinky už som vyskúšal veľa predtreningoviek jedine účinky ktoré pociťujem je brutálne potenie nepomohla ani dvojitá dávka. Amen.

Položky 1 až 10 z celkového počtu 81

Zobraziť na stranu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant Thor - GymBeam
Vaše hodnotenie

Príchuť

Distribútor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
EAN
8588006485813
Skupina príchute
ovocie
Výška
11.00 cm
Šírka
9.00 cm
Dĺžka
9.00 cm
Brutto váha
0.33 kg
Počet kusov v balení
10 ks
Počet kusov na palete
1200 ks
Netto váha
0.21 kg
HS kód
21069098
Bez plastového obalu
nie
Právna kategória výrobku
doplnok stravy
Bez umelých sladidiel
nie
Bez GMO
áno
Bio
nie
Bezlepkový
áno
Bez laktózy
nie
Vegetariánsky
áno
Vegánsky
áno
Zmes
zmes
Forma
práškový
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant Thor - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď

Questions and answers about product Predtréningový stimulant Thor - GymBeam

1. Otázka:
Kombinacia Thoru s inymi doplnkami

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobry. Podla rady trenera uzivam pred cvicenim HMB,Glutamin, Arginin, Kreatin a Karnitin so Synefrynom. Taka mala pumpa. Zacina vsak trosku stagnacia vykonu a chcem nieco na rozbeh. Chcem sa spytat, ci je mozne uzit este aj Thor spolu s popisanimi doplnkami, alebo odporucate radsej samostatne. Cvicit chodim o piatej a spat okolo jedenastej. Dik za radu
Odpoveď:
Ladislav

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Z vymenovanych zloziek sa nachadza v Thorovi iba arginin a synefrin. Tieto latky nerobia problem aj pri trosku vyssich davkach, skor by som povedal, ze si telo zvykne na uzivane davky, preto pri dlhodobom uzivani odporucam skor prerusit uzivanie aspon na 2 tyzdne a potom znova zacat. Samozrejme mozte pridat do suplementacie aj Thora a pokracovat v napredovani zasa nejaky cas kym si nato telo nezvykne.
2. Otázka:
Moze tento preworkout poskodit rast teenagera vo veku 15rokov?

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobrý deň, chcel by som sa spytat ci tento vyrobok moze poskodit rast tela ked mam 15rokov? Kedze som cital ze od 18tich sa to odporuca preto ma to zaujimalo.
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Odporúčame užívať doplnok až od 18 rokov.
3. Otázka:
Anonymous

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobry den, obsahuje tento produkt aj nejake kalorie? Chodim cvicit na prazdny zaludok a preto si vyberam len bezkaloricke predtreningovky. Dakujem za odpoved
Odpoveď:
Anonymous

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Táto predtréningovka je bezkalorická, na jednu dávku obsahuje zanedbateľné množstvo kalórií, ktoré sa podľa nariadení v nutričnej tabuľke nemusia uvádzať.
4. Otázka:
Trvacnost

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Ako dlho je mozne pociťovať účinky Thora ?
Odpoveď:
Trvacnost

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

Dobrý deň, pôsobenie predtréningového stimulantu je približne 60min, samozrejme u každého sa inak prejavujú účinky.
5. Otázka:
Thor + creatin maca carnitine

Pridané

Je pre Vás táto otázka užitočná?

Dobry deň,uzivam macu+tribulus rano vecer, creatin, protein, a l carnitin pred behanim, mozem zaradiť k tomuto aj pred tréningovku thor?
Odpoveď:
GymBeam

Pridané

Je pre Vás táto odpoveď užitočná?

áno, môžete užívať predtréningovku pred tréningom. Odporúčame začať s menšou dávkou.