Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. Vianočný fitness recept: Chrumkavé orechové košíčky s čokoládou

  Vianočný fitness recept: Chrumkavé orechové košíčky s čokoládou

  Vianoce sa blížia a vy neviete, čo upiecť? Práve preto sme si pre vás pripravili recept na chrumkavé orechové košíčky s čokoládou, ktoré si vás podmania svojou jedinečnou chuťou. Milo vás prekvapia aj minimom ingrediencií a časovo nenáročnou prípravou. Poďme na to!

 2. 10 tipov na darčeky pre fitness nadšencov

  10 tipov na darčeky pre fitness nadšencov

  Vianoce sú za dverami a vy neviete čo darovať svojmu priateľovi bodybuilderovi, fitness priateľke alebo známemu, ktorý je milovníkom zdravého životného štýlu? Nezúfajte! Pripravili sme pre vás 10 tipov na vianočné darčeky, ktorými zaručene potešíte každého fitness nadšenca. 

 3. Vianočný fitness recept: Kokosové ježe s proteínom

  Vianočný fitness recept: Kokosové ježe s proteínom

  Neviete si predstaviť Vianoce bez sladkých koláčov, no obávate sa prebytočných kalórií? Už viac nemusíte! Pripravili sme si pre vás fitness recept na kokosové ježe s proteínom, ktoré sú skvelou voľbou na vianočné maškrtenie bez výčitiek pre každého športovca. 

 4. Fitness recept: Batáty plnené kuracím mäsom a praženými arašidmi

  Fitness recept: Batáty plnené kuracím mäsom a praženými arašidmi

  Neviete sa nabažiť sladkých zemiakov? Nielenže sú zdrojom energie, sú tiež bohaté na mnohé zdraviu prospešné vitamíny, ako vitamín A, B a C. Preto sme pre vás pripravili skvelý fitness recept na batáty plnené kuracím mäsom a arašidmi, ktoré vás prekvapia jedinečnou chuťou.

 5. Fitness recept: Krémové rizoto s kuracím mäsom a tekvicou

  Fitness recept: Krémové rizoto s kuracím mäsom a tekvicou

  Máte radi rizoto? Potom musíte vyskúšať našu verziu krémového rizota s kuracím mäsom a tekvicou hokkaido. Podmaní vás nielen jedinečnou chuťou, ale aj vysokým obsahom bielkovín. Recept na tekvicové rizoto si môžete navariť na obed alebo večeru. 

 6. Zoznam cvikov: Triceps a svaly predlaktia

  Zoznam cvikov: Triceps a svaly predlaktia

  Túžite po veľkých a svalnatých tricepsoch? Chceli by ste mať mohutné predlaktie a na ňom  viditeľné svaly a žily? Výborne, pokračujte v čítaní! Pripravili sme si pre vás zoznam tých najlepších cvikov na triceps, ktoré by vo vašom tréningovom pláne na vyrysovanie rúk nemali chýbať.