Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. 2 tipy na ovocné fitness koláče bez zbytočných kalórií

  2 tipy na ovocné fitness koláče bez zbytočných kalórií

  Prinášame vám nové fitness recepty plné ovocia a orieškov, ktoré si určite obľúbite hlavne v tomto jesennom období. Vďaka zloženiu z kvalitných surovín sú chutné a šťavnaté, navyše aj s minimom kalórií. Doprajte si slivkový koláč s lieskovcami alebo hruškový cramble aj vy!

 2. Hydratácia pred, počas, po tréningu a ako sa vyhnúť dehydratácii

  Hydratácia pred, počas, po tréningu a ako sa vyhnúť dehydratácii

  Optimálny príjem tekutín pred, počas a po tréningu môže výrazne prispieť k vašej snahe o vysnívanú postavu. Dôležité je hydratovať pravidelne a myslieť aj na dopĺňanie vypotených minerálov. Ako na to?

 3. 3 jesenné recepty na zdravé fitness koláče

  3 jesenné recepty na zdravé fitness koláče

  Jeseň je obdobie plné farieb a tradičného ovocia aj zeleniny. Aj vy premýšľate čo s toľkými jablkami, tekvicou alebo orechmi? Upečte z nich chutný a zdravý fitness dezert. Máme pre vás špeciálne jesenné recepty na obľúbený Apple Pie, tekvicové muffiny a tvarohový cheesecake. Dobrú chuť!

 4. Kedy a koľko proteínov prijať pre dosiahnutie maximálnych výsledkov?

  Kedy a koľko proteínov prijať pre dosiahnutie maximálnych výsledkov?

  Správne množstvo bielkovín počas dňa a ich načasovanie sú kľúčom k úspechu. Prečítajte si kedy a koľko proteínov prijať, aby ste rýchlo a efektívne dosiahli svoje fitness ciele.


 5. 5 prekvapivých dôvodov, prečo je draslík dôležitý pre športovcov

  5 prekvapivých dôvodov, prečo je draslík dôležitý pre športovcov

  Vedeli ste, že draslík môže slúžiť ako prevencia kardiovaskulárnych ochorení, cukrovky alebo mozgovej mŕtvice? Prečítajte si o všetkých výhodách draslíka, ale aj o tom, ako ho postupne dopĺňať do vášho jedálnička.

 6. 17 najefektívnejších cvikov pre silný stred tela

  17 najefektívnejších cvikov pre silný stred tela

  Všetci dobre vieme, že plank je zlatá cesta k vysnívanému six-packu a posilneniu všetkých svalov tela naraz. Ak ale chcete skúsiť niečo nové, ponúkame vám 17 najefektívnejších cvikov na vyformovanie bruška. Vyskúšajte ich aj vy!