Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. Esenciálne aminokyseliny EAA a ich účinky, zdroje a dávkovanie

  Esenciálne aminokyseliny EAA a ich účinky, zdroje a dávkovanie

  Viete čo spája BCAA a EAA? Prečítajte si článok o tom, prečo sú esenciálne aminokyseliny stavebnou jednotkou pre telo a dôležitou súčasťou jedálničku športovcov. Dozviete sa, aké aminokyseliny sú esenciálne, ako ich dávkovať a použiť pre dosiahnutie svojich fitness cieľov.

 2. Orieškové maslá a ich rozdiely, nutričné hodnoty a výhody

  Orieškové maslá a ich rozdiely, nutričné hodnoty a výhody

  Kto by ich nemiloval? Sú chutné, dajú sa priamo konzumovať, ale poslúžia aj pri príprave fitness receptov. Reč je o orieškových maslách. Viete však, aké sú medzi nimi rozdiely?

 3. Fitness recept: Čokoládové brownies s arašidovým maslom a proteínom

  Fitness recept: Čokoládové brownies s arašidovým maslom a proteínom

  Brownies s kúskami čokolády sú jedným z tých koláčov, ktoré si sem-tam môžu dopriať aj športovci. Navyše, ak je brownie doplnené o bielkoviny, ako v tomto fitness recepte, nemôžeme povedať nie. A čo vy?

 4. Zoznam cvikov: Svaly chrbta

  Zoznam cvikov: Svaly chrbta

  Chrbát je najkomplexnejšou svalovou partiou, a práve preto si jeho vyrysovanie vyžaduje viac času a námahy. Ak však vytrváte, dočkáte sa súmernej postavy a vytúženého širokého chrbta. Ktoré cviky by ste mali trénovať na to, aby váš chrbát dostal poriadne zabrať? Práve to vám prezdradíme v článku! 

 5. Fitness recept: Chrumkavé kuracie špízy s arašidovou omáčkou

  Fitness recept: Chrumkavé kuracie špízy s arašidovou omáčkou

  Aj vám už dochádzajú nápady, ako zakomponovať bielkoviny do vašej stravy? Žiaden problém, vyskúšajte naše lahodné špízy so sladko-kyslou arašidovou omáčkou. 

 6. Pretrénovanie - fakt alebo mýtus?

  Pretrénovanie - fakt alebo mýtus?

  Ak nejakú dobu cvičíte, určite ste už počuli o pretrénovaní. Ide však o mýtus, alebo reálny fakt, ktorý desí športovcov? Prečítajte si tento článok, v ktorom sme sa na syndróm pretrénovania pozreli z hľadiska vedy.