Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. Sú sacharidy po tréningu tým, čo skutočne potrebujete?

  Sú sacharidy po tréningu tým, čo skutočne potrebujete?

  Počuli ste mýty o tom, že zo sacharidov po tréningu priberiete? Alebo vám prudko klesne rastový hormón? Neverte tomu. Prečítajte si náš článok o účinkoch sacharidov po tréningu aj o tom, prečo by ste ich nemali vo svojom potréningovom nápoji vynechať.

 2. Fitness recept: Nadýchané proteínové muffiny s kokosom a čokoládou

  Fitness recept: Nadýchané proteínové muffiny s kokosom a čokoládou

  Máte radi muffiny? Vyskúšajte náš nový recept na nadýchané proteínové muffiny s čokoládou a kokosom. Je plný kvalitných surovín, ako kokosový cukor, acidofilné mlieko či strúhaný kokos. Určite im neodolá žiaden športovec či fitness nadšenec. Dobrú chuť!

 3. 5 skvelých receptov na čokoládové brownies pre športovcov

  5 skvelých receptov na čokoládové brownies pre športovcov

  Brownies môže byť nielen chutné, ale aj fitness. Vyskúšajte 5 typov obľúbeného čokoládového zákusku v zdravej verzii. Ponúkame vám recept na brownies s proteínom, jogurtom, avokádom, alebo korpusom z fazule, pretože pri pečení sa fantázii medze nekladú. Dobrú chuť!

 4. Arginín a jeho 8 overených účinkov pre zdravie a športovcov

  Arginín a jeho 8 overených účinkov pre zdravie a športovcov

  Poznáte účinky arginínu? Aminokyselina L-arginín, ktorú nájdete v potravinách aj suplementoch, má v tele nezameniteľné funkcie. Umožňuje totiž tvorbu oxidu dusnatého, ktorý vplýva na množstvo procesov v tele. Aké? Dozviete sa v článku.

 5. 5 najlepších receptov na domáce müsli tyčinky

  5 najlepších receptov na domáce müsli tyčinky

  Aj vy si radi zamaškrtíte? Vyskúšajte home made müsli tyčinky z kvalitných surovín, v raw alebo pečenej verzii. Obsahujú len to, čo máte radi, a preto sa nemusíte báť množstva kalórií a cukru. Navyše, sú obohatené o vlákninu, omega-3 aj bielkoviny, ktoré potrebuje každý športovec.

 6. Ako si zostaviť kvalitný tréningový plán - tipy, tréningy, najčastejšie chyby

  Ako si zostaviť kvalitný tréningový plán - tipy, tréningy, najčastejšie chyby

  Aký je váš fitness cieľ? Aké svalové partie zahrnúť do každého tréningu? Koľko opakovaní a sérií odcvičiť? Aj to sú otázky, ktoré si musíte položiť pred prípravou tréningového plánu. My vám na ne odpovieme v článku.