1. 9 trikov, vďaka ktorým bude počítanie kalórií hrou

  9 trikov, vďaka ktorým bude počítanie kalórií hrou

  Počítanie kalórií je nástroj, ktorý by vám mal uľahčiť život, a nie komplikovať ho. Naučte sa, ktoré kroky nasledovať, aby ste znížili svoj príjem kalórií, a aby ste si konečne začali všímať výsledky, po ktorých túžite. Pozrite si týchto 9 tipov.

 2. Paige Hathaway: tréningový plán, strava a inšpiratívne interview

  Paige Hathaway: tréningový plán, strava a inšpiratívne interview

  Paige Hathaway je jednou z najznámejších fitness modeliek na svete. Prostredníctvom sociálnych sietí a fotografií s jej dokonalou postavou si získala obdiv milióny ľudí, ktorých motivuje. Pozrite si príbeh Paige, jej ukážkový tréningový plán, jedálniček, ale aj inšpiratívne interview.

 3. Slané proteínové recepty, ktoré vás prekvapia

  Slané proteínové recepty, ktoré vás prekvapia

  Proteínové jedlá a dezerty nemusia byť sladké. Odbočte od stereotypu a pripravte si chutné recepty na slano, ktoré dodajú vašim svalom dávku bielkovín. Ak túžite po zmene, určite vyskúšajte naše slané proteínové recepty.

 4. Fitness recept: Proteínové čokoládové košíčky

  Fitness recept: Proteínové čokoládové košíčky

  Pripravte si s nami fitness dezert - Proteínové čokoládové košíčky bez múky a cukru. O extra dávku bielkovín sa postará proteín, a o nádielku zdravých tukov zas zmes orechov a kešu oriešky. Vyskúšajte náš nový fitness recept!

 5. 6 najväčších chýb pri silovom tréningu alebo ako nabrať silu

  6 najväčších chýb pri silovom tréningu alebo ako nabrať silu

  Chcete zvýšiť silu a vylepšiť svoje veľké zdvihy s ťažkými váhami? V tom prípade sa majte nad pozore pred týmito najčastejšími chybami pri silovom tréningu, ktoré môžu zabrzdiť vaše pokroky.

 6. Najlepšie recepty na chia puding

  Najlepšie recepty na chia puding

  Chia puding je úžasný dezert, ktorý je navyše zdravý. Chia semienka vám dodajú dostatok vlákniny, vitamínov a minerálov, a dokonca vás nabijú aj energiou a zasýtia. Pozrite si týchto 23 najlepších receptov na chia puding.