Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. 2 fitness recepty na zdravé raňajky z ovsených vločiek a proteínu

  2 fitness recepty na zdravé raňajky z ovsených vločiek a proteínu

  Hľadáte inšpiráciu na zdravé a zároveň chutné snacky? Pozrite si naše 2 fitness recepty na nutrične vyvážené raňajky z vločiek, proteínu a arašidového masla. Prekvapia vás nielen svojou jedinečnou chuťou, ale aj nenáročnou prípravou, ktorú zvládne skutočne každý.

 2. 7 rád ako spáliť telesný tuk bez úbytku svalov

  7 rád ako spáliť telesný tuk bez úbytku svalov

  Chcete sa zbaviť nadbytočného tuku a zároveň neprísť o svaly a silu? Potrebujete mať pod kontrolou príjem tekutín, bielkovín a sacharidov, ale musíte tiež prispôsobiť svoj tréningový plán. V článku vám formou 7 nenáročných tipov objasníme súvislosť medzi stravou a tréningom počas redukcie telesného tuku.

 3. 8 mýtov o chudnutí, ktoré brzdia vaše výsledky

  8 mýtov o chudnutí, ktoré brzdia vaše výsledky

  Chudnutie a redukcia tuku je náročný proces, ktorý si vyžaduje čas a trpezlivosť. Prinášame vám preto 8 mýtov spojených s chudnutím, ktoré môžu nielen skomplikovať cestu k vytúženej postave, ale aj negatívne vplývať na zdravie. V článku vám predstavíme 8 mýtov o chudnutí a redukcii tuku, ktorým by ste rozhodne nemali veriť.

 4. 12 vecí, ktoré musíte vedieť predtým ako začnete randiť s fitnesskou

  12 vecí, ktoré musíte vedieť predtým ako začnete randiť s fitnesskou

  Páni, túžite mať po svojom boku partnerku s dokonalým telom, ktoré vás očarí, aj keď bude zahalené v teplákoch a vyťahanom tričku? Ešte predtým ako sa ju však pokúsite zbaliť skúste nahliadnuť do jej sveta a pripravte sa na to, čo obnáša randenie s fitnesskou.

 5. Ako vplýva alkohol na chudnutie, regeneráciu a rast svalov?

  Ako vplýva alkohol na chudnutie, regeneráciu a rast svalov?

  Má alkohol nežiaduce účinky na fyzický výkon v posilňovni? Dopriať si raz za čas jeden pohárik nemusí nutne znamenať katastrofu, netreba to však preháňať. Prečítajte si niekoľko dôvodov, prečo sa častá konzumácia alkoholu pri chudnutí a naberaní svalov neodporúča.

 6. Aké doplnky výživy sú vhodné pre ženy?

  Aké doplnky výživy sú vhodné pre ženy?

  Milé dámy, výživových doplnkov sa nemusíte báť. Aj s ich pomocou môžete schudnúť, spevniť svalstvo, zlepšiť si pleť, vlasy, nechty a pomôžu vám dosiahnuť všetky vaše fitness ciele. Aké výživové doplnky by rozhodne nemali chýbať žiadnej fitness maniačke?