Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. Conor McGregor - príbeh, strava a tréning legendárneho zápasníka MMA

  Conor McGregor - príbeh, strava a tréning legendárneho zápasníka MMA

  Conor McGregor je v súčasnosti najznámejším MMA zápasníkom, majstrom sveta dvoch divízií UFC a bezpochyby najzábavnejším fighterom, ktorý kedy vkročil do arény octagonu. Ako sa legenda súčasného bojového umenia stravuje a pripravuje na svoje zápasy, sa dozviete v článku. Prečítajte si príbeh írskeho inštalatéra, z ktorého sa stala hviezda MMA.


 2. 8 spôsobov na rýchle zotavenie sa po tréningu

  8 spôsobov na rýchle zotavenie sa po tréningu

  Aby ste sa stali silnejšími a zdravšími, musíte na sebe tvrdo makať. Nezabúdajte však na to, že po namáhavom tréningu si vaše telo zaslúži oddych. Bez dostatočnej regenerácie je totiž vaša návšteva fitka len stratou času. Prečo?


 3. Fitness grilovačka - ako si ju vychutnať bez zbytočných kalórií

  Fitness grilovačka - ako si ju vychutnať bez zbytočných kalórií

  Spája sa vám leto s poriadnou grilovačkou, na ktorej nesmie chýbať prepečené mäso a pohár vychladeného piva? V prípade, že si chcete udržať svoj kalorický príjem na uzde, mali by ste zbystriť pozornosť. Pripravili sme pre vás tipy, ako si vychutnať fitness grilovačku bez toho, aby ste sa museli obmedzovať!

 4. 6 krokov k železnej sebadisciplíne pre dosiahnutie vašich fitness cieľov

  6 krokov k železnej sebadisciplíne pre dosiahnutie vašich fitness cieľov

  Pravidelné cvičenie, schopnosť prekonať hranice, sledovanie príjmu kalórií a správny výber stravy - to všetko si vyžaduje disciplínu. Vyskúšajte týchto 6 jednoduchých krokov, vďaka ktorým získate sebadisciplínu ako zo železa!


 5. Fitness recept: Tvarohová torta s marhuľami a chrumkavými mandľami

  Fitness recept: Tvarohová torta s marhuľami a chrumkavými mandľami

  Kombinácia tvarohu, šťavnatých marhúľ a chrumkavých mandlí vytvára dokonalú súhru chutí, ktoré si vás podmania už pri prvom kúsku. Pripravte si aj vy tento lahodný fitness recept plný bielkovín!

 6. Fitness recept: Nadýchaná jahodovo-proteínová roláda s kokosom

  Fitness recept: Nadýchaná jahodovo-proteínová roláda s kokosom

  Aj vy zbožňujete jahody? V tom prípade musíte túto nadýchanú jahodovo-proteínovú roládu jednoznačne vyskúšať! Okrem skvelej chuti vás poteší aj vysokým obsahom bielkovín a len 72 kalóriami na jeden rez. Poďme na to!