1. 10 tipov na darčeky pre fitness nadšencov

  10 tipov na darčeky pre fitness nadšencov

  Neviete, čím obdarovať vašich najbližších a priateľov na Vianoce? Pripravili sme pre vás zoznam 10 tipov na darčeky pre fitness nadšencov a milovníkov zdravého životného štýlu. Príjemne sa usaďte, začíname!

 2. 3 lahodné recepty na banánový chlebík plný vlákniny a proteínov

  3 lahodné recepty na banánový chlebík plný vlákniny a proteínov

  Skúste tieto 3 recepty na banánový chlieb, ktoré sú bohaté na vlákninu a bielkoviny. Poslúžia ako netradičné raňajky, ktoré vás zasýtia a nabijú energiou do nového dňa.

 3. Muffiny s konopnými semienkami

  Muffiny s konopnými semienkami

  Pripravte si muffiny s konopnými semienkami, ktoré sú výnimočným zdrojom bielkovín, omega mastných kyselín, hodnotnej vlákniny, vitamínov a minerálov. Recept je jednoduchý a zvládnete ho ľavou zadnou!

 4. 9 trikov, vďaka ktorým bude počítanie kalórií hrou

  9 trikov, vďaka ktorým bude počítanie kalórií hrou

  Počítanie kalórií je nástroj, ktorý by vám mal uľahčiť život, a nie komplikovať ho. Naučte sa, ktoré kroky nasledovať, aby ste znížili svoj príjem kalórií, a aby ste si konečne začali všímať výsledky, po ktorých túžite. Pozrite si týchto 9 tipov.

 5. Paige Hathaway: tréningový plán, strava a inšpiratívne interview

  Paige Hathaway: tréningový plán, strava a inšpiratívne interview

  Paige Hathaway je jednou z najznámejších fitness modeliek na svete. Prostredníctvom sociálnych sietí a fotografií s jej dokonalou postavou si získala obdiv milióny ľudí, ktorých motivuje. Pozrite si príbeh Paige, jej ukážkový tréningový plán, jedálniček, ale aj inšpiratívne interview.

 6. Slané proteínové recepty, ktoré vás prekvapia

  Slané proteínové recepty, ktoré vás prekvapia

  Proteínové jedlá a dezerty nemusia byť sladké. Odbočte od stereotypu a pripravte si chutné recepty na slano, ktoré dodajú vašim svalom dávku bielkovín. Ak túžite po zmene, určite vyskúšajte naše slané proteínové recepty.