Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. 4 mýty a skutočnosti o vedľajších účinkoch kreatínu

  4 mýty a skutočnosti o vedľajších účinkoch kreatínu

  Kreatín je jedným z najpopulárnejších doplnkov výživy, no aj napriek tomu internet ponúka mnoho mylných predstáv o jeho vedľajších účinkov. Pozrite si 4 najčastejšie mýty a skutočnosti o vedľajších účinkoch kreatínu, ktoré sú podložené výskumami.

 2. Doggcrapp: tréning zameraný na naberanie svalov a sily

  Doggcrapp: tréning zameraný na naberanie svalov a sily

  Doggcrapp (DC) je tréningová metóda určená na naberanie čistej svalovej hmoty a sily kulturistov. Zistite čo je to doggcrap, a a ako využiť vysokú intenzitu, nižší počet cvikov a častejšie tréningy na naberanie svalovej hmoty.

 3. Phil Heath a jeho tréningový plán a strava

  Phil Heath a jeho tréningový plán a strava

  Phil Heat je aktuálny reprezentant kulturistiky a viacnásobný víťaz najprestížnejšej súťaže Mr. Olympia. V čom sa ukrýva jeho tajomstvo úspechu? Pozrite si jeho tréningový plán, stravu a úspechy. Určite vás inšpirujú!

 4. 5 fit dezertov s tvarohom, ktoré si zamilujete

  5 fit dezertov s tvarohom, ktoré si zamilujete

  Ani vy neviete odolať tvarohovým dezertom? Pripravili sme pre vás 5 fitness receptov, ktoré si môžete vychutnať bez výčitiek. 

 5. L-Karnitín a jeho 11 skvelých vedľajších účinkov

  L-Karnitín a jeho 11 skvelých vedľajších účinkov

  L-karnitín je obľúbený výživový doplnok, ktorý sa najčastejšie užíva na chudnutie a spaľovanie nadbytočných tukov. Má však aj vedľajšie účinky, ktoré sú zdraviu prospešné, a navyše môžu podporiť dosahovanie vašich cieľov.

 6. Lyzín: hojivý zázrak, ktorý lieči

  Lyzín: hojivý zázrak, ktorý lieči

  Lyzín je esenciálna aminokyselina, ktorú si telo nedokáže vytvoriť samo, a preto je dôležité, aby sme ju prijímali prostredníctvom výživových doplnkov alebo potravín. Viete však o tom, aké zázračné účinky skrýva?