Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. 5 dôvodov, prečo nevidíte výsledky tréningu

  5 dôvodov, prečo nevidíte výsledky tréningu

  Tréning je náročný proces, ktorý vyžaduje trpezlivosť, odhodlanie a motiváciu. Bez zlepšenia dochádza k vyhoreniu a strate záujmu, čo vedie k pasívnemu životnému štýlu. Spoznajte najčastejšie dôvody, pre brzdia progres a bránia v radosti z cvičenia.

 2. Fitness recept: Cuketové placky s čerstvými bylinkami

  Fitness recept: Cuketové placky s čerstvými bylinkami

  Pripravte si zdravú večeru, ktorej príprava vám nezaberie celú večnosť! Presne tou sú cuketové placky s bylinkami a vysokým obsahom bielkovín. Skúsite ich s nami?

 3. Cvičte v pohodlí domova - cviky s vlastnou váhou a príslušenstvom na cvičenie

  Cvičte v pohodlí domova - cviky s vlastnou váhou a príslušenstvom na cvičenie

  Nie vždy je možné dostať sa do posilňovne a kvalitne si zacvičiť. Môžete mať toho veľa v práci, nemôžete nájsť to správne fitko, alebo len jednoducho neradi cvičíte v spoločnosti iných ľudí. To vám, ale nemusí brániť v tom, aby ste dosiahli svoju vysnívanú postavu. Pozrite sa s nami na tie najlepšie cviky s vlastnou váhou, ktoré môžete cvičiť v pohodlí domova.

 4. Fitness recept: Obrátený banánový koláč s kokosom

  Fitness recept: Obrátený banánový koláč s kokosom

  Ak patríte k milovníkom sladkých receptov, určite by ste mali vyskúšať náš obrátený banánový koláč s kokosom a nízkym obsahom kalórií, ktorý dodá vášmu telu dávku energie. Na prípravu receptu nepotrebujete veľa ingrediencií a určite ním zabodujete aj medzi svojimi priateľmi.

 5. Fitness recept: Vegetariánsky burger so špaldovou žemľou a cícerovou plackou

  Fitness recept: Vegetariánsky burger so špaldovou žemľou a cícerovou plackou

  Aj vy milujete kvalitné zeleninové burgre? Tak to by ste rozhodne mali vyskúšať náš fitness recept na vegetariánsky burger so špaldovou žemľou a cícerovou plackou, s ktorým môžete zhrešiť aj mimo vášho cheat day. Poďte ho s nami ochutnať!

 6. Ako posilniť imunitu a odolnosť tela pred ochoreniami?

  Ako posilniť imunitu a odolnosť tela pred ochoreniami?

  Imunitný systém musí byť každodenne pripravený brániť organizmus pred škodlivinami v našom okolí. Jeho prácou je chrániť a reagovať na vírusy, baktérie či parazity. Zistite ako môžeme aj my pomôcť imunite lepšie odolávať chorobám, a udržať si zdravie a vitalitu.