Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. ZMA a ZMB: viac ako len minerály, ktoré zlepšia vaše výsledky

  ZMA a ZMB: viac ako len minerály, ktoré zlepšia vaše výsledky

  ZMA a ZMB je kombinácia zinku, magnézia a vitamínu B6, ktorý zlepšuje regeneráciu svalov, naštartuje ich rastu a zvýši silu. Prečítajte si o jeho ďalších skvelých účinkoch! 

 2. 5 lahodných fitness receptov z proteínového Mug Cake Mixu

  5 lahodných fitness receptov z proteínového Mug Cake Mixu

  Určite ste si už doma skúšali pripraviť proteínový Mug Cake. Stačí len pár minút a túto lahodnú proteínovú pochúťku máte hotovú. Skúšali ste však už aj iné alternatívy fitness receptov, ktoré si môžete vykúzliť pomocou Mug Caku? Nechajte sa inšpirovať 5 chutnými, zdravými receptami.

 3. Kai Greene a jeho tréningový plán a strava

  Kai Greene a jeho tréningový plán a strava

  Kai Greene je profesionálny kulturista známy nie len svojim dokonale vyrysovaním telom a vášňou k maľovaniu, ale aj nešťastným vylúčením z najprestížnejšej kulturistickej súťaže Mr. Olympia. Prečítajte si o Kaiovej ceste na vrchol fitness a kulturistiky a nechajte sa inšpirovať jeho tréningovým a stravovacím plánom. 

 4. Lahodná termixová torta zo 6 ingrediencií

  Lahodná termixová torta zo 6 ingrediencií

  Hľadáte fitness dezert, ktorý je ľahký, osviežujúci a pritom plný chuti? Vyskúšajte tento jedinečný recept na lahodnú termixovú tortu iba zo 6 ingrediencií. Mňam!

 5. Kofeín a ako ním zefektívnite svoj tréning

  Kofeín a ako ním zefektívnite svoj tréning

  Kofeín je celosvetovo najpopulárnejší stimulant a životabudič, ktorý zvyšuje vytrvalosť, sústredenosť a koncentráciu. Nič vás pred tréningom nenakopne lepšie, a preto niet divu, že sú kofeínové tablety a nápoje najčastejším doplnkom výživy väčšiny športovcov, kulturistov a nadšencov bodybuildingu. 

 6. 5 neodolateľných smoothie receptov na leto

  5 neodolateľných smoothie receptov na leto

  Pripravili sme pre vás 5 neodolateľných smoothie receptov na leto, ktoré jednoducho musíte vyskúšať! Očaria vás rozmanitosťou chutí, farebnosťou, ale najmä vysokým obsahom živín a prospešných látok pre telo.