Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. 5 neodolateľných smoothie receptov na leto

  5 neodolateľných smoothie receptov na leto

  Pripravili sme pre vás 5 neodolateľných smoothie receptov na leto, ktoré jednoducho musíte vyskúšať! Očaria vás rozmanitosťou chutí, farebnosťou, ale najmä vysokým obsahom živín a prospešných látok pre telo.

 2. 15 najlepších cvikov s penovým valcom alebo foam rollerom

  15 najlepších cvikov s penovým valcom alebo foam rollerom

  Cvičenie na foam rolleri sa stáva čoraz viac obľúbenejším. Prinášame vám 15 najefektívnejších cvikov, ktoré by ste mali rozhodne vyskúšať!

 3. Penový valec alebo foam roller - všetko, čo by ste o ňom mali vedieť

  Penový valec alebo foam roller - všetko, čo by ste o ňom mali vedieť

  Penový valec, známy tiež ako foam roller, je pre mnohých obľúbenou fitness pomôckou. Aké benefity skrýva cvičenie s penovým valcom a prečo by ste ho mali určite zaradiť do vášho tréningu? To všetko sa dozviete v našom článku. 

 4. 8 zaručených tipov na rysovanie svalovej hmoty

  8 zaručených tipov na rysovanie svalovej hmoty

  Aj vy túžite po vyrysovaných svaloch, ale neviete ako na to? Pripravili sme pre vás 8 tipov, ktoré vás dovedú k vytúženej postave. Prečítajte si viac! 

 5. 8 najlepších cvikov na rysovanie svalovej hmoty

  8 najlepších cvikov na rysovanie svalovej hmoty

  Odporový tréning je pre stratu tuku a rysovanie svalstva oveľa dôležitejší a efektívnejší než kardio cvičenie. Prinášame vám 8 základných cvikov, ktoré by určite nemali chýbať vo vašom tréningovom pláne!

 6. 4 mýty a skutočnosti o vedľajších účinkoch kreatínu

  4 mýty a skutočnosti o vedľajších účinkoch kreatínu

  Kreatín je jedným z najpopulárnejších doplnkov výživy, no aj napriek tomu internet ponúka mnoho mylných predstáv o jeho vedľajších účinkov. Pozrite si 4 najčastejšie mýty a skutočnosti o vedľajších účinkoch kreatínu, ktoré sú podložené výskumami.