1. Kokosový olej - super potravina alebo super mýtus

  Kokosový olej - super potravina alebo super mýtus

  Ide o super potravinu alebo je to iba super mýtus? Je preceňovaný podobne ako kokosová voda? Pozrite sa spoločne s nami na 21 argumentov pre a proti kokosovému oleju

 2. 6 zaručených cvikov na vysnívaný sixpack

  6 zaručených cvikov na vysnívaný sixpack

  Odhalíme vám 6 zaručených cvikov pre dosiahnutie pevného a vypracovaného six-packu, takže hor sa do čítania! Nezabúdajte, na leto sa maká celoročne.

 3. 7 dôvodov, prečo robiť bulharské drepy

  7 dôvodov, prečo robiť bulharské drepy

  Hľadáte cvičenie na posilnenie nôh, lýtok, hamstringov, zadku, a zároveň chcete efektívne spaľovať tuk z celého tela? Bulharské drepy sú pre vás tou správnou voľbou. Nie sú až natoľko rozšíreným cvikom, no prinášajú kopu fitness výhod a benefitov.

 4. 6 chýb, pre ktoré nevidíte výsledky

  6 chýb, pre ktoré nevidíte výsledky

  Venujete sa cvičeniu už dlhšiu dobu, no výsledky sa akosi zabudli dostaviť? Žiaľ, nezabudli. Výsledky vedia veľmi dobre prečo nedostavili, ale čo vás poteší je to, že to vieme aj my. Pozrite si 6 chýb, pre ktoré nevidíte výsledky.

 5. Potrebujete jesť šesťkrát denne, aby ste si udržali rýchly metabolizmus?

  Potrebujete jesť šesťkrát denne, aby ste si udržali rýchly metabolizmus?

  Je konzumácia jedla 6-krát denne iba mýtus alebo je naozaj efektívna pre stratu telesnej hmotnosti? Prinášame vám článok, v ktorom sa dozviete všetko potrebné o účinkoch frekvencie jedenia nachudnutie a rýchlosť metabolizmu. 

 6. 15 účinných cvikov na uvoľnenie stuhnutosti a bolesti chrbta

  15 účinných cvikov na uvoľnenie stuhnutosti a bolesti chrbta

  Ak vás trápia bolesti chrbtice a stuhnuté svalstvo v spodnej časti chrbta, nemusíte to hneď riešiť drasticky. Skúste najprv niektorý z týchto 15 strečingových cvikov, ktoré sú efektívne a pomôžu vám zbaviť sa bolesti.