1. Kto je Rich Piana, ako trénuje a čo stojí za značkou 5%?

  Kto je Rich Piana, ako trénuje a čo stojí za značkou 5%?

  Rich Piana je známa osobnosť vo svete kulturistiky a nepreslávil sa len svojimi víťazstvami na súťažiach, ale aj značkou 5 % či osobnosťou. Tento charizmatický kulturista má svetu čo povedať, a preto sa rád podelí o rady a odporúčania so svojimi fanúšikmi.

 2. 9 najlepších cvikov na spevnenie brucha s posilňovacou gumou

  9 najlepších cvikov na spevnenie brucha s posilňovacou gumou

  Posilňovacia guma na cvičenie - Crossband je obľúbenou pomôckou, ktorá posunie vaše silové tréningy na úplne nový level. Vďaka rôznym dostupným odporom (4-65 kg), máte nekonečné možnosti cvičenia, a dnes si ukážeme cviky na posilnenie brušného svalstva!

 3. C.T. Fletcher: tréningový plán, strava a životný príbeh

  C.T. Fletcher: tréningový plán, strava a životný príbeh

  C.T. Fletcher je kulturista, powerlifter, no najmä veľký motivátor, ktorého príbeh oslovil celý svet. Už od malička vyčnieval z radu a naďalej v tom pokračuje aj vo svojich 56 rokov. Pozrite si jeho životný príbeh, stravu a tréningový plán. 

 4. Je naozaj možné premeniť tuk na svaly?

  Je naozaj možné premeniť tuk na svaly?

  Je možné premeniť tuk na svaly? Tento koncept vídať stále častejšie, ale je vôbec reálny? Aký je pôvod tohto tvrdenia? V tomto článku si vysvetlíme ako to s premenou tuku na svaly naozaj je.

 5. Top 17 mýtov o stravovaní v roku 2017

  Top 17 mýtov o stravovaní v roku 2017

  Určite ste sa už aj vy stretli s rôznymi mýtmi týkajúcimi sa stravovania. Nemali by sme jesť sacharidy, tuky, a dokonca ani veľa proteínu. Práve naopak, mali by sme si jesť "clean", raw stravu a dopriať svojmu telu detoxikáciu. Pozrite si top 17 mýtov roku 2017!

 6. Znamenité fitness recepty na vianočné pečivo

  Znamenité fitness recepty na vianočné pečivo

  Skúste niečo zdravšie a viac fit, a nahraďte tradičné vianočné pečenie týmito 10 fitness receptami, ktoré sme dotiahli až k dokonalosti. O chuť sa obávať nemusíte, od tých klasických receptov ich ani nerozoznáte. Hor sa do vianočných príprav!