Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tréningové plány a cviky

 1. Zoznam cvikov: Svaly chrbta

  Zoznam cvikov: Svaly chrbta

  Chrbát je najkomplexnejšou svalovou partiou, a práve preto si jeho vyrysovanie vyžaduje viac času a námahy. Ak však vytrváte, dočkáte sa súmernej postavy a vytúženého širokého chrbta. Ktoré cviky by ste mali trénovať na to, aby váš chrbát dostal poriadne zabrať? Práve to vám prezdradíme v článku! 

 2. Ako si zostaviť kvalitný tréningový plán - tipy, tréningy, najčastejšie chyby

  Ako si zostaviť kvalitný tréningový plán - tipy, tréningy, najčastejšie chyby

  Aký je váš fitness cieľ? Aké svalové partie zahrnúť do každého tréningu? Koľko opakovaní a sérií odcvičiť? Aj to sú otázky, ktoré si musíte položiť pred prípravou tréningového plánu. My vám na ne odpovieme v článku.

 3. 10 cvikov, ktoré zabránia praskaniu a bolesti kolena

  10 cvikov, ktoré zabránia praskaniu a bolesti kolena

  Puká a praská vám v kolene? Prečítajte si tipy ako predísť nepríjemnej bolesti kolien a kĺbov vďaka týmto 10 cvikom. Stačí 30 minút pohybu denne a zbavíte sa nepríjemných zvukov natrvalo. Zároveň preventívne ochránite kolenný kĺb pred zranením.

 4. Toto sa s vami stane, ak budete pravidelne robiť mostík

  Toto sa s vami stane, ak budete pravidelne robiť mostík

  Mostík, anglicky glute bridge, sa stal obľúbenou technikou formovania krásneho guľatého zadku. Vedeli ste však, že má aj veľa zdravotných benefitov? Práve kvôli nim by ste mostík mali zaradiť do svojho tréningového plánu. Čo tým získate?

 5. 20 cvikov na chrbát, ktoré vám pomôžu pri bolesti chrbta a chrbtice

  20 cvikov na chrbát, ktoré vám pomôžu pri bolesti chrbta a chrbtice

  Trápi vás boľavý chrbát? Prečítajte si 10 tipov ako sa starať o svoju chrbticu, aby ste predišli nepríjemným ochoreniam. Vyskúšajte tiež 20 najefektívnejších cvikov na spodný, stredný a vrchný chrbát, vďaka ktorým zvíťazíte nad bolesťou chrbta raz a navždy.

 6. Posilnite stred tela pomocou kruhového tréningu brucha

  Posilnite stred tela pomocou kruhového tréningu brucha

  Chcete mať postavu v tvare presýpacích hodín alebo vytúžený six-pack? Vyskúšajte 3 okruhy cvikov na stred tela, pomocou ktorých dosiahnete užší pás, silné jadro a pekne vyrysovaný trup.