Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Cviky a tréningy

 1. Cvičte v pohodlí domova - cviky s vlastnou váhou a príslušenstvom na cvičenie

  Cvičte v pohodlí domova - cviky s vlastnou váhou a príslušenstvom na cvičenie

  Nie vždy je možné dostať sa do posilňovne a kvalitne si zacvičiť. Môžete mať toho veľa v práci, nemôžete nájsť to správne fitko, alebo len jednoducho neradi cvičíte v spoločnosti iných ľudí. To vám, ale nemusí brániť v tom, aby ste dosiahli svoju vysnívanú postavu. Pozrite sa s nami na tie najlepšie cviky s vlastnou váhou, ktoré môžete cvičiť v pohodlí domova.

 2. Zoznam cvikov: Triceps a svaly predlaktia

  Zoznam cvikov: Triceps a svaly predlaktia

  Túžite po veľkých a svalnatých tricepsoch? Chceli by ste mať mohutné predlaktie a na ňom viditeľné svaly a žily? Výborne, pokračujte v čítaní! Pripravili sme si pre vás zoznam tých najlepších cvikov na triceps, ktoré by vo vašom tréningovom pláne na vyrysovanie rúk nemali chýbať. 

 3. 5 tipov ako si vybrať tenisky na beh

  5 tipov ako si vybrať tenisky na beh

  Bežecké tenisky nájdeme v šatníku nejedného z nás. Sú štýlové, pohodlné a vhodné aj na bežné nosenie. Dizajn však nie je jediným parametrom, na ktorý by ste sa mali zamerať. Prinášame vám 5 užitočných tipov ako vybrať topánky na beh, ktoré vám sadnú ako uliate.

 4. Cviky na hamstringy - ako posilniť zadné stehenné svaly?

  Cviky na hamstringy - ako posilniť zadné stehenné svaly?

  Poznáte najlepšie cviky na hamstringy? Zadné stehenné svaly sú rovnako dôležité ako kvadricepsy alebo lýtka. Vybudujte si svalnaté stehná, ktoré zlepšia stabilitu kolien a tiež skvelo vyzerajú. Spoznajte tie najlepšie cviky na vypracované hamstringy! 

 5. Conor McGregor - príbeh, strava a tréning legendárneho zápasníka MMA

  Conor McGregor - príbeh, strava a tréning legendárneho zápasníka MMA

  Conor McGregor je v súčasnosti najznámejším MMA zápasníkom, majstrom sveta dvoch divízií UFC a bezpochyby najzábavnejším fighterom, ktorý kedy vkročil do arény octagonu. Ako sa legenda súčasného bojového umenia stravuje a pripravuje na svoje zápasy, sa dozviete v článku. Prečítajte si príbeh írskeho inštalatéra, z ktorého sa stala hviezda MMA.


 6. Arnold Schwarzenegger - tréning, strava a motivácia legendy bodybuildingu

  Arnold Schwarzenegger - tréning, strava a motivácia legendy bodybuildingu

  Arnold Schwarzenegger. Meno, ktoré je každému dobre známe, a to nielen vo svete fitness a kulturistiky. Arnold si vyskúšal aj herectvo a zazrieť ste ho mohli tiež v politických kruhoch. Aká však bola jeho cesta na vrchol, jeho tréningy, a čo sa skrýva za posolstvom, ktoré vybudoval?