Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Cviky a tréningy

 1. Conor McGregor - príbeh, strava a tréning legendárneho zápasníka MMA

  Conor McGregor - príbeh, strava a tréning legendárneho zápasníka MMA

  Conor McGregor je v súčasnosti najznámejším MMA zápasníkom, majstrom sveta dvoch divízií UFC a bezpochyby najzábavnejším fighterom, ktorý kedy vkročil do arény octagonu. Ako sa legenda súčasného bojového umenia stravuje a pripravuje na svoje zápasy, sa dozviete v článku. Prečítajte si príbeh írskeho inštalatéra, z ktorého sa stala hviezda MMA.


 2. Arnold Schwarzenegger - tréning, strava a motivácia legendy bodybuildingu

  Arnold Schwarzenegger - tréning, strava a motivácia legendy bodybuildingu

  Arnold Schwarzenegger. Meno, ktoré je každému dobre známe, a to nielen vo svete fitness a kulturistiky. Arnold si vyskúšal aj herectvo a zazrieť ste ho mohli tiež v politických kruhoch. Aká však bola jeho cesta na vrchol, jeho tréningy, a čo sa skrýva za posolstvom, ktoré vybudoval? 

 3. Zoznam cvikov: Svaly hrudníka

  Zoznam cvikov: Svaly hrudníka

  Aj vy túžite po vypracovanom hrudníku? Máme pre vás skvelé tipy na cviky doplnené o video návody, vďaka ktorým posuniete svoj tréning na vyšší level. Zoznam cvikov sme pripravovali tak, aby si v ňom každý našiel to svoje. Práve preto tu nájdete variácie cvikov vykonávaných na strojoch, ale aj s činkami. Pustime sa do toho! 

 4. Zoznam cvikov: Svaly chrbta

  Zoznam cvikov: Svaly chrbta

  Chrbát je najkomplexnejšou svalovou partiou, a práve preto si jeho vyrysovanie vyžaduje viac času a námahy. Ak však vytrváte, dočkáte sa súmernej postavy a vytúženého širokého chrbta. Ktoré cviky by ste mali trénovať na to, aby váš chrbát dostal poriadne zabrať? Práve to vám prezdradíme v článku! 

 5. Ako si zostaviť kvalitný tréningový plán - tipy, tréningy, najčastejšie chyby

  Ako si zostaviť kvalitný tréningový plán - tipy, tréningy, najčastejšie chyby

  Aký je váš fitness cieľ? Aké svalové partie zahrnúť do každého tréningu? Koľko opakovaní a sérií odcvičiť? Aj to sú otázky, ktoré si musíte položiť pred prípravou tréningového plánu. My vám na ne odpovieme v článku.

 6. 10 cvikov, ktoré zabránia praskaniu a bolesti kolena

  10 cvikov, ktoré zabránia praskaniu a bolesti kolena

  Puká a praská vám v kolene? Prečítajte si tipy ako predísť nepríjemnej bolesti kolien a kĺbov vďaka týmto 10 cvikom. Stačí 30 minút pohybu denne a zbavíte sa nepríjemných zvukov natrvalo. Zároveň preventívne ochránite kolenný kĺb pred zranením.