Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. Fitness recept na mäkké šťavnaté muffiny s jablkovým pyré

  Fitness recept na mäkké šťavnaté muffiny s jablkovým pyré

  Sú chutné, zdravé a ešte aj fitness. Naše šťavnaté jablkové muffiny si jednoducho zamilujete. Vyskúšajte ich podľa receptu v článku.

 2. Fitness recept: Slané proteínové palacinky plnené špenátom, lososom a volským okom

  Fitness recept: Slané proteínové palacinky plnené špenátom, lososom a volským okom

  Palacinky nemusia byť len sladké. Ich alternatívou sú slané palacinky, ktoré športovcom ponúkajú príjemnú zmenu v jedálničku. Vyskúšajte slané proteínové palacinky so špenátom, lososom a vajíčkom.

 3. 6 tipov ako zlepšiť účinky spaľovača tuku

  6 tipov ako zlepšiť účinky spaľovača tuku

  Kľúčom k zdravej redukcii hmotnosti je vyvážená strava, silový tréning a dostatok vitamínov. Ak zaradíte do svojho jedálnička spaľovač tuku a budete sa riadiť týmito 6 tipmi, výsledky sa dostavia v krátkom čase.

 4. Chrumkavá raňajková granola plná vlákniny

  Chrumkavá raňajková granola plná vlákniny

  Chrumkavá a zdravá granola plná vlákniny je ideálnou voľbou fitness raňajok. Nielenže vás zasýti, ale dodá vám aj energiu na celý deň. Vyskúšajte recept na domácu granolu aj vy!

 5. Prečo skúsiť všestranný viaczložkový proteín?

  Prečo skúsiť všestranný viaczložkový proteín?

  Viaczložkový proteín môže byť lepšou voľbou pre syntézu bielkovín, ako srvátkový alebo sójový proteín, či kazeín samostatne. Neveríte? Prečítajte si viac o zložení a výhodách viaczložkového proteínu v článku a prestanete pochybovať.

 6. Jojo efekt a ako s ním bojovať

  Jojo efekt a ako s ním bojovať

  Uvažujete nad tým, že ju vyskúšate novú diétu? Najprv by ste však mali vedieť, čo je jojo efekt, rapídny nárast telesnej hmotnosti, a ako s ním bojovať.