Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. Ketogénna diéta - pravda o chudnutí bez sacharidov

  Ketogénna diéta - pravda o chudnutí bez sacharidov

  Schudnite 2 kilogramy týždenne bez namáhavého cvičenia. Znie to lákavo? Práve to zaručujú firmy, ktoré predávajú produkty ketogénnej diéty. Je ale takáto rapídna redukcia hmotnosti prospešná pre zdravie? Pozrite sa s nami na riziká, fakty a mýty spojené s ketogénnou diétou!


 2. Je karnitín bezpečný?

  Je karnitín bezpečný?

  Karnitín je populárny výživový doplnok, ktorý pomáha pri spaľovaní tukov a zlepšuje fyzickú aktivitu. Je nielen bezpečný, ale pre športovcov taktiež veľmi potrebný. Prečítajte si o vedeckých dôkazoch, ktorý potvrdzujú účinky karnitínu v našom článku.

 3. 15 nutričných mýtov o stravovaní, ktoré vás prekvapia

  15 nutričných mýtov o stravovaní, ktoré vás prekvapia

  Sú naozaj soľ, červené mäso, káva, vajcia a chlieb nezdravé? Neverte všetkým informáciám, ktoré ste našli na internete a dôverujte vedcom. Prečítajte si 15 nutričných mýtov, ktoré vás prekvapia, ale mal by ich poznať každý z nás.

 4. “Éčka” alebo prídavné látky v potravinách - sú naozaj nebezpečné?

  “Éčka” alebo prídavné látky v potravinách - sú naozaj nebezpečné?

  Máte aj vy tendenciu nekupovať potraviny len preto, že obsahujú “éčka”? Nie všetky prídavné látky predstavujú nebezpečenstvo pre naše zdravie. Prečítajte si o tom, čo sú to aditíva a akú úlohu plnia pri výrobe potravinárskych produktov. 


 5. Fitness recept: Plnená tekvica Hokkaido s quinoou, cviklou a paradajkami

  Fitness recept: Plnená tekvica Hokkaido s quinoou, cviklou a paradajkami

  Neviete si predstaviť jeseň bez chutného pokrmu z tekvice? Tak pozor! Pripravili sme pre vás zdravý recept na lahodnú plnenú Hokkaido tekvicu s quinoou, cviklovou omáčkou a pečenými paradajkami. Dá sa tejto kombinácii odolať?

 6. 5 tipov ako si vybrať tenisky na beh

  5 tipov ako si vybrať tenisky na beh

  Bežecké tenisky nájdeme v šatníku nejedného z nás. Sú štýlové, pohodlné a vhodné aj na bežné nosenie. Dizajn však nie je jediným parametrom, na ktorý by ste sa mali zamerať. Prinášame vám 5 užitočných tipov ako vybrať topánky na beh, ktoré vám sadnú ako uliate.