Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Najnovšie informácie zo sveta fitness | GymBeam Blog

 1. Arnold Schwarzenegger - tréning, strava a motivácia legendy bodybuildingu

  Arnold Schwarzenegger - tréning, strava a motivácia legendy bodybuildingu

  Arnold Schwarzenegger. Meno, ktoré je každému dobre známe, a to nielen vo svete fitness a kulturistiky. Arnold si vyskúšal aj herectvo a zazrieť ste ho mohli tiež v politických kruhoch. Aká však bola jeho cesta na vrchol, jeho tréningy, a čo sa skrýva za posolstvom, ktoré vybudoval? 

 2. Mrazený fitness recept: Tvarohovo - banánové nanuky s arašidovým maslom

  Mrazený fitness recept: Tvarohovo - banánové nanuky s arašidovým maslom

  Nepoznáme lepší recept na horúce slnečné dni ako ľadové nanuky. Stačí 15 minút prípravy, pár hodín v mrazáku a osviežujúca pochúťka je na svete


 3. Zoznam cvikov: Svaly hrudníka

  Zoznam cvikov: Svaly hrudníka

  Aj vy túžite po vypracovanom hrudníku? Máme pre vás skvelé tipy na cviky doplnené o video návody, vďaka ktorým posuniete svoj tréning na vyšší level. Zoznam cvikov sme pripravovali tak, aby si v ňom každý našiel to svoje. Práve preto tu nájdete variácie cvikov vykonávaných na strojoch, ale aj s činkami. Pustime sa do toho! 

 4. Fitness recept: Netradičná pistáciová torta s krémom z ricotty, proteínu a pistáciového masla

  Fitness recept: Netradičná pistáciová torta s krémom z ricotty, proteínu a pistáciového masla

  Milovníci pistácií si určite prídu na svoje! Vyskúšajte tento netradičný fitness recept na lahodnú pistáciovú tortu s krémou z ricotty, proteínu a pistáciového masla. Mňam!

 5. Môže pitie vody zrýchliť metabolizmus a podporiť chudnutie?

  Môže pitie vody zrýchliť metabolizmus a podporiť chudnutie?

  Naozaj vám pitie veľkého množstva vody pomôže zrýchliť metabolizmus? Aký prínos má studená voda alebo voda s citrónom ráno nalačno? Na všetky obľúbené výroky z posilňovní sme sa pozreli v nasledujúcom článku. Ktorý z nich je pravdivý?


 6. Fitness recept: Krtkova torta s vyšším množstvom bielkovín, ale originálnou chuťou

  Fitness recept: Krtkova torta s vyšším množstvom bielkovín, ale originálnou chuťou

  Populárna Krtkova torta si najmä svojou chuťou našla miesto v srdci každého milovníka sladkých maškŕt. Vyskúšajte si ju upiecť vo fitness verzii plnej bielkovín.