XBEAM

XBEAM je inovatívny brand, ktorý vznikol pod taktovkou GymBeamu. Tentokrát je však prispôsobený na mieru všetkým hráčom e-sports, ktorí majú svoje špecifické potreby. Tí totiž nemusia posúvať svoje limity v gyme. Ich hlavným cieľom je udržať si maximálnu sústredenosť, herný výkon a zápal. Všetky produkty preto obsahujú široké spektrum aktívnych látok, ktoré hráčom pomáhajú premeniť finálne bitky na víťazstvo. A je úplne jedno, či idú napínavé preteky F1, zúčastňujú sa prestrelky v Call of Duty alebo sú súčasťou dôležitého súboja v League of Legends.

Alfou a omegou gamerských doplnkov je funkčné zloženie, ktoré im pomôže zo seba dostať to najlepšie pri každej hre. Jadro spravidla tvorí kombinácia stimulantov, nootropík a adaptogénov. Často obsahujú napríklad populárny stimulant kofeín, ktorý pomáha zostriť zmysly a zlepšiť reakčnú rýchlosť, aby ste mohli zasadiť rozhodujúci úder svojmu súperovi. Rovnako často sa v zložení objavujú aj populárne nootropiká.Tieto látky dokážu zlepšiť pamäť, myslenie a koncentráciu, čo sú kľúčové vnemy, ktoré rozhodujú o víťazovi a o porazenom. Svoju úlohu majú však aj adaptogény, ktoré pomáhajú lepšie zvládať stres a zvyšovať odolnosť organizmu, čo môže pomôcť zachovať si chladnú hlavu a robiť premyslené rozhodnutia aj počas vypätých herných situácií. Nevyhnutnou súčasťou sú aj ďalšie vybrané látky v zložení. Medzi ne patria antioxidanty s potenciálnym vplyvom na zrak aj imunitu, aminokyseliny či vitamíny a minerálne látky, ktoré môžu pomôcť napríklad znížiť únavu a vyčerpanie. Objavte silu energy zmesí a ďalších funkčných produktov značky XBEAM.


Doplnky značky XBEAM sú povoleným cheatom, ktorý môže hráčom poskytnúť konkurenčnú výhodu a byť tak o krok bližšie k víťazstvu. Z ich účinkov môžu ťažiť profesionálni aj rekreační hráči v online prostredí, ale aj fanúšikovia singleplayer hier, ktorí sa chcú odreagovať po náročnom dni a zažiť konečne pocit víťazstva.

XBEAM brand

 

Zobraziť viac

3 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Príchuť
 1. zelené jablko (2)
 2. jahoda kiwi (2)
 3. lesné ovocie (2)
Balenie (g)
 1. 360 g (1)
 2. 9 g (1)
 3. 10 x 9 g (1)
Kapsule
 1. 60 kaps. (1)
Forma
 1. kapsulovaný (1)
 2. práškový (1)
Zmes
 1. zmes (2)
Štítky produktu
 1. Vegan (2)
 2. New (2)
 3. Great Deal (1)
Cena
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (2)
Vegánsky (2)
Bezlepkový (2)
Bez laktózy (2)
BIO (2)
Bez GMO (3)
Bez umelých sladidiel (1)
Bez plastového obalu (3)
Bez aspartamu (3)
 1. XBEAM Energy Powder - GymBeam
  Energy Powder - XBEAM + darčeky
  87%
  87% (6)
  27,95 €
 2. XBEAM Energy Caps - GymBeam
  Energy Caps - XBEAM
  0%
  0% (0)
  19,95 €
 3. Vzorka Energy Powder - XBEAM
  Nie je na sklade

3 Položiek