Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vitamínové RTD nápoje

Vitamínové RTD nápoje

Vitamínové RTD nápoje je kategória nápojov v plechovke či fľaši, ktoré sú pripravené na okamžitú konzumáciu. Nie je teda potrebné miešať ich navyše s vodou ani inou tekutinou. Za ich najväčšiu prednosť môžeme považovať obsah starostlivo vybraných vitamínov či minerálnych látok. Napríklad horčík pomáha znižovať únavu a vyčerpanie, prispieva k rovnováhe elektrolytov, taktiež má vplyv na fungovanie svalov a nervovej sústavy. Svoju úlohu má aj zinok, ktorý prispieva k správnej látkovej premene makroživín, udržaniu zdravých kostí a normálnej hladiny testosterónu v krvi. Najmä ženy určite ocenia jeho vplyv na udržanie zdravých vlasov, nechtov a pokožky. V nápojoch sa však často objavujú aj vitamíny B6 a B12, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunity, nervového systému, psychiky a energetického metabolizmu.

čítať ďalej

Nápoje majú zvyčajne menšie množstvo cukru, vďaka čomu si ich môžete vychutnať aj v prípade, že sa snažíte schudnúť. Osviežia vás kedykoľvek, nielen pri tréningu. Ich konzumácia je vhodná najmä pre športovcov. Počas aktivít totiž strácajú potom dôležité minerálne látky, ako sú napríklad chloridy, vápnik či horčík. Tieto nápoje nám pomôžu s ich doplnením, podporia hydratáciu organizmu, a tým aj maximálnu výkonnosť. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, prečo je dôležitá hydratácia, nemal by vám uniknúť náš článok zameraný na pitný režim.

schovať popis
Shopping Options
Kategória
Výrobca
Balenie (ml)
Príchuť
Forma
Zmes
Štítky produktu
Filtrovať podľa
  • Vegetariánsky (7)
  • Vegánsky (7)
  • Bezlepkový (7)
  • Bez laktózy (7)
  • BIO (7)
  • Bez GMO (1)
  • Bez umelých sladidiel (1)
  • Bez plastového obalu (1)
  • Bez aspartamu (6)
 1. Vitamínová voda Magnézium - OSHEE
  Hodnotenie:
  0 % (0)
  Špeciálna cena 1,29 €
 2. Vitamin energy drink Magnézium - OSHEE
  Hodnotenie:
  0 % (0)
  Špeciálna cena 0,99 €
 3. Vitamin energy - OSHEE
  Hodnotenie:
  0 % (0)
  Špeciálna cena 0,99 €
 4. Vitamínová voda Antiox - Body & Future
  Hodnotenie:
  0 % (0)
  Špeciálna cena 1,45 €
 5. Vitamínová voda - OSHEE
  Hodnotenie:
  100 % (1)
  Nie je na sklade

7 Položiek

Nenašli ste čo ste hľadali? Napíšte nám.