Kreatín Monohydrát

 

Kreatin Monohydrát je najpopulárnejšou formou kreatínu, práve z toho dôvodu, že sa často považuje za najefektívnejšiu formu. Je prirodzeným zdrojom energie a v malých množstvách ho je možné prijímať prostredníctvom potravy, najmä z mäsa a niektorých druhov rýb, avšak v porovnaní s doplnkami výživy sú tieto zdroje priam zanedbateľné. Kreatín Monohydrát sa využíva hlavne na zvyšovanie hmotnosti a zväčšovanie objemu svalovej hmoty. Navyše, tento najúčinnejší typ kreatínu dodáva telu energiu a zvyšuje silu.

čítať ďalej

Kreatín Monohydrát je najrozšírenejšou, najdostupnejšou a aj najefektívnejšou formou kreatínu. Na trhu sa môžete stretnúť s klasickým označením kreatín monohydrát, ktorý spravidla pozostáva z 88% kreatínu a 12% vody. Staršie kreatínové doplnky boli plnené veľkými a ťažko stráviteľnými časticami, ktoré spôsobovali tráviace ťažkosti. Avšak dnešný kreatín monohydrát je mikronizovaný a zomletý na častice, ktoré sú asi 20-krát menšie. Moderné kreatíny vo všeobecnosti nespôsobujú už také ťažkosti, ako tie staršie typy.


Avšak trh ponúka aj označenie 100% Kreatín monohydrát, teda čistý monohydrát, často označovaný aj ako Kreatín Creapure. Ten obsahuje 100% čistý, testovaný a mikronizovaný kreatín monohydrát, bez akýchkoľvek prímesí neefektívnych balastných látok a sacharidov. Táto štruktúra zaisťuje 100% rozpustnosť účinnej zložky, ako aj rýchlejšiu a lepšiu vstrebateľnosť a využiteľnosť. Tento typ kreatínu už nespôsobuje žalúdočné ťažkosti.

Jeho výhody:

· momentálne najefektívnejší kreatín na trhu,
· okamžite dopĺňa energiu a oddiaľuje energetickú krízu,
· neobsahuje prímesí balastných látok a sacharidov,
· má skvelú rozpustnosť,
· rýchlo sa vstrebáva,
· dostatočne zavodní bunky,
· má nízku cenu.

 

 

Pre viac informácii o kreatíne, dávkovanie kreatínu, jeho vedľajšie účinky, ako funguje a čo sa s vami stane, ak ho prestanete užívať, čítajte Sprievodca kreatínom pre maximálny nárast svalovej hmoty.

schovať popis
na stranu
Položiek 1 do 12 z celkového počtu 20
1 2
Kreatín Crea7in 300 g - GymBeam + 3 darčeky

14,95 €

9,95

Creatine Beta Alanine 300 g - ActivLab

14,95 €

6,34

Total Kreatín 500 g - Megabol

17,00 €

8,5

Kreatín Powder Super 500 g - ActivLab

12,95 €

9,9

Kreatín Mega Creatine 150 kaps - Scitec Nutrition

13,95 €

9,4

Kreatín XS 300 g - Ronnie Coleman

13,95 €

9,95

na stranu
Položiek 1 do 12 z celkového počtu 20
1 2
kategórie
Výrobca+
Balenie+
Príchuť+
Cena
€2
€25
//Asynchronous click tracking code