Kreatín Powder Super 500 g - ActivLab

Výrobca: ActivLab
Hodnotenie:
87 %

Creatine Powder Super je ochutený kreatín, ktorý výborne podporuje nárast novej svalovej hmoty, zväčšenie objemu svalových buniek, výrazné zvýšenie sily, vytrvalosti a výkonnosti a regeneráciu svalov po tréningu. Je super mikronizovaný, teda rozdrvený na miniatúrne čiastočky, vďaka čomu má vysokú vstrebateľnosť.

Špeciálna cena   8,85 € Bežná cena:   12,95 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom
 

Creatine Powder Super - ochutený kreatín s výbornou vstrebateľnosťou

Creatine Powder Super je ochutený kreatín, ktorý výborne podporuje nárast novej svalovej hmoty, zväčšenie objemu svalových buniek, výrazné zvýšenie sily, vytrvalosti a výkonnosti a regeneráciu svalov po tréningu. Firma ActivLab prináša zákazníkom v produkte ActivLab Creatine Powder prvotriedny a najkvalitnejší super-mikronizovaný kreatín, ktorý je rozdrvený na najmenšie možné miniatúrne čiastočky. Vďaka tejto mikronizácií sa dosahuje podstatne lepšia, až niekoľkonásobne vyššia vstrebateľnosť a súčasne aj účinnosť tohto kreatínu oproti bežným nemikronizovaným kreatínom monohydrátom.

 

Creatine Powder

 

Creatine Powder je veľmi dobré kombinovať s rýchlymi sacharidmi alebo weight-gainermi, čo vedie k ešte efektívnejšiemu a lepšiemu vstrebaniu kreatínu do svalových buniek a rýchlejším a ešte lepším dosiahnutým výsledkom. Je ochutený ovocnými príchuťami, vďaka ktorým je jeho konzumácia príjemnejšia než je tomu u iných bežných neochutených kreatínov.

 

Creatine Powder Super a jeho výhody

  • podporuje rast svalovej hmoty
  • je to ochutený kreatín
  • zaisťuje rýchlejšie zotavenie
  • má zvýšenú pevnosť

 

Zloženie

Kreatín monohydrát, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, aróma, sladidlá E951, protihrudkujúca látka E551, farbivá: E104 (chuť citrónu a pomaranča), E110 (príchuť pomaranč, grapefruit a kiwi), E124 (príchuť grapefruitu, čerešní a čiernych ríbezlí ), E133 (chuť kivi a čierne ríbezle).

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 6 g Creatine Powder v 250 ml vody a užite 1 - 2 krát denne, ideálne 30 minút pred tréningom a hneď po tréningu na prázdny žalúdok. Počas prvých 5-6 dní užívania v tzv. nasycovacej fáze môžete pre ešte rýchlejšie výsledky pridať aj tretiu dávku večer pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (6 g)
Kalórie 0 kcal
Bielkoviny 0 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g
Kreatín monohydrát 5 g

 

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pred užívaním sa poraďte s vašim praktickym lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Vyrobené v zariadení, kde sa spracováva mlieko, sója, pšenica, orechy, arašidy, vajcia a korovce. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Recenzie od zákazníkov

Kreatín Powder Super 500 g - ActivLab

Write Your Own Review
Prezeráte si:Kreatín Powder Super 500 g - ActivLab
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 12,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 500 g