Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ZMA a ZMB

ZMA a ZMB

ZMA a ZMB

ZMA a ZMB zahŕňa minerálny komplex a patentovanú zmes zinku, magnézia a vitamínu B6. Teda prírodné látky, pri ktorých bolo vedecky dokázané, že sú efektívnym suplementom na regeneráciu svalstva, podporu rastu svalovej hmoty a sily, a tiež zvyšenie hladiny anabolických hormónov. ZMB a ZMA podporuje kvalitu spánku, zvyšuje hladinu testosterónu, silu a zlepšuje regeneráciu.

čítať ďalej

ZMA dopĺňa ľudský organizmus o zinok, magnézium, vitamín B6, teda prírodné látky, ktoré sú pre telo športovca nevyhnutné. U týchto zložiek bolo klinicky preukázané, že napomáhajú k zvyšovaniu hladiny anabolických hormónov, ako testosterón. Podľa štúdie môže suplementácia 30 mg zinku a 450 mg magnézium zvýšiť hladinu testosterónu až o 30%. 

 

Ďalšou neodmysliteľnou výhodou užívania ZMA, a to najmä v tejto stresujúcej dobe, je lepší spánok. Mnoho užívateľov, ktorí mali problém so zaspávaním a trpeli ľahkým spánkom, boli účinkami ZMA priam prekvapení a spozorovali zlepšenie kvality spánku.

 

Zinok je esenciálny minerál s antioxidačnými účinkami, ktorý stimuluje aktivitu mnohých enzýmov v tele. Tieto enzýmy sú kritické pre množstvo biochemických reakcií, hlavne pri proteínovej syntéze alebo molekulárnom mechanizme, ktorý podporuje obnovu, regeneráciu a rast svalovej hmoty.

 

Magnézium je tiež esenciálny minerál zodpovedný za množstvo reakcií v tele. Je dôležitý pre zdravé fungovanie kardiovaskulárneho systému, a samozrejme aj zdravie kostí. Zinok v kombinácii s magnéziom má široké uplatnenie v oblasti fyzického zdravia, no poskytuje aj benefity v ohľade výkonnosti.


Pre koho je ZMA určené?

ZMA odporúčame užívať každému, kto chce dosiahnuť lepšie silové výkony a rast svalovej hmoty. Je pravda, že športovci často trpia nedostatkom zinku, magnézia a B6, čo ich predurčuje k odsúvaniu svojich pokrokov. Efekt nedostatku zinku bol testovaný už viackrát a výsledkom je priamo úmerné klesanie svalovej sily a totálnej pracovnej schopnosti svalstva  s jeho nedostatkom. Produkt je vhodný pre mužov aj ženy bez akéhokoľvek rizika. Nemá žiadne vedľajšie účinky.

 

Viac informácii sa o ZMA dozviete v článku ZMA a ZMB: viac ako len minerály, ktoré zlepšia vaše výsledky.

schovať popis
Set Ascending Direction
na stranu
Cena od - do
Shopping Options
Výrobca
Balenie (g)
Balenie (ml)
Tablety
Farba
Príchuť
Veľkosť
Kapsule
Materiál
Bezlepkové
Bezlaktozový
 1. ZMB6 - GymBeam
  Hodnotenie:
  84% (29)
  Špeciálna cena   3,95 €
 2. Tribu ZMA 90 tab - Amix
  Hodnotenie:
  100% (1)
  Špeciálna cena   16,95 €
 3. ZMB 6 60 caps - Scitec Nutrition
  Hodnotenie:
  92% (13)
  Špeciálna cena   9,30 €
 4. Tribuactiv B6 - ActivLab
  Hodnotenie:
  94% (3)
  Špeciálna cena   6,95 €
 5. ZEN 120 kaps - ActivLab
  Hodnotenie:
  80% (1)
  Špeciálna cena   13,95 €
 6. ZMA - ActivLab
  Hodnotenie:
  80% (1)
  Špeciálna cena   13,60 €
 7. Zma PRO - Universal Nutrition
  Hodnotenie:
  0% (0)
  Špeciálna cena   15,90 €
 8. ZMA - Optimum Nutrition
  Hodnotenie:
  0% (0)
  Nie je na sklade
Set Ascending Direction
na stranu
View as Mriežka Zoznam

8 Položiek