ZMA - ActivLab

Výrobca: ActivLab

ZMA je kombinácia zinku, horčíka a vitamínu B6, ktorá zvyšuje sekréciu testosterónu, libido, podporuje funkciu nervového systému, reguluje hladinu bunkového metabolizmu a zlepšuje kvalitu spánku. Táto overená formula minerálov a vitamínu sa odporúča všetkým športovcom.

Nie je na sklade
 

ZMA: overená kombinácia zinku, horčíka a vitamínu B6

ZMA je synergická kombinácia zinku, horčíka a vitamínu B6, čo zlepšuje štandard anabolických hormónov ( testosterón, IGF - 1 ) a zvýšenie sily cez silový tréning. Moderný vzorec vo forme aminokyselinových chelátov má najlepšie biologickú dostupnosť a účinnosť: zvyšuje sekréciu testosterónu, zlepšuje libido, podporuje funkciu nervového systému, reguluje hladinu bunkového metabolizmu, zlepšuje kvalitu spánku.

 

Formula ZMA, skladajúca sa zo zinoku, horčíka a vitamínu B6 sa odporúča predovšetkým ako doplnok pre športovcov pri vytrvalostnom cvičení. Tieto zložky pôsobia synergicky, umožňujú telu obnoviť prirodzené, normálne sekrécie testosterónu. Každá z týchto látok má rovnako pozitívny vplyv na zdravie, ktoré ovplyvňujú činnosť svalov, nervového systému a metabolických procesov prebiehajúcich v tele.

 zma activlab

ZMA a jeho výhody

  • najlepšia stráviteľnosť vďaka chelátovej aminokyseline
  • zvyšuje sekréciu testosterónu
  • maximalizuje výsledky silových tréningov
  • reguluje rýchlosť metabolizmu
  • zlepšuje kvalitu spánku

 

Zloženie

Bisglycinát horčíka, bisglycinát zinku, protispekavé činidlo: horečnaté soli mastných kyselín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), plášť (želatína, farbivá: oxid titaničitý, indigokarmín). Môže obsahovať stopy derivátov mlieka, sóje, pšenice, vajec, zeleru a horčice.

 

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka - 3 kapsule. Užívajte medzi jedlami alebo pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty3 kapsule
Magnézium 400 mg
Zinok 25 mg
Vitamín B6 10,5 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

ZMA - ActivLab

Write Your Own Review
Prezeráte si:ZMA - ActivLab
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 8,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie N/A