Vitamínová voda Collagen - Body & Future

Výrobca: Body & Future

Vitamínová voda Collagen si vás získa svojim výnimočným zložením a sviežou chuťou. Ide o pramenitú vodu, ktorej zloženie obohacujú dôležité vitamíny a minerálne látky. Okrem toho v zložení nájdeme aj kolagén, ktorý je súčasťou pokožky, nechtov, vlasov či kĺbov. Vzhľadom na svoje vlastnosti je obľúbený najmä u ľudí, ktorí usilujú o udržanie mladistvého vzhľadu.

Vitamínová voda Collagen - pramenitá voda plná vitamínov a minerálov, v ktorej zložení nájdeme aj kolagén

Vitamínová voda Collagen je pramenitý nápoj plný dôležitých vitamínov a minerálov. Získa si vás nielen sviežou chuťou, ale aj výnimočným zložením. Obsahuje vitamín C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a kostí. Okrem toho má podiel na tvorbe kolagénu, ktorý je dôležitý pre kĺby a pokožku. Vitamín C navyše prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, ktorý môže mať vplyv na ich predčasné starnutie. Okrem toho sa spolu s niacínom podieľa na zdravej funkcii psychiky a nervového systému. Ich správne fungovanie oceníte počas psychicky náročných dní v práci či v škole.

Práve vtedy sa vám budú hodiť aj vitamíny B6 a B12, ktoré prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, čím vám pomôžu udržať potrebný fokus na vaše povinnosti. V zložení vitamínovej vody Collagen môžeme nájsť aj kolagén, na ktorý odkazuje jej názov. Ide o proteín, ktorý tvorí zhruba 30 % podielu bielkovín v našom tele. Vyskytuje sa v rôznych tkanivách, medzi ktoré patria napríklad šľachy alebo kosti. Kolagén je obľúbený najmä u ľudí, ktorí sa usilujú o udržanie mladistvého vzhľadu.

Vitamínová voda Collagen a jej výhody

• je pramenitá voda s obsahom dôležitých vitamínov a minerálnych látok
  • obsahuje vitamín C, B6, B12
  • prispieva k fungovaniu imunitného systému a zdraviu kostí
  • podieľa sa na znížení vyčerpania a únavy
  • má vplyv na správne fungovanie svalov a syntézu bielkovín
  • má osviežujúcu chuť
  • prítomný vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a funkcii chrupaviek
  • v jej zložení sa nachádza aj kolagén, ktorý je populárny u ľudí usilujúcich o mladistvý vzhľad

Príchuť Limetka + čaj Maté + jazmín: pramenitá voda 93,4 % (neupravovaná, lokalita: McCarter Dunajská Streda, Slovensko, názov zdroja: DS-1), rastlinno-ovocný extrakt (svätojánsky chlieb, jablko, hrozno), limetková šťava z koncentrátu 1,2 %; *rybí kolagén 0,5 %, extrakt z koreňa čakanky, extrakt z čaju maté 0,2 %, arómy, kyselina: kyselina citrónová, vitamíny: vitamín C, vitamín B6, kyselina listová, vitamín B12, kyselina pantoténová, niacín; farbivo: meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov.

Nutričné hodnoty 100 ml
Energetická hodnota 91 kJ / 22 kcal
Tuky <0,1 g
z toho nasýtené tuky <0,1 g
Sacharidy 4,8 g
z toho cukry 4,3 g
Bielkoviny 0,5 g
Soľ 0,03 g
Vitamín C 20 mg
Vitamín B6 0,35 mg
Vitamín B12 0,625 μg
Kyselina listová 50 μg
Kyselina pantoténová 1,5 mg
Niacín 4 mg

Skladujte na suchom mieste, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chladničke pri teplote od 1 do 8 °C a spotrebujte do 2 dní.

Alergény: Alergény sú vyznačené tučným písmom v zložení produktu.

Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.

Hlavná kategória Ostatné RTD nápoje
Vegetariánsky nie
Forma tekutý
Štítky produktu 38%
HS kód 22021000: - Vody, vrátane minerálnych vôd a sýtených vôd, obsahujúce pridaný cukor alebo ostatné sladidlá alebo ochucujúce látky
Distribútor GymBeam s.r.o., Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Ostatné kategórie Nápoje
Zdravé potraviny
Vitamínové RTD nápoje

Recenzie od zákazníkov Vitamínová voda Collagen - Body & Future
Prezeráte si:Vitamínová voda Collagen - Body & Future
Balenie (ml) Cena Špeciálna cena Skladom
400 ml 2,50 € 1,50 €
Do 5 ks skladom
6 x 400 ml 13,95 € 8,50 €
Nie je skladom
Očakávame
Je kolagénová voda vegánska?
Dobrý večer, chcela by som vás upozorniť na výrobok vitamínovej vody kolagén. V popise produktu uvádzate, že sa jedná o vegánsky výrobok ,avšak po jeho zakúpení som zistila, že kolagén obsahuje rybí extrakt.
Je kolagénová voda vegánska?
Dobrý deň, produkt obsahujúci kolagén nie je vhodný pre vegánov, pretože kolagén je vždy živočíšneho pôvodu, v tomto prípade z rýb. Za chybu v popise sa ospravedlňujeme.

Viktória, team GymBeam.