Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Strava a zdravý životný štýl

 1. Celulitída - čo ju spôsobuje a ako sa jej zbaviť?

  Celulitída - čo ju spôsobuje a ako sa jej zbaviť?

  Trápi vás nelichotivý pomarančový vzhľad vašej pokožky? Nezúfajte! Až 90 % žien na svete trpí nepríjemným problémom s názvom celulitída. V článku sme sa pozreli na to, aké faktory ovplyvňujú vznik celulitídy, ako zmierniť jej následky, a prečo sa netýka len žien s kilami navyše. Poďme na to!

 2. Bielkoviny a chudnutie: ako proteíny vplývajú na zníženie hmotnosti?

  Bielkoviny a chudnutie: ako proteíny vplývajú na zníženie hmotnosti?

  Užívanie proteínu je najčastejšie spájané s budovaním svalov, no bielkoviny sú dôležitou zložkou stravy aj pri redukcii hmotnosti. Aké sú najlepšie zdroje proteínov pre efektívne chudnutie a celkové zlepšenie formy sa dozviete v článku.

 3. 12 vecí, ktoré musíte vedieť predtým ako začnete randiť s fitnesskou

  12 vecí, ktoré musíte vedieť predtým ako začnete randiť s fitnesskou

  Páni, túžite mať po svojom boku partnerku s dokonalým telom, ktoré vás očarí, aj keď bude zahalené v teplákoch a vyťahanom tričku? Ešte predtým ako sa ju však pokúsite zbaliť skúste nahliadnuť do jej sveta a pripravte sa na to, čo obnáša randenie s fitnesskou.

 4. Ako vplýva alkohol na chudnutie, regeneráciu a rast svalov?

  Ako vplýva alkohol na chudnutie, regeneráciu a rast svalov?

  Má alkohol nežiaduce účinky na fyzický výkon v posilňovni? Dopriať si raz za čas jeden pohárik nemusí nutne znamenať katastrofu, netreba to však preháňať. Prečítajte si niekoľko dôvodov, prečo sa častá konzumácia alkoholu pri chudnutí a naberaní svalov neodporúča.

 5. Vajcia a cholesterol - pravda o živinách a konzumácii vajíčok

  Vajcia a cholesterol - pravda o živinách a konzumácii vajíčok

  Máme jesť celé vajcia alebo je lepšie oddeľovať bielok od žĺtka? O škodlivosti vaječných žĺtkov bolo napísaných mnoho faktov, ale aj nezmyslov. V našom článku sa dozviete potrebné informácie o vajíčkach a cholesterole, ale aj o význame konzumácie žĺtka a bielka.

 6. 10 tipov na darčeky pre fitness nadšencov

  10 tipov na darčeky pre fitness nadšencov

  Vianoce sú za dverami a vy neviete čo darovať svojmu priateľovi bodybuilderovi, fitness priateľke alebo známemu, ktorý je milovníkom zdravého životného štýlu? Nezúfajte! Pripravili sme pre vás 10 tipov na vianočné darčeky, ktorými zaručene potešíte každého fitness nadšenca.