Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Strava a zdravý životný štýl

 1. 5 dôvodov, prečo nevidíte výsledky tréningu

  5 dôvodov, prečo nevidíte výsledky tréningu

  Tréning je náročný proces, ktorý vyžaduje trpezlivosť, odhodlanie a motiváciu. Bez zlepšenia dochádza k vyhoreniu a strate záujmu, čo vedie k pasívnemu životnému štýlu. Spoznajte najčastejšie dôvody, pre brzdia progres a bránia v radosti z cvičenia.

 2. Ako posilniť imunitu a odolnosť tela pred ochoreniami?

  Ako posilniť imunitu a odolnosť tela pred ochoreniami?

  Imunitný systém musí byť každodenne pripravený brániť organizmus pred škodlivinami v našom okolí. Jeho prácou je chrániť a reagovať na vírusy, baktérie či parazity. Zistite ako môžeme aj my pomôcť imunite lepšie odolávať chorobám, a udržať si zdravie a vitalitu.

 3. Čo jesť pred a po tréningu pre dosiahnutie maximálnych výsledkov

  Čo jesť pred a po tréningu pre dosiahnutie maximálnych výsledkov

  Mnohých športovcov trápi otázka, akú stravu by mali prijať bezprostredne pred a po cvičení. Väčšinou majú mylné predstavy o tom, že by sa mali vyhýbať tukom a sacharidom, a jedinou dôležitou živinou sú bielkoviny. Ako je to ale v skutočnosti? Pozrite sa spolu s nami, čo by ste mali jesť pred a po tréningu. 

 4. Lepok - je naozaj škodlivý pre každého z nás?

  Lepok - je naozaj škodlivý pre každého z nás?

  Bezlepková diéta je jediný spôsob liečby celiakie a podobných intolerancií na lepok. V poslednej dobe sa stáva populárnou aj medzineceliatikmi ako zdravší spôsob stravovania. Spoznajte glutén, intolerancie na lepok, vedecký pohľad na škodlivosť lepku a rizikách jeho vyradenia z jedálnička.

 5. 13 top inšpiratívnych filmov o bodybuildingu, ktoré musíte vidieť

  13 top inšpiratívnych filmov o bodybuildingu, ktoré musíte vidieť

  Pre mnohých kulturistov a milovníkov cvičenia nie je bodybuilding len ich koníčkom, je ich životným štýlom. Arnold Schwarzenegger a Lou Ferrigno nie sú len herci a svalovci, sú vzormi a idolmi. Pripravili sme si preto pre vás zoznam 13 top inšpiratívnych filmov na tému bodybuilding a motivácia, ktoré vás zaručene napumpujú k ešte lepším výsledkom a ukážu vám, ako sa postupom času menil pojem kulturistika”.

 6. Probiotiká: význam užitočných baktérií pre imunitu a celkové zdravie športovcov

  Probiotiká: význam užitočných baktérií pre imunitu a celkové zdravie športovcov

  Probiotikádôležitou zložkou stravy, ktorá zásadne vplýva na bakteriálnu mikroflóru v tráviacom trakte a prirodzenú imunitu. Ich užívaním zabezpečíte správny pomer baktérií a odolnosť organizmu voči vírusom, baktériám a iným škodlivým látkam. Náročné tréningy oslabujú ľudské telo a slabá imunita môže okrem iného výrazne ovplyvniť zotavenie po cvičení.