Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Návody a tipy

 1. Ako si zostaviť kvalitný tréningový plán - tipy, tréningy, najčastejšie chyby

  Ako si zostaviť kvalitný tréningový plán - tipy, tréningy, najčastejšie chyby

  Aký je váš fitness cieľ? Aké svalové partie zahrnúť do každého tréningu? Koľko opakovaní a sérií odcvičiť? Aj to sú otázky, ktoré si musíte položiť pred prípravou tréningového plánu. My vám na ne odpovieme v článku.

 2. 8 aplikácií do mobilu a stránok pre fitness motiváciu a lepší výkon

  8 aplikácií do mobilu a stránok pre fitness motiváciu a lepší výkon

  Základom úspechu je motivácia. Obzvlášť to platí pri cvičení a športe. Inšpirujte sa preto zoznamom najlepších fitness aplikácií a webov a dosiahnite svoje fitness ciele rýchlejšie. Aplikácie vám môžu merať fyzickú aktivitu, počet kalórií, pomôžu vám aj s výberom cvikov na tréning. Nájdite si tú pravú aplikáciu pre seba.

 3. 10 tipov na darčeky pre fitness nadšencov

  10 tipov na darčeky pre fitness nadšencov

  Máte doma fitness nadšenca a hľadáte preňho vhodný vianočný darček? Rozmýšľate čím na Vianoce potešiť známych, ktorí pestujú zdravý životný štýl? Nezúfajte, pripravili sme pre vás 10 tipov na vianočné darčeky, ktorými ohúrite každého milovníka fitness. Poďme na to!

 4. Hydratácia pred, počas, po tréningu a ako sa vyhnúť dehydratácii

  Hydratácia pred, počas, po tréningu a ako sa vyhnúť dehydratácii

  Optimálny príjem tekutín pred, počas a po tréningu môže výrazne prispieť k vašej snahe o vysnívanú postavu. Dôležité je hydratovať pravidelne a myslieť aj na dopĺňanie vypotených minerálov. Ako na to?

 5. Kedy a koľko proteínov prijať pre dosiahnutie maximálnych výsledkov?

  Kedy a koľko proteínov prijať pre dosiahnutie maximálnych výsledkov?

  Správne množstvo bielkovín počas dňa a ich načasovanie sú kľúčom k úspechu. Prečítajte si kedy a koľko proteínov prijať, aby ste rýchlo a efektívne dosiahli svoje fitness ciele.


 6. Kofeín a ako ním zefektívnite svoj tréning

  Kofeín a ako ním zefektívnite svoj tréning

  Kofeín je celosvetovo najpopulárnejší stimulant a životabudič, ktorý zvyšuje vytrvalosť, sústredenosť a koncentráciu. Nič vás pred tréningom nenakopne lepšie, a preto niet divu, že sú kofeínové tablety a nápoje najčastejším doplnkom výživy väčšiny športovcov, kulturistov a nadšencov bodybuildingu.