Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Návody a tipy

 1. Pretrénovanie - fakt alebo mýtus?

  Pretrénovanie - fakt alebo mýtus?

  Ak nejakú dobu cvičíte, určite ste už počuli o pretrénovaní. Ide však o mýtus, alebo reálny fakt, ktorý desí športovcov? Prečítajte si tento článok, v ktorom sme sa na syndróm pretrénovania pozreli z hľadiska vedy.

 2. 10 zaujímavých youtube kanálov s fitness videami zadarmo

  10 zaujímavých youtube kanálov s fitness videami zadarmo

  Aj vy hľadáte tréningové plány a cviky na internete? V tom prípade by ste určite mali začať sledovať týchto 10 youtube kanálov. Ponúkajú totiž to najlepšie z oblasti fitness, kulturistiky a zdravej výživy. Navyše, sú úplne zadarmo.

 3. 5 najlepších fitness receptov na doplnenie živín po tréningu

  5 najlepších fitness receptov na doplnenie živín po tréningu

  Čo jesť po tréningu? Otázka, ktorá prenasleduje snáď každého športovca, ktorý svoje tréningy myslí vážne. Práve preto sme sa rozhodli ponúknuť vám to najdôležitejšie, čo o výžive po cvičení potrebujete vedieť.

 4. Leucín a jeho efektívne využitie pre rast svalov a regeneráciu

  Leucín a jeho efektívne využitie pre rast svalov a regeneráciu

  Chemické procesy v tele sú dôležité pri tvorbe svalovredukcii telesného tuku. Prinášame vám niekoľko faktov o leucíne, aminokyseline, ktorá je pre vaše telo dôležitejšia, ako ste si mysleli. Zistite ako využiť leucín k svalovému rastu.

 5. Čo je BMI kalkulačka a je vôbec spoľahlivá?

  Čo je BMI kalkulačka a je vôbec spoľahlivá?

  Namerali ste si vysoké BMI, aj keď pravidelne trénujete a zdravo sa stravujete? Kde sa stala chyba? V článku vám vysvetlíme, kedy vysoké BMI neznamená obezitu, a prečo by sa naň práve bodybuilderi nemali spoliehať.

 6. Cvičenie počas choroby - áno alebo nie?

  Cvičenie počas choroby - áno alebo nie?

  Trápi vás boľavé hrdlo, kašeľ a horúčka? Neviete sa rozhodnúť, či môžete absolvovať tréning alebo sa máte začať liečiť? Prečítajte si článok, v ktorom sme rozobrali všetky pozitíva aj negatíva spojené s cvičením počas choroby.