Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Strava a zdravý životný štýl

 1. Genetika a jej vplyv na rast svalov a chudnutie

  Genetika a jej vplyv na rast svalov a chudnutie

  Počuli ste o tom, že genetika ovplyvňuje rast svalov a progres v cvičení? Váhate, či je to iba mýtus, alebo na tom môže byť kúsok pravdy? Možno vás prekvapí, že pravda je niekde uprostred. V tomto článku vám objasníme vplyv genetiky na rast svalov a distribúciu tuku.

 2. 8 spôsobov na rýchle zotavenie sa po tréningu

  8 spôsobov na rýchle zotavenie sa po tréningu

  Aby ste sa stali silnejšími a zdravšími, musíte na sebe tvrdo makať. Nezabúdajte však na to, že po namáhavom tréningu si vaše telo zaslúži oddych. Bez dostatočnej regenerácie je totiž vaša návšteva fitka len stratou času. Prečo?


 3. Fitness grilovačka - ako si ju vychutnať bez zbytočných kalórií

  Fitness grilovačka - ako si ju vychutnať bez zbytočných kalórií

  Spája sa vám leto s poriadnou grilovačkou, na ktorej nesmie chýbať prepečené mäso a pohár vychladeného piva? V prípade, že si chcete udržať svoj kalorický príjem na uzde, mali by ste zbystriť pozornosť. Pripravili sme pre vás tipy, ako si vychutnať fitness grilovačku bez toho, aby ste sa museli obmedzovať!

 4. 6 krokov k železnej sebadisciplíne pre dosiahnutie vašich fitness cieľov

  6 krokov k železnej sebadisciplíne pre dosiahnutie vašich fitness cieľov

  Pravidelné cvičenie, schopnosť prekonať hranice, sledovanie príjmu kalórií a správny výber stravy - to všetko si vyžaduje disciplínu. Vyskúšajte týchto 6 jednoduchých krokov, vďaka ktorým získate sebadisciplínu ako zo železa!


 5. Môže pitie vody zrýchliť metabolizmus a podporiť chudnutie?

  Môže pitie vody zrýchliť metabolizmus a podporiť chudnutie?

  Naozaj vám pitie veľkého množstva vody pomôže zrýchliť metabolizmus? Aký prínos má studená voda alebo voda s citrónom ráno nalačno? Na všetky obľúbené výroky z posilňovní sme sa pozreli v nasledujúcom článku. Ktorý z nich je pravdivý?


 6. Pretrénovanie - fakt alebo mýtus?

  Pretrénovanie - fakt alebo mýtus?

  Ak nejakú dobu cvičíte, určite ste už počuli o pretrénovaní. Ide však o mýtus, alebo reálny fakt, ktorý desí športovcov? Prečítajte si tento článok, v ktorom sme sa na syndróm pretrénovania pozreli z hľadiska vedy.