Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Výživové doplnky

 1. High-quality proteín - ako zistiť, ktorý zdroj bielkovín je najkvalitnejší?

  High-quality proteín - ako zistiť, ktorý zdroj bielkovín je najkvalitnejší?

  Proteín je jedna z kľúčových zložiek stravy, bez ktorej nie je možné zdravé fungovanie organizmu. Pre športovcov sú bielkoviny zas obzvlášť dôležité, pretože sú zodpovedné za rast a udržanie svalovej hmoty. Na trhu sa proteín nachádza v potravinách, ale aj v podobe výživových doplnkov, ktoré majú odlišnú stráviteľnosť a obsah aminokyselín. Spoznajte kritériá hodnotenia proteínu, najlepšie zdroje bielkovín a význam termínu high-quality proteín.

 2. Aké doplnky výživy sú vhodné pre ženy?

  Aké doplnky výživy sú vhodné pre ženy?

  Milé dámy, výživových doplnkov sa nemusíte báť. Aj s ich pomocou môžete schudnúť, spevniť svalstvo, zlepšiť si pleť, vlasy, nechty a pomôžu vám dosiahnuť všetky vaše fitness ciele. Aké výživové doplnky by rozhodne nemali chýbať žiadnej fitness maniačke?

 3. Denaturovaný proteín - ako vplýva varenie a pečenie na bielkoviny?

  Denaturovaný proteín - ako vplýva varenie a pečenie na bielkoviny?

  Pripravujete si proteínové dezerty a máte obavy, či sa tým neznehodnotí ich nutričný obsah? Prečítajte si čo je denaturácia, a akým spôsobom ovplyvňuje bielkoviny a ich funkciu v článku.

 4. Je karnitín bezpečný?

  Je karnitín bezpečný?

  Karnitín je populárny výživový doplnok, ktorý pomáha pri spaľovaní tukov a zlepšuje fyzickú aktivitu. Je nielen bezpečný, ale pre športovcov taktiež veľmi potrebný. Prečítajte si o vedeckých dôkazoch, ktorý potvrdzujú účinky karnitínu v našom článku.

 5. Vegánske a vegetariánske proteíny a ich rozdiely, účinky aj výhody

  Vegánske a vegetariánske proteíny a ich rozdiely, účinky aj výhody

  Milí vegetariáni a vegáni, viete z akého množstva proteínov si môžete vybrať? Zaujíma vás ako sa jednotlivé rastlinné proteíny líšia? Prečítajte si všetko o rozdieloch, účinkoch a výhodách vegetariánskych a vegánskych proteínov. 

 6. Všetko, čo musíte vedieť o kreatíne a jeho formách

  Všetko, čo musíte vedieť o kreatíne a jeho formách

  Vyznáte sa v rôznych formách kreatínu? Viete v čom je lepší kreatín monohydrát oproti mikronizovanému kreatínu? Ak nie, tento článok je ako stvorený pre vás. Dozviete sa v ňom všetko podstatné o kreatíne a jeho typoch. Na záver vám poradíme, aký typ kreatínu je pre vás najvhodnejší.