Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Doplnky výživy

 1. 6 tipov ako zlepšiť účinky spaľovača tuku

  6 tipov ako zlepšiť účinky spaľovača tuku

  Kľúčom k zdravej redukcii hmotnosti je vyvážená strava, silový tréning a dostatok vitamínov. Ak zaradíte do svojho jedálnička spaľovač tuku a budete sa riadiť týmito 6 tipmi, výsledky sa dostavia v krátkom čase.

 2. Prečo skúsiť všestranný viaczložkový proteín?

  Prečo skúsiť všestranný viaczložkový proteín?

  Viaczložkový proteín môže byť lepšou voľbou pre syntézu bielkovín, ako srvátkový alebo sójový proteín, či kazeín samostatne. Neveríte? Prečítajte si viac o zložení a výhodách viaczložkového proteínu v článku a prestanete pochybovať.

 3. Arginín a jeho 8 overených účinkov pre zdravie a športovcov

  Arginín a jeho 8 overených účinkov pre zdravie a športovcov

  Poznáte účinky arginínu? Aminokyselina L-arginín, ktorú nájdete v potravinách aj suplementoch, má v tele nezameniteľné funkcie. Umožňuje totiž tvorbu oxidu dusnatého, ktorý vplýva na množstvo procesov v tele. Aké? Dozviete sa v článku.

 4. 5 tipov ako si vybrať kvalitnú proteínovú tyčinku

  5 tipov ako si vybrať kvalitnú proteínovú tyčinku

  Proteínová tyčinka je obľúbeným snackom mnohých športovcov. Stačí ju vziať so sebou, otvoriť, zjesť a rýchly proteínový snack máte za sebou. Ale je to naozaj tak? Prečítajte si článok a dozviete sa 5 tipov, ktoré vám uľahčia výber kvalitnej proteínovej tyčinky.

 5. BCAA a ich účinky na telo

  BCAA a ich účinky na telo

  Poznáte účinky BCAA? Viete, že v správnom pomere môžu významne podporiť vašu snahu počas tréningu? Je to tak! Vďaka BCAA svalstvo rýchlejšie regeneruje a zároveň rastie. Prečítajte si o všetkých 7 výhodách dopĺňania BCAA pre telo, ktoré ocenia najmä športovci.

 6. 8 pozitívnych účinkov zeleného čaju pre zdravie športovcov

  8 pozitívnych účinkov zeleného čaju pre zdravie športovcov

  Viete koľko zeleného čaju je potrebné prijať pre lepšie zdravie? Ako vám môže pomôcť redukovať hmotnosť alebo predísť ochoreniam? Aj to sa dozviete v článku o zelenom zázraku Green Tea.