Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Výživové doplnky

 1. Je karnitín bezpečný?

  Je karnitín bezpečný?

  Karnitín je populárny výživový doplnok, ktorý pomáha pri spaľovaní tukov a zlepšuje fyzickú aktivitu. Je nielen bezpečný, ale pre športovcov taktiež veľmi potrebný. Prečítajte si o vedeckých dôkazoch, ktorý potvrdzujú účinky karnitínu v našom článku.

 2. Vegánske a vegetariánske proteíny a ich rozdiely, účinky aj výhody

  Vegánske a vegetariánske proteíny a ich rozdiely, účinky aj výhody

  Milí vegetariáni a vegáni, viete z akého množstva proteínov si môžete vybrať? Zaujíma vás ako sa jednotlivé rastlinné proteíny líšia? Prečítajte si všetko o rozdieloch, účinkoch a výhodách vegetariánskych a vegánskych proteínov. 

 3. Všetko, čo musíte vedieť o kreatíne a jeho formách

  Všetko, čo musíte vedieť o kreatíne a jeho formách

  Vyznáte sa v rôznych formách kreatínu? Viete v čom je lepší kreatín monohydrát oproti mikronizovanému kreatínu? Ak nie, tento článok je ako stvorený pre vás. Dozviete sa v ňom všetko podstatné o kreatíne a jeho typoch. Na záver vám poradíme, aký typ kreatínu je pre vás najvhodnejší.


 4. Umelé sladidlá - mýty a fakty o ich bezpečnosti a účinkoch na zdravie

  Umelé sladidlá - mýty a fakty o ich bezpečnosti a účinkoch na zdravie

  sacharín, aspartám, sukralóza a acesulfám draselný lepšie ako cukor? Aké sú ich účinky na zdravie, a sú pre ľudí bezpečné? Prečítajte si všetky faktymýty o umelých sladidlách v našom článku.

 5. Proteín pre ženy a jeho účinky, výhody a dávkovanie

  Proteín pre ženy a jeho účinky, výhody a dávkovanie

  Počuli ste už, že ženy by nemali piť proteínové nápoje, pretože im narastú svaly ako mužom? Bielkoviny sú pritom stavebným kameňom svalstva, pokožky, enzýmov a hormónov. Či ste muž alebo žena, proteíny hrajú dôležitú úlohu vo vašom tele aj všetkých telesných tkanivách, a preto by nemali chýbať vo vašom stravovacom pláne, obzvlášť, ak aktívne cvičíte.

 6. Sukralóza - umelé sladidlo a jeho vplyv na zdravie

  Sukralóza - umelé sladidlo a jeho vplyv na zdravie

  Kúpili ste si proteínový prášok, BCAA drink alebo iný výživový doplnok a zistili, že obsahuje sukralózu? Zaujíma vás, čo to je, a prečo sa v týchto výrobkoch objavuje? V nasledujúcom článku sa dozviete, prečo sa toto umelé sladidlo používa, a aký je jeho vplyv na naše zdravie.