Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Doplnky výživy

 1. Esenciálne aminokyseliny EAA a ich účinky, zdroje a dávkovanie

  Esenciálne aminokyseliny EAA a ich účinky, zdroje a dávkovanie

  Viete čo spája BCAA a EAA? Prečítajte si článok o tom, prečo sú esenciálne aminokyseliny stavebnou jednotkou pre telo a dôležitou súčasťou jedálničku športovcov. Dozviete sa, aké aminokyseliny sú esenciálne, ako ich dávkovať a použiť pre dosiahnutie svojich fitness cieľov.

 2. Orieškové maslá a ich rozdiely, nutričné hodnoty a výhody

  Orieškové maslá a ich rozdiely, nutričné hodnoty a výhody

  Kto by ich nemiloval? Sú chutné, dajú sa priamo konzumovať, ale poslúžia aj pri príprave fitness receptov. Reč je o orieškových maslách. Viete však, aké sú medzi nimi rozdiely?

 3. Kazeín, kazeínové proteíny a všetko čo o nich potrebujete vedieť

  Kazeín, kazeínové proteíny a všetko čo o nich potrebujete vedieť

  Aký je rozdiel medzi kazeínom a srvátkou, keď obe pochádzajú z mlieka? Prečo sa kazeínu hovorí aj nočný proteín? Odpovede na tieto otázky a veľa ďalšieho o účinkoch, zložení a dávkovaní kazeínového proteínu sa dozviete v článku.

 4. Srvátka a srvátkový proteín: Všetko, čo musíte vedieť

  Srvátka a srvátkový proteín: Všetko, čo musíte vedieť

  Viete si predstaviť tréning bez proteínového šejku po cvičení? Nebolo to ani tak dávno, keď proteín športovci vôbec nepoznali. Prečítajte si najzaujímavejšie fakty o srvátke a srvátkovom proteíne z hľadiska histórie, účinkov a využitia tohto bielkovinového pokladu.

 5. Leucín a jeho efektívne využitie pre rast svalov a regeneráciu

  Leucín a jeho efektívne využitie pre rast svalov a regeneráciu

  Chemické procesy v tele sú dôležité pri tvorbe svalovredukcii telesného tuku. Prinášame vám niekoľko faktov o leucíne, aminokyseline, ktorá je pre vaše telo dôležitejšia, ako ste si mysleli. Zistite ako využiť leucín k svalovému rastu.

 6. 6 tipov ako zlepšiť účinky spaľovača tuku

  6 tipov ako zlepšiť účinky spaľovača tuku

  Kľúčom k zdravej redukcii hmotnosti je vyvážená strava, silový tréning a dostatok vitamínov. Ak zaradíte do svojho jedálnička spaľovač tuku a budete sa riadiť týmito 6 tipmi, výsledky sa dostavia v krátkom čase.