Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Výživové doplnky

 1. Superpotraviny a ich účinky pre zdravie a imunitu

  Superpotraviny a ich účinky pre zdravie a imunitu

  Superpotraviny alebo superfoods sú druhy potravín a výživových doplnkov, ktoré obsahujú výnimočné množstvo vitamínov, minerálov a antioxidantov. Ide o nutrične vyváženú stravu, ktorá ponúka maximálne benefity pre zdravie. Vďaka nim posilnite svoju imunitu a organizmus.

 2. Konopný proteín - plnohodnotný zdroj bielkovín, bohatý na mastné kyseliny a vlákninu

  Konopný proteín - plnohodnotný zdroj bielkovín, bohatý na mastné kyseliny a vlákninu

  Konopný proteín je plnohodnotný zdroj bielkovín, ktorý sa vyznačuje vysokým obsahom vlákniny, omega nenasýtených kyseliny a minerálov. Ide o skvelú rastlinnú alternatívu proteínu zo semien siateho konope, vhodnú pre vegánov, vegetariánov alebo ľudí so snahou obmedziť príjem mäsa. Spoznajte výhody užívania tohto unikátneho proteínu.

 3. Sprievodca kreatínom pre maximálny nárast svalovej hmoty

  Sprievodca kreatínom pre maximálny nárast svalovej hmoty

  Už ste počuli o kreatíne, ale neviete aké má účinky? Zaujíma vás, či kreatín zavodňuje a je bezpečný pre zdravie? Bojíte sa, že vám po ňom budú vypadávať vlasy? Prečítajte si nášho sprievodcu o kreatíne, v ktorom vám odpovieme na najčastejšie otázky o bezpečnosti a užívaní kreatínu.

 4. High-quality proteín - ako zistiť, ktorý zdroj bielkovín je najkvalitnejší?

  High-quality proteín - ako zistiť, ktorý zdroj bielkovín je najkvalitnejší?

  Proteín je jedna z kľúčových zložiek stravy, bez ktorej nie je možné zdravé fungovanie organizmu. Pre športovcov sú bielkoviny zas obzvlášť dôležité, pretože sú zodpovedné za rast a udržanie svalovej hmoty. Na trhu sa proteín nachádza v potravinách, ale aj v podobe výživových doplnkov, ktoré majú odlišnú stráviteľnosť a obsah aminokyselín. Spoznajte kritériá hodnotenia proteínu, najlepšie zdroje bielkovín a význam termínu high-quality proteín.

 5. Aké doplnky výživy sú vhodné pre ženy?

  Aké doplnky výživy sú vhodné pre ženy?

  Milé dámy, výživových doplnkov sa nemusíte báť. Aj s ich pomocou môžete schudnúť, spevniť svalstvo, zlepšiť si pleť, vlasy, nechty a pomôžu vám dosiahnuť všetky vaše fitness ciele. Aké výživové doplnky by rozhodne nemali chýbať žiadnej fitness maniačke?

 6. Denaturovaný proteín - ako vplýva varenie a pečenie na bielkoviny?

  Denaturovaný proteín - ako vplýva varenie a pečenie na bielkoviny?

  Pripravujete si proteínové dezerty a máte obavy, či sa tým neznehodnotí ich nutričný obsah? Prečítajte si čo je denaturácia, a akým spôsobom ovplyvňuje bielkoviny a ich funkciu v článku.