Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Doplnky výživy

 1. Arginín a jeho 8 overených účinkov pre zdravie a športovcov

  Arginín a jeho 8 overených účinkov pre zdravie a športovcov

  Poznáte účinky arginínu? Aminokyselina L-arginín, ktorú nájdete v potravinách aj suplementoch, má v tele nezameniteľné funkcie. Umožňuje totiž tvorbu oxidu dusnatého, ktorý vplýva na množstvo procesov v tele. Aké? Dozviete sa v článku.

 2. 5 tipov ako si vybrať kvalitnú proteínovú tyčinku

  5 tipov ako si vybrať kvalitnú proteínovú tyčinku

  Proteínová tyčinka je obľúbeným snackom mnohých športovcov. Stačí ju vziať so sebou, otvoriť, zjesť a rýchly proteínový snack máte za sebou. Ale je to naozaj tak? Prečítajte si článok a dozviete sa 5 tipov, ktoré vám uľahčia výber kvalitnej proteínovej tyčinky.

 3. BCAA a ich účinky na telo

  BCAA a ich účinky na telo

  Poznáte účinky BCAA? Viete, že v správnom pomere môžu významne podporiť vašu snahu počas tréningu? Je to tak! Vďaka BCAA svalstvo rýchlejšie regeneruje a zároveň rastie. Prečítajte si o všetkých 7 výhodách dopĺňania BCAA pre telo, ktoré ocenia najmä športovci.

 4. 8 pozitívnych účinkov zeleného čaju pre zdravie športovcov

  8 pozitívnych účinkov zeleného čaju pre zdravie športovcov

  Viete koľko zeleného čaju je potrebné prijať pre lepšie zdravie? Ako vám môže pomôcť redukovať hmotnosť alebo predísť ochoreniam? Aj to sa dozviete v článku o zelenom zázraku Green Tea.

 5. Výnimočné účinky taurínu pre športovcov, o ktorých ste určite nevedeli

  Výnimočné účinky taurínu pre športovcov, o ktorých ste určite nevedeli

  Poznáte taurín len ako časť býčej žľazy či súčasť energetických nápojov? Prečítajte si článok, v ktorom sa dozviete, prečo je taurín dôležitou súčasťou nášho tela a aké výhody prináša športovcom. Uvidíte, že budete prekvapení.

 6. Glutamín je pre športovca nevyhnutný

  Glutamín je pre športovca nevyhnutný

  Glutamín sa ako suplement teší veľkej obľube vo fitness komunite. Je vhodným doplnkom výživy pri vysoko intenzívnom tréningu a náročnom kardiu. Prečo je to tak? Aké účinky poskytuje aminokyselina glutamín vášmu zdraviu? Prečítajte si článok a dozviete sa, či je glutamín nevyhnutný aj pre vás.