PROTOSTROL - Goldfield

Iron PROTOSTROL ® je svetovo prvý prírodný, anabolický steroid, ktorý pôsobí na bunkovo-molekulárnej úrovni, podobne ako syntetické anabolické steroidy. Je 100 % bez pridania zakázaných látok a nevykazuje žiadne nežiaduce vedľajšie účinky.

78,43 €

45,95

Skladom bude Vám doručené 26.10.2016 (Streda)

 

PROTOSTROL - Goldfield

Za pravosť nášho Protostrolu ručí osobne Jaroslav Horváth (2 násobný majster sveta, profesionál divízie IFBB) Firma Goldfield používa ako jediná na celom svete patentovaný proces výroby nano-prírodných zložiek. A to je jedinečné! V tomto produkte, ktorý tvoria zložky horčice (Sinapis Albis), škorice (Cinnamomu verum) a algínovej kyseliny (nodosum Ascophyllum) v kombinácii s malými časticami oxidu kremčitého (kremeň) tvoria jedinečnú synergiu a dokonale dokončili tak jeho výnimočný výrobný proces. Vzhľadom na enormný nárast „plochy“ ktorú pokrýva je efekt extrémne vysoký! Aktívne zložky PROTOSTROL-u tvoria zložky zo skupiny „prirodzeného agonistu TRP“ (prechodný receptor). Aktivujú sa tým iónové kanály vo svalových bunkách-teplotné senzory sú stimulované a vydávajú impulz nervovému systému, čo následne vedie k vylučovaniu adrenalínu. V kombinácii so stravou obsahujúcou vysoké množstvo bielkovín vzniká „prirodzený“ anabolický metabolizmus.

Vaše svaly budú rásť rýchlejšie!

Normálna horčica, škorica a riasy sa tak nesprávajú! Niektorí ľudia sa mylne domnievajú, že môžu dosiahnuť rovnaký efekt, keď jedia pravidelne horčicu, škoricu a riasy. To je veľký omyl! Prečo? Môže za to jedinečná nano-technológia použitá v receptúre PROTOSTROL od firmy Goldfield. Tento účinok bol vedecky potvrdený, a preto bol PROTOSTROL patentovaný.

PROTOSTROL

Váš svalový optimizér (prírodné anabolikum) PROTOSTROL ® má obdobne silné účinky ako syntetické anabolické látky, ale nemá žiadne vedľajšie účinky. Tým pádom je jeho konzumácia bezriziková! Užívaním anabolických steroidov (dopingových látok) sprevádza veľké množstvo nežiaducich vedľajších účinkov. Všetky zložky PROTOSTROLU sú kontrolované a 100 % bez obsahu zakázaných látok! Budete cítiť, ako sa vaše svaly každým dňom zväčšujú! PROTOSTROL je prvá, unikátna patentovaná zmes na svete, ktorá optimalizuje a stimuluje vaše svaly k rastu. Zažite rýchly rast svalov, silu a vytrvalosť! PROTOSTROL ® je svetovo prvý prírodný, anabolický steroid, ktorý pôsobí na bunkovo-molekulárnej úrovni, podobne ako syntetické anabolické steroidy. Je 100 % bez pridania zakázaných látok a nevykazuje žiadne nežiaduce vedľajšie účinky. Dokonalý vzorec Phenacrosinol™ má veľmi silné anabolické účinky, unikátny transportný systém vám zabezpečí, že aktívne zložky sa v priebehu niekoľkých minút nachádzajú vo všetkých svalových bunkách. Tam zotrvávajú až 24 hodín a zabezpečujú tak neustály rast! Dr. Gerhard W. Ruoff (diplomovaný odborník na výživu) 

PROTOSTROL - GOLDFIELD

8 výhod PROTOSTROLU

Ako dodatok navyše, PROTOSTROL je zodpovedný za zaistenie toho, že kvalita vašich svalov sa optimalizuje. Využite túto výhodu pre rast vašich svalov! 1.Výhoda: Rýchlejší rast svalovej hmoty. Sledujte na sebe nárast svalovej hmoty vo veľmi krátkom čase! PROTOSTROL dáva svalom nový impulz k ich rastu. 2.Výhoda: Zlepšuje hustotu svalov. Pri pohľade do zrkadla uvidíte, ako sa vaša hustota (definícia) výrazne zlepší! PROTOSTROL sa postará o to, že vaše svaly budú plastickejšie a svieže, ich kontúry nadobudnú ostré črty! 3.Výhoda: Zvýšite svoju silu a vytrvalosť! PROTOSTROL zlepšil za 3 mesiace silový výkon v priemere o 28,4% a vytrvalostný výkon až o 32,6%. V tréningu môžete používať vyššie váhy a môžete trénovať tvrdšie! 4.Výhoda: Lepšie využitie bielkovín. PROTOSTROL priamo aktivuje váš tráviaci systém, bielkoviny obsiahnuté vo vašej strave sú dokonalejšie spracované a využité na rast svalov. 5.Výhoda: Viac kyslíka do svalov a orgánov. PROTOSTROL zvyšuje vstrebávanie kyslíka do svalových buniek a vnútorných orgánov. Tým sa zlepší napumpovanie, transport živín a skráti sa čas potrebný na regeneráciu. 6.Výhoda: Viditeľne vyrysovanie svalov, už po dvoch týždňoch užívania! 94% účastníkov štúdie PROTOSTROL ® hovorí, že už po 2 týždňoch užívania viditeľne vyrysovali svoje svaly. To jednoducho uvidíte! 7.Výhoda: Zvyšuje silu a vitalitu. PROTOSTROL zvyšuje efektivitu vnútorných orgánov (srdce, pľúca, pohlavné orgány, obehový systém). V každom ohľade pocítite priaznivé zmeny! 8.Výhoda: Nemusíte zaradiť prestávku v užívaní, 100 % kompatibilný. PROTOSTROL je prirodzený produkt, tým pádom eliminujete prestávky. Je 100 % kompatibilný a bez nežiaducich vedľajších účinkov.

Prečo by som mal užívať PROTOSTROL? Prečo je lepší než steroidy?

PROTOSTROL ponúka turbo-dopravný systém. Anabolické steroidy sú rozdelené do troch skupín liekov: 1. Syntetické steroidné hormóny. 2. Beta-2 agonisti. 3. Rastové hormóny. Účinok PROTOSTROL je úplne odlišný. Komplex Phenacrosinol ™ obsahuje TRP agonistov (prechodný receptor). Ide o látky, ktoré pôsobia na báze novo objavenej iónovej dráhe TRP-typu. Teplotné senzory v tele stimulujú nervový systém a uvoľní sa tým adrenalín. Výsledkom je prírodný anabolický metabolizmus. Na rozdiel od anabolických steroidov nehrozia žiadne vedľajšie účinky. To je fakt SUPER! PROTOSTROL obsahuje turbo-transportný systém. Jedinečný vzorec PROTOSTROL obsahuje anabolické bunky biomolekulových agentov. Tým pádom sa účinné látky ihneď ocitnú vo svalových bunkách a sú absorbované molekulami. Tento efekt pretrváva 24 hodín. Cítite neustály rast vašich svalov! Hans J. Matt (majiteľ Goldfieldu a autor PROTOSTROL)

PROTOSTROL optimalizuje vývoj svalov!

PROTOSTROL ako jediný produkt zaznamená okamžitý rast svalov. Môžete ho kombinovať s inými doplnkami, ako sú: Whey proteíny, aminokyseliny, predtréningové stimulanty alebo akýkoľvek produkt z ponuky na protein.sk (okrem sekcie náhrada steroidov) Jaroslav Horváth (2 násobný majster sveta, profesionál divízie IFBB) Jaro Horvath

PROTOSTROL - Goldfield

Vedecké štúdie

Štúdia silového športu priniesla veľkolepé výsledky. 216 silových športovcov bolo podrobených v dvojitom teste. V štúdii PROTOSTROL bolo testovaných 108 účastníkov, ktorí denne užívali jednu kapsulu PROTOSTROL-u. Druhá skupina užívala kapsulu neúčinného placeba. Všetci účastníci konzumovali stravu bohatú na bielkoviny! Nasledujúce parametre boli merané na začiatku štúdie a po 3 mesiacoch. Kritéria skúmania boli: telesná hmotnosť, svalový rast, zvýšenie sily a vytrvalosti, osobné stanovisko športovcov. Tu sú výsledky po 3 mesiacoch: 1.Priemerný váhový prírastok o 7,4 kg 2.Po dvoch týždňoch sa u 94% testovaných viditeľne zlepšil obrys svalov. 3.28,4 % vyššia sila a o 32,6 % vyšší vytrvalostný výkon 4.97% účastníkov boli nadšení z účinkov PROTOSTROLU Vedci potvrdili veľmi dobré výsledky. PROTOSTROL môže byť označené ako ideálne prírodné anabolikum.

PROTOSTROL pre vaše svaly!

PROTOSTROL ponúka vašim svalom možnosť k enormnému rastu! Vaše svaly pri pohľade do zrkadla budú viditeľne kvalitnejšie a väčšie! V závislosti od druhu tréningu sa budú vyvíjať aj vaše svaly, Intenzívny silový tréning zlepšuje hypertrofiu svalstva. Aké je vaše želanie? Ďalší rast svalov, sily, vytrvalosti, alebo všetko dokopy? Využite PROTOSTROL. To je pre tvoje červené a biele svalové vlákna ideálna voľba. Vaše svaly budú viditeľne väčšie a kvalitnejšie!

Otázky

1.Pre aké druhy športov je PROTOSTROL určený? - Pre silové športy, ako je kulturistika, vzpieranie, powerlifting, vrh guľou, diskom, hod kladivom, hod oštepom... - Pre silovo vytrvalostné športy, napríklad: fitness, futbal, triatlon, atletika, plávanie, hádzaná, judo, zápasenie, box, karate, lyžovanie, snowboarding, boby, hokej, veslovanie, gymnastika, potápanie, lukostreľba, lezenie... - Pre vytrvalostné športy, ako sú: jogging, maratón, beh, cyklistika, plávanie, basketbal, volejbal, atletika, surfovanie, aerobik, tenis, hokej, nordic walking, turistika... 2.Môžem PROTOSTROL ® kombinovať s inými druhmi doplnkami výživy? Áno, môžete bez obáv kombinovať so všetkými produktmi z ponuky na protein.sk (okrem sekcie náhrada steroidov) 3.Je PROTOSTROL naozaj bez zakázaných látok? Áno, PROTOSTROL je absolútne „čistý“, bez obsahu zakázaných dopingových látok. 4.Budú moje svaly automaticky väčšie, keď začnem užívať PROTOSTROL? Nie, vaše svaly budú väčšie jedine ak užívanie PROTOSTROL skombinujete so silovým tréningom a stravou bohatou na bielkoviny. 5.Zmení sa moja hmotnosť užívaním PROTOSTROLU? PROTOSTROL znižuje množstvo tuku v podkoží. Vzhľadom na tento fakt môžete na začiatku cyklu užívanie schudnúť, alebo vaša váha ostane rovnaká. Vaše svalové bunky však budú stále silnejšie a vyrysovanejšie. Taktiež sa zlepší spojivový aparát kože a šliach! 6.Ako rýchlo nastupuje účinok PROTOSTROL? PROTOSTROL budete cítiť už po niekoľkých minútach užitia prvej dávky! Pozitívny účinok budete cítiť počas vášho tréningu.

Dávkovanie

Denne užívajte 1 kapsulu k raňajkám a 1 kapsulu k večeri. V tréningové dni užívajte 1 kapsulu k raňajkám a 1 kapsulu 30 minút pred tréningom.

Dĺžka užívania

PROTOSTROL môžete užívať denne dlhú dobu. Najmenej 3-4 mesiace, alebo roky! S účinkom budete spokojní. Dávajte si pozor na príjem bielkovín! PROTOSTROL aktivuje rast svalov. Teraz potrebujú vaše svaly viac bielkovín, ako stavebný materiál. Využívajte veľmi kvalitné zdroje proteínov! Tabuľka nutričných hodnôt:

Zloženie

PhenacrosinolTM (účinná látka komplex z extraktu s trans-3-fenyl-2-propenal, glucosilierten nodosum para-hydroxybenzyl a alyl isothiokyanátu z Sinapis Albis a Cinnamomum verum, Ascophyllum nodosum, siliciumdioxid, stabilizátor kyselina algová), želatínová kapsula, separačné prostriedky Kieselsaure, zinkglukonát, kyselina pantoténová, chróm chlorid, oxid titaničitý pigment. Phenacrosinol™ je silne anabolický!

Ďalšie informácie

Príchuťunflavored

Recenzie od zákazníkov

Nic moc
Recenziu zaslal(a) Siko dňa 18.2.2016
Zdravym trosku predrazene po vybrati jedneho balenia silovo to islo hore visia vaha a vitrvalost vaha moc nie asi 2kg . takze nic moc
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Všeobecnosť
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 1.11.2015
Tento produkt je predrazeny jak prasa. Urcite by ste viac vytazili z inych produktov takzv. PH...no ale je dobry len vtedy ak mate k tomu super stravu dobre suplementy a dobry spanok cize regeneracia. Vysledky boli vidiet po dobrati 3 baleni vaha isla hore o 4kila a minimum tuku ale bola tam samozrejme aj nejaka voda. Dobre na vyskusanie ale dost nakladne.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
silová stránka
Recenziu zaslal(a) Lukáš dňa 15.5.2014
Cena je dosť vysoká, ale po mesiaci užívania protostrolu naozaj vidím lepšiu vyrysovanosť svalov a cítim že aj silovo som natom dobre. Kedže idem dietu a ktomu kvalitná strava naozaj to zaberá môžem len doporučiť.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
dlhodobé pozitívne užívanie
Recenziu zaslal(a) mirecfit dňa 9.4.2014
urcite to stoji zato vyskusat si to ale aspon 3 balenia t.j. 90 dnova suplementacia.Hodnotim tento produkt pozitivne je to jeden stych lepsich.ale ako som pisal tazko hodnotit len samostatny produkt lebo berem popri tom aj ine doplnky ale spolu to funguje docela dobre
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
svalové objemy
Recenziu zaslal(a) Miro dňa 28.3.2014
je dosť drahý, ale zaberámomentálne už beriem tretie balenie, ale oplatilo sa. Uz na zaciatku prveho som citil ze idem silovo hore (vaic opakovani, vacsie vahy)... - svalovky mam tiez slabsie, - citim ze zvysuje aj sexualn apetit, - dost citim z toho krce.Mam z neho po 3 mesiacoch uzivania na tele velke rozdiely. S vahou som ani nesiel velmi hore (cca 3kg) ale citim, ze som premenil tuk na svaly. Trosku prerysoval a nabral svaly.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
rozličnosť organizmu
Recenziu zaslal(a) Overený zákazník dňa 3.1.2014
nechcem totou recenziou odradit zakaznikou ved kazdy mame iny organizmus a na kazdeho to moze zaberat uplne inak, ale mne osobne to nezabralo vobec.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: PROTOSTROL - Goldfield

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte PROTOSTROL - Goldfield

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

Otázky a odpovede o produkte PROTOSTROL - Goldfield

1.
Otázka:
Miriam :
Mám otázku, môžu protostrol užívať aj ženy, nemá to nejaký vplyv na hladinu hormónov?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení