DNA Test Diet and Body Weight - GenePlanet

0%
0% (0)
Výrobca: GenePlanet

DNA Test Diet and Body Weight je unikátny a veľmi jednoduchý domáci DNA test, ktorý na základe analýzy génov odhalí genetické predispozície k nadváhe alebo obezite. Ďalej prezradí, ako telo reaguje na príjem sacharidov alebo tukov, a pomôže prispôsobiť jedálniček smerom k optimálnemu zdraviu a telesnej hmotnosti. Personalizovaná výživa vzhľadom k vašim cieľom ešte nebola nikdy tak blízko.

         

Test obsahuje bežne 12 analýz. Využite špeciálnu akciu a získajte zadarmo ďalších 75 analýz za cenu 12. Celkovo tak dostanete 87 rôznych DNA analýz.

Dlhodobo nedostupný

DNA Test Diet and Body Weight je jedinečný a jednoduchý DNA test zo slín, ktorý vám pomôže zlepšiť životný štýl, schudnúť a zbaviť sa chuti na sladké

DNA Test Diet and Body Weight je jednoduchý domáci DNA test zo slín, ktorý vám na základe analýzy génov prezradí, ako si upraviť jedálniček pre udržanie optimálneho zdravia a telesnej hmotnosti. Každý človek má totiž odlišnú genetickú výbavu a čo je dobré pre jedného, nemusí byť dobré pre všetkých. Tento revolučný DNA test vám poodhalí tajomstvá vašich génov, a dostanete tak unikátnu príležitosť upraviť si jedálniček v súlade s vašimi vrodenými dispozíciami. Dozviete sa, ako vaše telo reaguje na príjem sacharidov a tukov. Na základe toho môžete urobiť doporučené úpravy v zložení jedálničku, rozlúčiť sa s nevysvetliteľným priberaním na váhe a obmedziť chute na sladké alebo neuspokojiteľný apetít. Ženy sa ďalej dozvedia, či je v ich genetickej výbave prítomný "tuky spaľujúci gén", ktorý môže poskytovať určitú výhodu pri chudnutí. Ide o vôbec prvú možnosť, ako sa pomocou DNA analýzy naučiť spolupracovať so svojimi génmi prostredníctvom personalizovaných výživových doporučení určených presne pre vás.     

      

DNA Test Diet and Body Weight vám tak môže pomôcť schudnúť, váhu si trvale udržať a vymaniť sa z neustáleho kruhu skúšania rôznych diét a následného priberania na váhe. Akonáhle uspôsobíte stravu podľa výsledkov analýzy, môžete na sebe taktiež pozorovať napríklad zníženie apetítu a chuť na slané, sladké alebo tučné jedlá.   

     

Balenie produktu, návod na použitie, mobilné aplikácie aj výsledky sú v angličtine, slovenčine, poľštine, slovinčine.

       

DNA Test Diet and Body Weight - GenePlanet

     

DNA Test Diet and Body Weight a jeho výhody

 • je revolučný domáci DNA test zo slín
 • k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne invazívne metódy
 • je užívateľsky prívetivý a jednoduchý na použitie
 • prezradí reakciu tela na sacharidy a tuky
 • môže zlepšiť váš životný štýl
 • pomôže upraviť jedálniček a schudnúť
 • poskytne personalizované výživové doporučenie 
 • prezradí ideálne zloženie jedálničku na základe genetickej analýzy

 

Ako to funguje? 

 

 1. Akonáhle vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si na stránkách výrobcu GenePlanet účet a zaregistrujte svoj test pomocou čiarového a bezpečnostného kódu.
 2. Následne odoberte vzorku slín podľa návodu, starostlivo ju zabaľte a uložte mimo dosahu detí na suché miesto pri izbovej teplote. Odobrané vzorky sa nesmú skladovať v chladničke!
 3. Vzorku si od vás bezplatne vyzdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, akonáhle e-mailom kontaktujete našu zákaznícku linku, ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku ohľadne vyzdvihnutia vzorky kontaktujte prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň, potom ako vykonáte test podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac než 7 dní. Iba tak môžete získať svoje výsledky čo najrýchlejšie.   
 4. Zhruba do 7 týždňov vás prostredníctvom e-mailu informujeme, akonáhle budú vaše výsledky k dispozícii v online aplikácii, ku ktorej sa jednoducho dostanete pomocou vášho účtu na stránkach výrobcu GenePlanet, ktorý testy podľa prísnych protokolov a bezpečnostných pravidiel vyhodnotí. 
    

    

DNA Test Diet and Body Weight obsahuje 87 rôznych DNA analýz vrátane:

 

 1. riziko opätovného nárastu telesnej hmotnosti po schudnutí
 2. riziko nadváhy
 3. metabolická odozva na príjem nasýtených tukov
 4. metabolická odozva na príjem mononenasýtených tukov
 5. metabolická odozva na príjem polynenasýtených tukov 
 6. metabolická odozva na príjem sacharidov
 7. riziko sklonu k nadmernému príjmu sladkých jedál
 8. analýza úrovne sýtosti a hladu
 9. vnímanie sladkej chuti
 10. vnímanie horkej chuti
 11. analýza ideálneho zloženia jedálničku
 12. tuky spaľujúci gén (ženy)

            

Keď využijete našu špeciálnu akciu, získate zadarmo 75 analýz z oblastí ako Metabolism and Lifestyle, Vitamins and Minerals a Sports Performance.

        

Upozornenie:

Test nie je vhodný pre neplnoletých. Produkt skladujte mimo dosahu detí na suchom mieste pri izbovej teplote. DNA test obsahuje stabilizačnú kvapalinu, ktorá je netoxická a nie je určená k požitiu. Aplikovaný test neskladujte v chladničke. Inštrukcie k testu a tiež jeho výsledky sú iba v angličtine. Analýzy GenePlanet´s sú vykonané podľa najprísnejších profesionálnych štandardov a GenePlanet venuje zvláštnu pozornosť zabezpečeniu laboratórií a uchovávaných dát. Všetky dáta sú uskladnené a spracovávané v súlade s európskou a miestnou legislatívou s najvyššími bezpečnostnými štandardmi.

Detail produktu
EAN 3830077960054
HS kód 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Netto váha 0.11 kg
Počet kusov v balení 30 ks
Brutto váha 0.11 kg
Dĺžka 18.50 cm
Šírka 3.50 cm
Výška 12.00 cm
Vyrobené v EU
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Hlavná kategória DNA testy
Ostatné kategórie Darčeky
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Diagnostické testy

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov DNA Test Diet and Body Weight - GenePlanet
Write Your Own Review
Prezeráte si:DNA Test Diet and Body Weight - GenePlanet
Vaše hodnotenie
Variants Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď