DNA Test Metabolism and Lifestyle - GenePlanet

0%
0% (0)
Výrobca: GenePlanet

DNA Test Metabolism and Lifestyle je unikátny a veľmi jednoduchý domáci DNA test, ktorý na základe analýzy génov odhalí efektivitu vášho metabolizmu, intoleranciu na laktózu alebo citlivosť na lepok a riziká prepuknutia závislosti na alkohole či nikotíne.

       

Test obsahuje bežne 6 analýz. Využite špeciálnu akciu a získajte zadarmo ďalších 81 analýz za cenu 6. Celkovo tak dostanete 87 rôznych DNA analýz.

Skladom
99,95 €

DNA Test Metabolism and Lifestyle odkryje tajomstvá vašich génov, pomôže odhaliť citlivosť na lepok či laktózovú intoleranciu a riziko závislosti na alkohole

DNA Test Metabolism and Lifestyle je jednoduchý domáci DNA test zo slín, ktorý vám na základe analýzy génov odhalí efektivitu vášho metabolizmu, intoleranciu na lepok alebo laktózu a riziko prepuknutia závislosti na alkohole alebo nikotíne. Každý človek má odlišnú genetickú výbavu a taktiež aj genetickú predispozíciu k tolerancii alkoholu, lepku alebo laktózy. Tento revolučný DNA test rozlušúti tajomstvo vašich génov a ponúkne unikátnu príležitosť upraviť životný štýl v súlade s individuálnymi potrebami.   

          

Test vyhodnotí špecifické skupíny génov, ktoré hrajú dôležitú rolu v metabolizme kofeínu, alkoholu alebo lepku či laktózy. Vďaka tomu sa dozviete, ako dobre dokážete metabolizovať kofeín, alkohol alebo či máte genetické predispozície predurčené k väčšiemu riziku vzniku tráviacich problémov súvisiacich s lepkom alebo laktózou. Vďaka tomu tak môžete robiť ďaleko kvalitnejšie a informovanejšie rozhodnutie súvisiace s výberom potravín, vďaka čomu sa môžete cítiť podstatne lepšie. Tak isto tak môžete prispôsobiť svoj životný štýl na základe výsledkov analýzy génov súvisiacich so zvýšeným rizikom vzniku závislosti na alkohole alebo nikotíne. To vám môže pomôcť skvalitniť váš každodenný životný štýl a robiť kvalitnejšie rozhodnutia, ktoré môžu mať obrovský dopad na kvalitu vášho života. 

      

Balenie produktu, návod na použitie, mobilná aplikácia aj výsledky sú v angličtine, slovenčine, poľštine, slovinčine.

        

DNA Test Metabolism and Lifestyle - GenePlanet

            

DNA Test Metabolism and Lifestyle a jeho výhody

 • je revolučný domáci DNA test zo slín
 • k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne invazívne metódy
 • je užívateľsky prívetivý a jednoduchý na použitie 
 • prezradí genetické predispozície k závislosti na alkohole alebo nikotíne
 • pomôže identifikovať prípadné problémy s lepkom alebo laktózou
 • môže zlepšiť váš životný štýl
 • prezradí, ako si vaše telo dokáže poradiť s kofeínom a alkoholom
 • môže pomôcť nájsť príčinu nadúvania a ďalších tráviacich ťažkostí
 • poskytne personalizované doporučenie k zmene životného štýlu 

       

Ako to funguje? 

 1. Akonáhle vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si na stránkách výrobcu GenePlanet účet a zaregistrujte svoj test pomocou čiarového a bezpečnostného kódu.
 2. Následne odoberte vzorku slín podľa návodu, starostlivo ju zabaľte a uložte mimo dosahu detí na suché miesto s izbovou teplotou. Odobrané vzorky sa nesmú skladovať v chladničke!
 3. Vzorku si od vás bezplatne vyzvdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, akonáhle e-mailom kontaktujete našu zákaznícku linku, ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku ohľadne vyzdvihnutia vzorky kontaktujte prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň, potom ako vykonáte test podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac než 7 dní. Iba tak môžete získať svoje výsledky čo najrýchlejšie.   
 4. Zhruba do 7 týždňov vás prostredníctvom e-mailu informujeme, akonáhle budú vaše výsledky k dispozícii v online aplikácii, ku ktorej sa jednoducho dostanete pomocou vášho účtu na stránkach výrobcu GenePlanet, ktorý testy podľa prísnych protokolov a bezpečnostných pravidiel vyhodnotí. 
    

DNA Metabolism and Lifestyle obsahuje 87 rôznych DNA analýz vrátane:

 1. metabolizmus alkoholu
 2. metabolizmus kofeínu
 3. intolerancia laktózy
 4. citlivosť na lepok
 5. závislosť na nikotíne
 6. závislosť na alkohole

        

Keď využijete našu špeciálnu akciu, získate zadarmo 81 analýz z oblastí ako Diet and Body Weight, Vitamins and Minerals a Sports Performance.

       

Upozornenie:

Test nie je vhodný pre neplnoletých. Produkt skladujte mimo dosahu detí na suchom mieste pri izbovej teplote. DNA test obsahuje stabilizačnú kvapalinu, ktorá je netoxická a nie je určená k požitiu. Aplikovaný test neskladujte v chladničke. Inštrukcie k testu a tiež jeho výsledky sú iba v angličtine. Analýzy GenePlanet´s sú vykonané podľa najprísnejších profesionálnych štandardov a GenePlanet venuje zvláštnu pozornosť zabezpečeniu laboratória a uchovávaných dát. Všetky dáta sú uskladnené a spracovávané v súlade s európskou a miestnou legislatívou s najvyššími bezpečnostnými štandardmi.

Detail produktu
EAN 3830077960078
HS kód 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Netto váha 0.11 kg
Počet kusov v balení 30 ks
Brutto váha 0.11 kg
Dĺžka 18.50 cm
Šírka 12.50 cm
Výška 4.00 cm
Vyrobené v EU
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória DNA testy
Ostatné kategórie Diagnostické testy

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov DNA Test Metabolism and Lifestyle - GenePlanet
Write Your Own Review
Prezeráte si:DNA Test Metabolism and Lifestyle - GenePlanet
Vaše hodnotenie
Variants Cena Špeciálna cena Skladom
single_variant 109,95 € 99,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď
1. Otázka:
Zonulín
Zonulín
Dobrý deň, prosím je súčasťou produktu aj test na proteín zonulín?
Ďakujem.
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Zonulín
Odpoveď:
Dobrý deň, na proteín zonulín ako taký test nie je obsiahnutý. Test vyhodnocuje genetické predispozície pre vznik citlivosti na lepok na základe niekoľkých rôznych génov.
Je pre Vás táto otázka užitočná?