DNA Test Sports Performance - GenePlanet

0%
0% (0)
Výrobca: GenePlanet

DNA Test Sports Performance je jedinečný a veľmi jednoduchý domáci test DNA, ktorý na základe génovej analýzy odhalí zloženie vašich svalov, a pomôže vám tak objaviť športovú aktivitu, ktorá je v súlade s vašou genetickou výbavou. Ďalej tiež odhalí, či ste náchylní k poraneniu mäkkých tkanív, ako vaše telo reaguje na silový tréning a ako dobre regenerujete po športovej aktivite.

       

Test obsahuje bežne 10 analýz. Využite špeciálnu akciu a získajte zadarmo ďalších 77 analýz za cenu 10. Celkovo tak dostanete 87 rôznych DNA analýz.

Dlhodobo nedostupný

DNA Test Sports Performance odhalí najvhodnejší šport v súlade s vaším genetickým potenciálom

DNA Test Sports Performance je jednoduchý domáci DNA test zo slín, ktorý vám na základe analýzy génov odhalí, aký šport je pre vás najvhodnejší a pomôže vám zlepšiť športovú výkonnosť. Každý človek má inú genetickú výbavu a štruktúru svalov v podobe rôzneho zloženia svalových vlákien. To ovplyvňuje následný výber športových aktivít, ktoré sú v súlade s vaším genetickým potenciálom a v ktorých môžete zaznamenať skvelé výsledky. Tento revolučný DNA test rozlúšti tajomstvá vašich génov a ponúkne unikátnu príležitosť zlepšiť športovú výkonnosť v súlade s vašou jedinečnou DNA.  

      

Test vyhodnotí špecifické skupíny génov, ktoré ovplyvňujú individuálnu športovú výkonnosť a tréningové adaptácie. Pomôže vám tak objaviť vhodnú športovú aktivitu v súlade s genetickými predispozíciami. Na základe testu tak zistíte, aké máte zloženie svalových vlákien a či je vďaka tomu pre vás vhodnejší silový, alebo vytrvalostný šport. Ďalej vám pomôže odhaliť, do akej miery ste náchylní k poraneniu mäkkých tkanív, ako sú svaly, šľachy, väzy, a obmedziť tak aktivity, z ktorých plynie najväčšie riziko. Analýzou bojovníckeho génu COMT sa dozviete, ako reagujete na stresové situácie, čo vám pomôže robiť informovanejšie rozhodnutia, ktoré môžu mať obrovský dopad na kvalitu a efektivitu nie len vášho športového života. Medzi obsiahnuté testy patrí aj genetická predispozícia ovplyvňujúca veľkosť a silu svalov, hodnotu VO2max či úroveň regenerácie po športovej aktivite. Test vám poskytne ucelené personalizované doporučenie, ktoré vám môže pomôcť jednoduchšie dosiahnuť vašich cieľov.   

     

Balenie produktu, návod na použitie, mobilné aplikácie aj výsledky sú v angličtine, slovenčine, poľštine, slovinčine.

         

DNA Test Sports Performance - GenePlanet

     

DNA Test Sports Performance a jeho výhody

 • je revolučný domáci DNA test zo slín
 • k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne invazívne metódy
 • je užívateľsky prívetivý a jednoduchý k použitiu 
 • prezradí zloženie svalových vlákien
 • pomôže vybrať vhodný šport na základe analýzy DNA
 • môže zlepšiť športovú výkonnosť
 • odhalí náchylnosť k zraneniam mäkkých tkanív
 • analyzuje predispozíciu k hodnote VO2max
 • prezradí reakciu na stresové situácie
 • poskytne personalizované doporučenie k zlepšeniu športovej výkonnosti

    

Ako to funguje? 

 1. Akonáhle vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si na stránkách výrobcu GenePlanet účet a zaregistrujte svoj test pomocou čiarového a bezpečnostného kódu.
 2. Následne odoberte vzorku slín podľa návodu, starostlivo ju zabaľte a uložte mimo dosahu detí na suché miesto pri izbovej teplote. Odobrané vzorky sa nesmú skladovať v chladničke!
 3. Vzorku si od vás bezplatne vyzdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, akonáhle e-mailom kontaktujete našu zákaznícku linku, ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku ohľadne vyzdvihnutia vzorky kontaktujte prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň, potom ako vykonáte test podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac než 7 dní. Iba tak môžete získať svoje výsledky čo najrýchlejšie.   
 4. Zhruba do 7 týždňov vás prostredníctvom e-mailu informujeme, akonáhle budú vaše výsledky k dispozícii v online aplikácii, ku ktorej sa jednoducho dostanete pomocou vášho účtu na stránkach výrobcu GenePlanet, ktorý testy podľa prísnych protokolov a bezpečnostných pravidiel vyhodnotí.  
    

 

DNA Sports Performance obsahuje 87 rôznych DNA analýz vrátane:

 1. riziko poranenia mäkkých tkanív (svaly, šľachy alebo väzy)
 2. bojovnícky gén
 3. VO2max – potenciál k vytrvalostným športom 
 4. úroveň regenerácie po športovej aktivite
 5. svalový objem
 6. beztuková telesná hmotnosť
 7. vytrvalostné predispozície
 8. silové predispozície
 9. predispozície hodnôt pokojnej srdečnej frekvencie
 10. svalové kŕče

               

Keď využijete našu špeciálnu akciu, získate zadarmo 77 analýz z oblastí ako Diet and Body Weight, Vitamins and Minerals a Metabolism and Lifestyle.

        

Upozornenie:

Test nie je vhodný pre neplnoletých. Produkt skladujte mimo dosahu detí na suchom mieste pri izbovej teplote. DNA test obsahuje stabilizačnú kvapalinu, ktorá je netoxická a nie je určená k požitiu. Aplikovaný test neskladujte v chladničke. Inštrukcie k testu a tiež jeho výsledky sú iba v angličtine. Analýzy GenePlanet´s sú vykonané podľa najprísnejších profesionálnych štandardov a GenePlanet venuje zvláštnu pozornosť zabezpečeniu laboratórií a uchovávaných dát. Všetky dáta sú uskladnené a spracovávané v súlade s európskou a miestnou legislatívou s najvyššími bezpečnostnými štandardmi.

Detail produktu
EAN 0123012301232
HS kód 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Netto váha 0.11 kg
Počet kusov v balení 30 ks
Brutto váha 0.11 kg
Dĺžka 18.50 cm
Šírka 12.50 cm
Výška 4.00 cm
Vyrobené v EU
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória DNA testy
Ostatné kategórie Darčeky
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Diagnostické testy

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov DNA Test Sports Performance - GenePlanet
Write Your Own Review
Prezeráte si:DNA Test Sports Performance - GenePlanet
Vaše hodnotenie
Variants Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď