DNA Test MyLifestyle - GenePlanet

0%
0% (0)
Výrobca: GenePlanet

MyLifestyle Test je praktický domáci DNA test zo slín, ktorý vám na základe vyše 90 analýz dokáže priniesť cenné poznatky týkajúce sa zdravia a životného štýlu. Jeho výsledky dokážu odhaliť genetické predispozície na vznik mnohých zdravotných rizík na úrovni DNA. Ale aj informácie o tom, aká diéta alebo šport sú pre vás najvhodnejšie.

Skladom
185,95 €

MyLifestyle Test - domáci DNA test, ktorý na základe vyše 90 analýz génov môže skvalitniť váš každodenný život v oblasti zdravia, stravy aj športu

MyLifestyle Test je domáci DNA test zo slín, ktorý pracuje so širokým spektrom viac ako 90 rôznych analýz. Tie obsahujú cenné dáta, ktoré súvisia s vaším zdravím, životným štýlom, športom, výživou či spánkovými návykmi. Ide o jedinečný komplexný DNA test, ktorý vám poskytne toľko informácií, na ktoré je bežne potrebných niekoľko rôznych testov. Jeho analýzy zahŕňajú tri oblasti týkajúce sa výživy, športu a životného štýlu. 

 

Tento test vám v oblasti výživy môže pomôcť aj pri tvorbe jedálnička, kedy vám ukáže, na ktoré živiny sa máte viac zamerať. Zároveň sa z výsledkov dozviete, ako upraviť stravu v závislosti od toho, ako vaše telo reaguje na príjem sacharidov a tukov. V prípade výživy sa dozviete tiež napríklad cenné poznatky týkajúce sa odbúravania alkoholu či kofeínu, spaľovania tuku, laktózovej intolerancie, rizík nadváhy a podobne. Test zároveň vyhodnotí starostlivo vybrané skupiny génov, ktoré ovplyvňujú metabolizmus mikroživín. Vďaka tomu sa dozviete, na ktoré vitamíny a minerálne látky je vhodné sa zamerať a znížiť, alebo zvýšiť ich príjem prostredníctvom stravy alebo výživových doplnkov.

 

V oblasti športu a životného štýlu tento domáci DNA test ponúka zaujímavé poznatky, ktoré vám prezradia, aký typ športu je pre vás najvhodnejší. Dozviete sa tak, aké silné sú vaše predispozície na vytravlostné či silové športy. Zároveň vám pomôže odkryť tajomstvá vášho tela a športovej výkonnosti, vďaka ktorým sa dokážete zlepšovať. Ďalej vám pomôže odhaliť, do akej miery ste náchylní k poraneniu mäkkých tkanív, ako sú svaly, šľachy, väzy, a obmedziť tak aktivity, z ktorých plynie najväčšie riziko. Analýzou bojovníckeho génu COMT sa dozviete, ako reagujete na stresové situácie, čo vám pomôže robiť informovanejšie rozhodnutia, ktoré dokážu mať obrovský dopad na kvalitu a efektivitu nielen vášho športového života. Ďalšie analýzy zahŕňajú oblasti regenerácie, silových predpokladov či predispozície týkajúce sa pokojovej srdcovej frekvencie.

 

Tretia analyzovaná oblasť sa týka tela a mysle, teda celkového životného štýlu. Z výsledkov sa potom môžete dozvedieť zaujímavé informácie o strachu a úzkosti, zvládaní stresu, zdraví pokožky alebo spánkových návykoch. Nechýbajú ani analýzy zamerané na biologický vek, celulitídu a dostatok konkrétnych vitamínov. Tento test vám ďalej pomôže zistiť, či ste skôr nočná sova alebo ranné vtáča. 

 

MyLifestyle Test je tak vo výsledku vhodný pre každého, kto sa zaujíma o svoj životný štýl či zdravie a chce preň urobiť maximum vďaka lepším každodenným rozhodnutiam na základe analýzy DNA. To mu môže pomôcť skvalitniť každodenný život a optimalizovať napríklad spánok či predchádzať mnohým zdravotným rizikám alebo nadmernému ukladaniu tuku v tele. 

 

Test v balení obsahuje odbernú tubu na vzorku slín, podrobné inštrukcie o aktivácii testu a obálku pre zaslanie vzorky. Balenie a dokumentácia produktu sú v anglickom jazyku. Aplikácia podporuje anglický, slovenský, poľský a slovinský jazyk.

 

DNA Test MyLifestyle - GenePlanet

 

MyLifestyle Test a jeho výhody 

 • je domáci DNA test zo slín
 • k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne invazívne metódy 
 • je používateľsky prívetivý a jednoduchý na použitie
 • pracuje so širokým spektrom vyše 90 rôznych analýz
 • poskytuje cenné poznatky týkajúce sa oblasti zdravia, životného štýlu, športu a výživy
 • prezradí, aký šport je pre vás najvhodnejší
 • ponúka cenné dáta z oblasti športu ako vytrvalostné predispozície, citlivosť na zápal či silové predpoklady 
 • prezradí, ako môže organizmus reagovať na stravu a cvičenie 
 • zahŕňa výsledky týkajúce sa odbúravania alkoholu či kofeínu, spaľovania tuku, laktózovej intolerancie, rizík nadváhy
 • z hľadiska životného štýlu ponúka informácie o strachu a úzkosti, zvládaní stresu, zdraví pokožky
 • umožní vám zistiť, či ste skôr nočná sova alebo ranné vtáča
 • pomôže s úpravou životného štýlu 
 • poskytne personalizované odporúčanie k zmene a skvalitneniu životného štýlu 
 • je vhodný pre všetkých, ktorí sa starajú o svoje zdravie

 

 

Ako to funguje? 

 1. Akonáhle vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si na stránkách výrobcu GenePlanet účet a zaregistrujte svoj test pomocou čiarového a bezpečnostného kódu.
 2. Následne odoberte vzorku slín podľa návodu, starostlivo ju zabaľte a uložte mimo dosahu detí na suché miesto s izbovou teplotou. Odobrané vzorky sa nesmú skladovať v chladničke!
 3. Vzorku si od vás bezplatne vyzvdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, akonáhle e-mailom kontaktujete našu zákaznícku linku, ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku ohľadom vyzdvihnutia vzorky kontaktujte prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň, potom ako vykonáte test podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac než 7 dní. Iba tak môžete získať svoje výsledky čo najrýchlejšie.   
 4. Zhruba do 7 týždňov vás prostredníctvom e-mailu informujeme, akonáhle budú vaše výsledky k dispozícii v online aplikácii, ku ktorej sa jednoducho dostanete pomocou vášho účtu na stránkach výrobcu GenePlanet, ktorý testy podľa prísnych protokolov a bezpečnostných pravidiel vyhodnotí.
Detail produktu
EAN 3830077960108
HS kód 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Netto váha 0.11 kg
Brutto váha 0.11 kg
Dĺžka 13.00 cm
Šírka 19.00 cm
Výška 4.00 cm
Vyrobené v Slovinsko
Štítky produktu 38%
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória DNA testy
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Ostatné kategórie
Diagnostické testy
Výpredaj

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov DNA Test MyLifestyle - GenePlanet
Write Your Own Review
Prezeráte si:DNA Test MyLifestyle - GenePlanet
Vaše hodnotenie
Variants Cena Skladom
single_variant 185,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď