DNA Test MyHealth - GenePlanet

0%
0% (0)
Výrobca: GenePlanet

MyHealth Test je praktický domáci DNA test, ktorý vám na základe 21 analýz génov prezradí, ako upraviť životný štýl v súlade s vašou DNA. Môže odhaliť genetické predispozície na vznik mnohých zdravotných rizík alebo prítomnosť dedičných porúch. Dozviete sa tak informácie, ktoré vám môžu pomôcť zlepšiť a skvalitniť váš každodenný život.

Skladom
299,95 €

MyHealth Test - praktický DNA test, ktorý na základe 21 analýz génov môže skvalitniť váš každodenný život

MyHealth Test je praktický domáci DNA test zo slín, ktorý vám na základe 21 analýz génov dokáže priniesť cenné poznatky týkajúce sa zdravia a životného štýlu. Jeho výsledky môžu odhaliť genetické predispozície na vznik mnohých zdravotných rizík na úrovni DNA. To ocenia napríklad ľudia, ktorí sa chcú maximálne starať o svoje zdravie. 

 

Analýzy tohto DNA testu sú postavené na troch pilieroch. Prvý zahŕňa potenciálne riziká vzniku rakoviny prsníka, hrubého čreva, pľúc a ďalších druhov. Druhý skúma riziká vzniku kardiovaskulárnych chorôb, medzi ktoré patrí napríklad ischemická choroba srdca či mŕtvica. Tretí ponúka analýzu DNA orientovanú na imunitný systém, ktorá skúma napríklad odolnosť voči norovírusových infekciám či HIV. Získané informácie vám ponúknu unikátnu príležitosť upraviť životný štýl v súlade s vašimi génmi a individuálnymi potrebami. 

 

Informovanosť vám takto pomôže robiť rozhodnutia, ktoré môžu mať obrovský dopad na kvalitu vášho života. Domáci MyHealth test je vhodný pre všetkých ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a chcú preň urobiť maximum vďaka lepším každodenným rozhodnutiam. To im môže pomôcť skvalitniť každodenný život.

 

Test v balení obsahuje odbernú tubu na vzorku slín, podrobné inštrukcie o aktivácii testu a obálku pre zaslanie vzorky. Balenie a dokumentácia produktu sú v anglickom jazyku. Aplikácia podporuje anglický, slovenský, poľský a slovinský jazyk.

 

DNA Test MyHealth - GenePlanet

MyHealth Test a jeho výhody

 • je praktický domáci DNA test zo slín
 • k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne invazívne metódy
 • je užívateľsky prívetivý a jednoduchý na použitie 
 • obsahuje 21 analýz týkajúcich sa zdravia a životného štýlu
 • dokáže odhaliť genetické predispozície na vznik zdravotných rizík na úrovni DNA
 • ponúka analýzu rizík rakoviny a kardiovaskulárnych ochorení
 • robí analýzy spojené s imunitným systémom a odolnosťou voči norovírusovým infekciám 
 • môže pomôcť robiť informované zdravotné rozhodnutia, ktoré majú dopad na kvalitu života
 • je ideálny pre každého, kto sa chce maximálne starať o svoje zdravie

 

 

Ako to funguje? 

 1. Akonáhle vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si na stránkách výrobcu GenePlanet účet a zaregistrujte svoj test pomocou čiarového a bezpečnostného kódu.
 2. Následne odoberte vzorku slín podľa návodu, starostlivo ju zabaľte a uložte mimo dosahu detí na suché miesto s izbovou teplotou. Odobrané vzorky sa nesmú skladovať v chladničke!
 3. Vzorku si od vás bezplatne vyzvdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, akonáhle e-mailom kontaktujete našu zákaznícku linku, ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku ohľadom vyzdvihnutia vzorky kontaktujte prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň, potom ako vykonáte test podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac než 7 dní. Iba tak môžete získať svoje výsledky čo najrýchlejšie.   
 4. Zhruba do 7 týždňov vás prostredníctvom e-mailu informujeme, akonáhle budú vaše výsledky k dispozícii v online aplikácii, ku ktorej sa jednoducho dostanete pomocou vášho účtu na stránkach výrobcu GenePlanet, ktorý testy podľa prísnych protokolov a bezpečnostných pravidiel vyhodnotí.
Detail produktu
EAN 3830077960092
HS kód 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Netto váha 0.11 kg
Brutto váha 0.11 kg
Dĺžka 13.00 cm
Šírka 19.00 cm
Výška 4.00 cm
Vyrobené v EU
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória DNA testy
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Ostatné kategórie
Diagnostické testy

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov DNA Test MyHealth - GenePlanet
Write Your Own Review
Prezeráte si:DNA Test MyHealth - GenePlanet
Vaše hodnotenie
Variants Cena Skladom
single_variant 299,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď