Cerascreen Diagnostické testy

Diagnostické testy od výrobcu Cerascreen je kategória produktov, ktorá obsahuje domáce diagnostické testy, s pomocou ktorých môžete nájsť príčinu tráviacich problémov, odhaliť nedostatok vitamínov a minerálnych látok alebo upraviť životný štýl v súlade s vašou genetickou výbavou.

      

Domáci test neznášanlivosti lepku môže pomôcť objasniť príčinu mnohých ťažkostí, ako je napríklad nadúvanie a neustále nafúknuté brucho alebo hnačka. Výsledky je ďalej vhodné konzultovať s lekárom, ktorý určí ďalší priebeh riešenia vašich problémov.

Domáci test na nedostatok železa môže vysvetliť, prečo máte nedostatok energie, pociťujete slabosť, únavu, bolesť hlavy alebo trpíte bledosťou kože. Pri jeho nedostatku je vhodné zamerať sa na zvýšený príjem železa spoločne s vitamínom C, ktorý zvyšuje vstrebateľnosť železa.

Domáce DNA testy zo slín vám na základe analýzy génov prezradia, ako upraviť životný štýl v súlade s vašimi génmi. 

 • DNA Test Vitamins and Minerals vyhodnotí 12 vybraných skupín génov, ktoré ovplyvňujú metabolizmus mikroživín. Vďaka tomu sa dozviete, na aké vitamíny a minerálne látky je vhodné sa zamerať a na základe toho znížiť alebo zvýšiť ich príjem prostredníctvom stravy či výživových doplnkov. 

 • DNA Test Metabolism and Lifestyle odhalí efektivitu vášho metabolizmu, intoleranciu laktózy alebo lepku a rizika prepuknutia závislosti na alkohole alebo nikotíne. 

 • DNA Test Sports Performance prezradí zloženie vašich svalov, a tak vám pomôže nájsť športovú aktivitu, ktorá je v súlade s vašou genetickou výbavou. Ďalej zistíte, ako dobre sa regenerujete po športovej aktivite alebo ako veľmi ste náchylní na poranenie mäkkých tkanív.

DNA Test Diet and Body Weight poodhalí tajomstvo vašich génov, a tak dostanete unikátnu príležitosť upraviť si jedálniček v súlade s vašimi vrodenými predispozíciami. Ďalej vám môže pomôcť schudnúť, udržať si váhu trvalo a vymaniť sa z bludného kruhu skúšania rôznych diét a následného priberania na váhe.

Zobraziť viac

2 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Vymaž filter
Výrobca
 1. GenePlanet (7)
 2. Veroval (2)
 3. Cerascreen (2)
 4. tellmeGen (1)
Cena
Filtrovať podľa
 1. Test Vitamínu D - CERASCREEN
  Test vitamínu D - Cerascreen
  100%
  100 % (3)
  55,95 €
 2. Omega-3 Test - CERASCREEN
  Test Omega-3 - Cerascreen
  0%
  0% (0)
  110,95 €

2 Položiek