Fitness recept: Vegánske proteínové sušienky s chia semienkami

Fitness recept: Vegánske proteínové sušienky s chia semienkami

Myslíte si, že sa kvôli diéte musíte vzdať obľúbených maškŕt? Týmto fitness receptom na vegánske proteínové sušienky s chia semienkami vás vyvedieme z omylu. Poďte sa s nami presvedčiť, že aj zdravé sušienky môžu chutiť výborne!

Na cesto potrebujeme:

Mohli by vás zaujímať tieto produkty:

Postup:

Najprv si vidličkou rozpučíme banán na kašu. Následne vo veľkej miske spolu zmiešame všetky suroviny na cesto – vodu, nasekané datle, proteín, arašidové maslo v prášku, chia semienka, nasekané orechy, popučený banán a škoricu. Vytvorenú zmes necháme odstáť aspoň 10 minút, aby chia semienka napučali a hmota zhustla. Pripravené cesto si rozdelíme na 10 rovnakých častí a pomocou rúk z nich vytvarujeme sušienky. Následne si plech vystelieme papierom na pečenie, poukladáme naň sušienky, a vložíme do vyhriatej rúry, kde ich pečieme na 200 ℃ približne 20 minút. Po vybratí z rúry sušienky necháme vychladnúť a môžeme sa do nich pustiť! Dobrú chuť!

Fitness recept: Vegánske proteínové sušienky s chia semienkami
NUTRIČNÉ HODNOTYNA 1 SUŠIENKU (CELKOVO 10 SUŠIENOK)
Kalórie170
Bielkoviny12 g
Sacharidy19 g
Tuky6 g

Dúfame, že sa o tento fitness recept na vegánske proteínové sušienky s chia semienkami podelíte zdieľaním, aby si ho mohli vychutnať aj vaši známi.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *