Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

95 %

Práškové arašidové maslo je menej kalorickou alternatívou klasického arašidového masla, ktorá si však zachováva svoju lahodnú chuť. Vyrába sa lisovaním pražených arašidov, pri ktorom dochádza k odstráneniu väčšiny oleja. Vďaka tomu prášok obsahuje len 1,5 g tuku na porciu. Využijete ho pri pečení sušienok, koláčov a iných dobrôt. Po zmiešaní s malým množstvom vody z neho vykúzlite hladký krém, ktorým môžete ozdobiť napríklad raňajkovú kašu.

Špeciálna cena 6,35 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

Práškové arašidové maslo obsahuje len 1,5 g tuku na porciu, a navyše výborne chutí v raňajkovej kaši aj sladkých dezertoch

Práškové arašidové maslo je vyrobené z pražených arašidov, ktoré sú spracovávané lisovaním. Počas tohto procesu sa z nich odstráni väčšina oleja a následne dôjde k rozomletiu na jemný prášok. 100 g práškového arašidového masla v porovnaní s rovnakým množstvom klasického arašidového masla obsahuje až o 74 % menej tuku. Jedna porcia hotovej zmesi má tak len 1,5 g tuku a 48 kalórií. Napriek tomu si však zachováva lahodnú arašidovú chuť a vôňu. Práškové arašidové maslo je navyše skvelým zdrojom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Je vyhľadávané medzi športovcami a ľuďmi, ktorí usilujú o chudnutie a chcú znížiť svoj energetický príjem. Určite vás poteší aj jeho jednoduché zloženie. Obsahuje len pražené arašidy, cukor a morskú soľ, žiadne zbytočné balastné látky.

Pri varení a pečení má všestranné využitie. Hodí sa do cesta na lievance, sušienky či koláče, ktorým dodá jemnú arašidovú chuť a len malé množstvo kalórií. Práškovým arašidovým maslom však môžete dochutiť aj slané jedlá. Počas chvíľky z neho napríklad vykúzlite základ pre arašidovú omáčku, ktorá skvelo doplňuje letné závitky a ďalšie ázijské jedlá.

Môžete ho tiež pridať do obľúbeného smoothie. Po zmiešaní s malým množstvom vody z neho vyrobíte hladký krém, ktorým nahradíte klasické arašidové maslo. Takto jednoducho znížite obsah tuku v jedle. Výborne chutí na chrumkavom toaste a spoločne s džemom vytvorí legendárny a hriešne dobrý peanut butter and jelly sandwich. Perfektne však doplní aj raňajkovú kašu či lahodné dezerty. Je bez lepku a vďaka čisto rastlinnému zloženiu vhodné tiež pre vegánov.

Práškové arašidové maslo a jeho výhody

• jedná sa o prášok z pražených lisovaných arašidov
  • obsahuje len 1,5 g tuku a 48 kcal na porciu
  • je zdrojom bielkovín
  • neobsahuje lepok
  • hodí sa do zdravých receptov
  • je ideálne na prípravu arašidovej omáčky
  • Výborne chutí na kaši, toaste a v smoothie
  • má lahodnú arašidovú chuť
  • je vhodné pre vegánov

Pražené arašidy, cukor, morská soľ.

Zmiešajte 2 lyžice práškového arašidového masla s 1 lyžicou vody.

Nutričné hodnoty100 g
Energeticka hodnota 1932 kJ / 459 kcal
Tuky 12 g
   z toho nasýtené tuky 3,2 g
Sacharidy 33 g
   z toho cukry 16 g
Vláknina 9,6 g
Bielkoviny 50 g
Soľ 0,52 g

Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Alergénové upozornenie: produkt obsahuje arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

8 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
2 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Zložením aj chuťou ide o lepší produkt než ten od Dr Zak’s. Nutričný pomer bielkovín 42g, sacharidy 42g a tuky 13g na 375 kcal je za 7€ smiešna cena. Zaujímavý produkt do diéty a na cesty. stači si namiešať koľko chcete s vodou a hotovo..

Všetky recenzie Práškové arašidové maslo 190 g - GymBeam

1. 100%

ferko

Fajne
  2. 100%

Peťa

Zákaznicke body: 508

nízky obsah tukov
    Tovar je kvalitný, nemám čo vytknúť. Za tú cenu jednoducho TOP produkt do diety.

3. 100%

Róbert

Zákaznicke body: 175

nizsi obsah tuku
    ovela nizsi obsah tuku ako v klasickom arasidovom masle, mozem len odporucat
  4. 100%

Ladislav

Zákaznicke body: 101

práškové arašidové maslo
    Veľmi zaujímavý produkt, na ktorý som bol veľmi zvedavý. Keďže recenzie od známych boli veľmi pozitívne, musel som ho vyskúšať. Podľa zloženia má produkt na 100g prášku až takmer 42g bielkovín a iba 8g cukru. Najprv som ho kúpil na dochutenie proteínu, ale zistil som že sa dá skvelo použiť aj v kuchyni, do pečenia alebo len ako posýpka. Aj samotná suchá zmes je veľmi chutná. Milovníci arašidov si prídu na svoje a vytvoria si závislosť na ďalší produkt. Ak máte chuť na klasické arašídové maslo, stačí si ho rozmiešať s vodou a máte hotovú nátierku na chlieb. Je super, že okrem arašidov, štipky cukru a soli neobsahuje žiadny palmový olej, konzervanty, ochucovadlá a dokonca je bezlepkové.
  5. 100%

Poldy

Zákaznicke body: 15

Práškové arašidové maslo
    Produkt ma milo prekvapil. Má skvelé nutričné hodnoty a chuťovo určite sadne každému.
  6. 100%

Simča

Odporúča
    Pozor! Táto vec je návyková!
    Neviem to prestať vylizovať. Milujem tú chuť, aj "zasucha" :D pôvodne kúpené na dochutenie proteínu, fakt super, hlavne za tu cenu.
  7. 100%

Dalibor

Zákaznicke body: 79

Pecka!
    Fakt skvelý produkt dosť unikátny na slovenskom trhu, veľmi progresívny.
  8. 100%

Tami

Velmi chutne
    Konečne vynikajúca chuť zdravého arašidoveho masla ???? odporúčam
  9. 100%

Viktória

Zákaznicke body: 27

Odporúča
    Najlepšie čo majú v eshope
    Toto je jednoznačne môj favoriť. Milujem arašiďák k palacinkám, no klasika je dosť fat a toto je super. CHuťovovo skvelé a navyše si môžem regulovať hustotu. Raz to použijem ako polevu na koláč inokedy ako nátierku na chlieb.
Prezeráte si:Práškové arašidové maslo 190 g - GymBeam

Vyrobené v