Fitness recept: Tortilla plnená trhaným kuracím mäsom

Fitness recept: Tortilla plnená trhaným kuracím mäsom

Tipy na rýchle, jednoduché a chutné večere sú na nezplatenie! My sa radi inšpirujeme a testujeme nové kombinácie, o ktoré sa s vami vždy radi podelíme. Výnimkou nebude ani nasledujúci recept na tortillu plnenú trhaným kuracím mäsom, ktorý sa postará o vaše plné bruchá, spokojný výraz na tvári a poriadnu dávku bielkovín. Poďte experimentovať s nami!

Na prípravu mäsa potrebujeme:

Na dokončenie potrebujeme:

Ingrediencie na Tortillu plnenú trhaným kuracím mäsom

Mohli by vás zaujímať tieto produkty:

Postup:

V prvom rade si pripravíme trhané mäso. Kuracie prsia z oboch strán osolíme, okoreníme a opečieme na olivovom oleji, z každej strany približne 4 minúty. Potom mäso podlejeme kuracím vývarom, zakryjeme pokrievkou a dusíme asi 10-15 minút. Kuracie prsia následne pomocou mixéru alebo vidličkou potrháme na menšie kúsky. Tieto kúsky zmiešame na panvici s paradajkovým pretlakom, pretlačeným cesnakom, sójovou omáčkou a limetkovou šťavou a ešte krátko spolu opečieme. Ak by sa nám mäso zdalo suché, môžeme ho podliať trochou vývaru. Následne sa pustíme do plnenia tortíl – tortillu ohrejeme na panvici, natrieme ju hummusom, jogurtovým dressingom alebo obľúbenou bezkalorickou omáčkou, naukladáme na ňu baby špenát, kúsky avokáda, trhané kuracie mäso a tortillu zavinieme. Tortilly podávame ešte teplé. Dobrú chuť!

Fitness recept: Tortilla plnená trhaným kuracím mäsom
Nutričné hodnoty
1 porcia (celkovo 3 porcie)
Kalórie462
Bielkoviny44 g
Sacharidy40 g
Tuky18 g

Videorecept na tortillu plnenú trhaným kuracím mäsom:

Veríme, že vás tento tip na kuraciu tortillu plnenú avokádom a špenátom zaujal a zamilujete si ho rovnako ako my, na prvé zahryznutie. Ak chcete inšpirovať svoje okolie, nezabudnite s nimi recept zdieľať.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *