Extra panenský olivový olej v spreji - GymBeam

Extra panenský olivový olej v spreji je vysoko kvalitný olej, ktorý vznikol mechanickým lisovaním olív za studena. Ide tak o skvelý zdroj zdravých tukov, ktorý si pri výrobe zachováva maximum prospešných látok. Vďaka praktickej forme spreja sa olej jednoducho dávkuje, a navyše budete mať vždy pod kontrolou použité množstvo. To je ideálne napríklad pri chudnutí.

Extra panenský olivový olej v spreji je vysoko kvalitný zdroj zdravých tukov, pri ktorom budete mať vždy pod kontrolou použité množstvo

Extra panenský olivový olej v spreji je vysoko kvalitný olej s praktickým dávkovaním, vďaka ktorému budete mať vždy pod kontrolou množstvo použitého tuku. Vznikol lisovaním za studena, čo je šetrný proces, pri ktorom si zachováva vysoké množstvo prospešných látok. Extra panenský olivový olej je navyše skvelým zdrojom nenasýtených tukov. Pokiaľ s nimi nahradíte v strave tuky nasýtené, môžete prispieť k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Najčastejšie sa odporúča olivový olej využívať v studenej kuchyni. Môžete ho naniesť na pečivo pri zapekaní bagiet, do šalátu a na akékoľvek iné pokrmy. Rovnako ho môžete použiť pri príprave nepečených dezertov, kedy nechcete, aby sa vám prilepili o formu. V porovnaní napríklad s repkovým olejom má extra panenský olivový olej nižší dymový bod. To však rozhodne neznamená, že by ste ho nemohli využívať v teplej kuchyni. Pre bežné restovanie, pečenie a ďalšie tepelné úpravy je úplne bezpečný. Môžete ho použiť na panvicu, plech, formu na pečenie a podobne.

Forma spreja je maximálne praktická pre každého, kto chce mať pod kontrolou množstvo pridaného tuku. Ľahko tak napríklad na panvicu nanesiete minimálne vrstvu oleja. Pokrmy sa vám tak nebudú prichytávať bez toho, aby ste pridali do svojho denného príjmu výrazné množstvo kalórií v porovnaní s tým, keby ste tuk dávkovali lyžicou. Extra panenský olivový olej v spreji je tak nevyhnutnou súčasťou výbavy každého, kto sa snaží stravovať zdravo alebo napríklad aj schudnúť a počas dňa by rád znížil množstvo prijatej energie. Rovnako ho často využívajú aj pretekári v predsúťažnej diéte, kedy hrá úlohu každý gram tuku navyše.

Extra panenský olivový olej v spreji je ideálny pre všetky kuchárky a kuchárov, ktorí sa nechcú ochudobniť o chuť a funkcie oleja pri varení, ale radi by mali pod kontrolou jeho použité množstvo.

Extra panenský olivový olej v spreji - GymBeam

Extra panenský olivový olej v spreji a jeho výhody

• ide o kvalitný zdroj prospešných tukov
  • vyrába sa lisovaním za studena
  • zachováva si množstvo prospešných látok
  • má formu praktického spreja
  • ľahko sa dávkuje
  • dobre sa kontroluje jeho použité množstvo
  • hodí sa do studenej aj teplej kuchyne
  • je ideálny aj pri chudnutí

Extra panenský olivový olej. Lisovaný za studena. Zmes olivových olejov pochádzajúcich z EÚ. Olivový olej výberovej kategórie, získaný priamo z olív a výlučne mechanickými spôsobmi.

Použitie

Pred použitím dobre pretrepte a nastriekajte na studenú panvicu alebo misku zo vzdialenosti asi 10 cm.

Nutričné hodnoty 100 ml 1,8 ml
Energetická hodnota 3389 kJ/ 824 kcal 61 kJ / 15 kcal
Tuky 91,6 g 1,65 g
 - nasýtené mastné kyseliny 13 g 0,23 g
 - mononenasýtené mastné kyseliny 70 g 1,26 g
 - polynenasýtené mastné kyseliny 8,6 g 0,16 g
Sacharidy 0 g 0 g
 - cukry 0 g 0 g
Bielkoviny 0 g 0 g
Soľ 0,00 g 0,00 g

Horľavé. Sprej je pod tlakom. Nevystavujte slnečnému žiareniu a teplote nad 50°C. Nevhadzujte do ohňa. Nestriekajte na horúce povrchy alebo v blízkosti otvoreného ohňa. Chráňte pred teplom. Držte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Nádobu s rozprašovačom neprepichujte ani nespaľujte ani po použití

Forma tekutý
Hlavná kategória Tuky a oleje
Vegánsky áno
Zmes číry
Právna kategória výrobku potraviny
HS kód 15091020: -- Extra panenský olivový olej
Štítky produktu Vegan
Skupina príchute iná
Ostatné kategórie Prísady na varenie
Zdravé potraviny
Diéty
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty
Vegánske produkty
Vegetariánske produkty

Recenzie od zákazníkov Extra panenský olivový olej v spreji - GymBeam
Prezeráte si:Extra panenský olivový olej v spreji - GymBeam

Rovnako ako kokosový olej v spreji je aj tento Ideálna pomôcka na varenie, ale hodí sa aj do šalátov. Sprej je veľmi praktický, olej z neho nevyteká a nikdy to s nim neprehnám keďže stlačenie sprejom sa dá ľahšie aplikovať množstvo oleja v oveľa menšom množstve. Olivový sprej používam na pečenie mäsa tým, že ho postriekam na vrchu a mäso tak v rúre nezhorí, je chrumkavé a šťavnaté. Taktiež na panvičku aby neprichytila omeleta. Šalát je po aplikovaní olivového spreja chutný a ľahšie poživateľný. Ak by bolo balenie väčšie nebol by som proti, keď ho používate často tak sa rýchlo minie. Cena za balenie je veľmi prijateľná, porovnateľná s olejom vo fľaši.

Olej som pouzila asi tak 4x a na 5x sa už pokazil ten dávkovač . Sprej . Takze flasticka je nepoužiteľná . Nakoľko olej von nedostanem . Nikdy viac

Balenie (ml) Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
200 ml
6 x 200 ml
Opätovné využitie
Je možné sprej opätovne využiť? Dolievať olej a používať sprej naďalej.
Opätovné využitie
Dobrý deň, nádoba je jednorázová, nedá sa znova naplniť.

aký olej je v spreji
Nie som si istý, či správne rozumiem, ide o klasický olivový olej a pointa je len v dávkovaní cez sprej, alebo nejak upravený so zníženým obsahom tuku a množstvom kalórií?
aký olej je v spreji
Dobrý deň, sprej na varenie obsahuje extra panenský olivový olej. Vďaka tomu, že sa dávku pomocou spreja, v jednej dávke tak neobsahuje takmer žiaden tuk, cholesterol ani kalórie.

Viktória, tím GymBeam