Prihlásiť
Recept - Mrveničkový koláč s tvarohom, čučoriedkami a jahodami

Fitness recept: Mrveničkový koláč s tvarohom, čučoriedkami a jahodami

Aká je vaša predstava pokojnej chvíľky pre seba? My ju máme jasnú, zabaliť sa do deky ku dobrej knihe či filmu, spraviť si obľúbený nápoj a k tomu, ako už určite tušíte, chutný koláčik. Prichádzame aj so skvelým tipom na mrveničkový koláč s tvarohom a lyofilizovaným ovocím, ktorého príprava je skutočne jednoduchá. Navyše vás poteší aj nadýchaným krémom a výborným nutričným zložením. Poďte si dopriať niečo dobré!

Na prípravu potrebujeme:

Ingrediencie na mrveničkový koláč s tvarohom

Mohli by vás zaujímať tieto produkty:

Postup:

Múku zmiešame s práškom do pečiva, pridáme xylitol, maslo nakrájané na menšie kúsky, Flavor Drops, vajíčko a vytvoríme mrveničkové cesto. Mrveničku rozložíme na olejom vysprejovanú okrúhlu formu a jemne utľapkáme. V miske si medzitým zmiešame tvaroh, proteín, mlieko a ovocie a spolu ich poriadne vymiešame. Následne krém vylejeme na mrveničku a dáme piecť do rúry vyhriatej na 180 °C na cca 35 – 45 minút.

Fitness recept: Mrveničkový koláč s tvarohom, čučoriedkami a jahodami
Nutričné hodnoty
1 kúsok (celkovo 12 kúskov)
Kalórie178
Bielkoviny12 g
Sacharidy14 g
Tuky8 g
Vláknina0,8 g

Veríme, že vám tento recept na mrveničkový koláč s tvarohom a ovocím pomôže urobiť vašu chvíľku pre seba jedinečnou. A nezabudnite sa o túto fit dobrotu podeliť aj s vaším okolím.

Neváhajte a zdieľajte s nami vaše výtvory na sociálnych sieťach, označením #gymbeamsk.