Fitness recept: RAW pistáciové bonbóny s čokoládovou polevou

Fitness recept: RAW pistáciové bonbóny s čokoládovou polevou

čokoládové dezerty vašou závislosťou? Pripravte si jeden vo fitness verzii aj doma! Delikátne pistáciové bonbóny s kokosom, obalené v poriadnej vrstve horkej čokolády a v kúskoch pistácií! Raw dobrota bez lepku, ktorá spríjemní chvíle pred telkou, poslúži na nervy, ale aj ako skvelé pohostenie vašich hostí. Tak malé a tak dokonalé! Poďme si ich pripraviť!

Na prípravu potrebujeme:

Na polevu potrebujeme:

Mohli by vás zaujímať tieto produkty:

Postup:

Vymiešame spolu datle alebo datľovú pastu, vodu, proteín, kokos, pistáciové maslo a múku, kým nám nevznikné jednotná hutná zmes. Následne si zo zmesi vytvarujeme 40 bonbónov ľubovoľnej formy a poukladáme ich na plech vystlaný papierom na pečenie. Následne ich dáme na pár hodín do mrazničky. Medzitým si pripravíme polevu. Vo vodnom kúpeli si roztopíme čokoládu s kokosovým olejom a miešame, kým sa nám suroviny pekne nespoja. Potom si zamrznuté bonbóny namáčame v čokoládovej poleve a následne ich obalíme v nasekaných pistáciách. Potom nám ostáva už len si túto dobrotu vychutnať!

Fitness recept: RAW pistáciové bonbóny s čokoládovou polevou
Nutričné hodnoty
1 kúsok (celkovo 40 kúskov)
Kalórie78
Bielkoviny4 g
Sacharidy6 g
Tuky11 g

Veríme, že vás recept na domáce raw pistáciové bonbóny bez lepku potešil, a čoskoro ich sami vyskúšate. Tento bezlepkový recept si jednoznačne zaslúži veľa pozornosti!

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *