Bezlepkové produkty | GymBeam.sk Skip to main content
SUPERPOTRAVINY pre podporu imunity teraz so zľavou až do 20 %

Bezlepkové produkty

Bezlepkové produkty je kategória, v ktorej nájdete pestrý výber potravín bez lepku alebo gluténu. Ten patrí medzi bielkoviny, ktoré obsahujú množstvo obilnín, ako je pšenica, jačmeň alebo raž. U niektorých ľudí však môže vyvolávať zdravotné problémy, a preto sa mu vyhýbajú a dodržiavajú bezlepkovú diétu. Lepok sa niekedy z jedálnička vyraďuje aj z iných dôvodov, napríklad pri chudnutí alebo v rámci špeciálnych diét vylučujúcich známe alergény. V tejto kategórii nájdete bezlepkové potraviny, ktoré sa hodia na každodennú prípravu vyvážených jedál – od raňajok, cez obedy, desiaty aj večere. Rovnako tak snacky, ktoré prídu vhod, kedykoľvek vás prepadne hlad alebo chuť na sladké.

V kategórii bezlepkových potravín nájdete:

Spomínané potraviny sú ideálne na domácu prípravu chutných bezlepkových jedál. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu na nové recepty, nemala by vám uniknúť sekcia bezlepkových receptov na našom blogu.

 
Lyofilizované brusnice - Wolfberry

Vegan

Lyofilizované brusnice - Wolfberry
10,50 €
(105,00 €/ kg)
Kečup sladený stéviou - GymBeam
Kečup sladený stéviou - GymBeam
Od4,95 €
(10,53 €/ kg)
BIO Mandľové maslo - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Mandľové maslo - VanaVita
Od11,95 €
(35,15 €/ kg)
RBD Kokosový olej - GymBeam

Vegan

RBD Kokosový olej - GymBeam
8,50 €
(8,50 €/ l)
BIO Lieskovoorieškový krém s kakaom - VanaVita
BIO Lieskovoorieškový krém s kakaom - VanaVita
Od10,50 €
(30,88 €/ kg)
BIO Zero Fettuccine 385 g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385 g – GymBeam
2,40 €
(6,23 €/ kg)
Pekanové maslo - GymBeam

Vegan

Pekanové maslo - GymBeam
11,95 €
(35,15 €/ kg)
ReCharge Gel - GymBeam

Vegan

ReCharge Gel - GymBeam
Od1,60 €
(21,33 €/ kg)
Knäckebroty Bez Lepku - Wasa
Made in Slovakia
Knäckebroty Bez Lepku - Wasa
7,50 €
(31,25 €/ kg)
ZERO OMÁČKA barbecue 320 ml - GymBeam

Vegan

ZERO OMÁČKA barbecue 320 ml - GymBeam
4,95 €
(15,47 €/ l)
Ghee sprej na varenie - GymBeam
Made in Italy
Ghee sprej na varenie - GymBeam
Od6,50 €
(32,50 €/ l)
Maslo z vlašských orechov - GymBeam

Vegan

Maslo z vlašských orechov - GymBeam
8,50 €
(25,00 €/ kg)
BIO Zelený čaj - Sencha - VanaVita

zľava -20%

Made in Slovakia

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj - Sencha - VanaVita
2,35 €
(47,00 €/ kg)
Avokádový olej v spreji - GymBeam

Vegan

Avokádový olej v spreji - GymBeam
6,95 €
(34,75 €/ l)
Trojité orieškové maslo - GymBeam

Vegan

Trojité orieškové maslo - GymBeam
Od7,50 €
(22,06 €/ kg)
ZERO SIRUP Cookies & Cream - GymBeam

Vegan

ZERO SIRUP Cookies & Cream - GymBeam
4,95 €
(15,47 €/ l)
Jemné bezlepkové ovsené vločky - Gymbeam

Vegan

Jemné bezlepkové ovsené vločky - Gymbeam
Od3,10 €
(6,20 €/ kg)
BIO Zázvorový shot s matchou - VanaVita

zľava -20%

BIO

Vegan

BIO Zázvorový shot s matchou - VanaVita
Od1,85 €
(30,83 €/ l)
Kešu maslo - GymBeam

Vegan

Kešu maslo - GymBeam
Od7,50 €
(22,06 €/ kg)
BIO Zero Rice 385 g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Rice 385 g – GymBeam
2,40 €
(6,23 €/ kg)
BIO Mango shot s chilli a kurkumou - VanaVita

zľava -20%

BIO

Vegan

BIO Mango shot s chilli a kurkumou - VanaVita
Od1,85 €
(30,83 €/ l)
BIO Zázvorový shot s aróniou - VanaVita

zľava -20%

BIO

Vegan

BIO Zázvorový shot s aróniou - VanaVita
Od1,85 €
(30,83 €/ l)
Maslo z lieskových orechov - GymBeam

Vegan

Maslo z lieskových orechov - GymBeam
8,50 €
(25,00 €/ kg)
Zeleninové rizoto s tofu - Adventure Menu
Zeleninové rizoto s tofu - Adventure Menu
8,50 €
(21,25 €/ kg)
Položky 25-48 z celkového počtu 396