Sonnentor - Bezlepkové produkty | GymBeam.sk Skip to main content
SUPERPOTRAVINY pre podporu imunity teraz so zľavou až do 20 %

Sonnentor Bezlepkové produkty

Bezlepkové produkty od výrobcu Sonnentor je kategória, v ktorej nájdete pestrý výber potravín bez lepku alebo gluténu. Ten patrí medzi bielkoviny, ktoré obsahujú množstvo obilnín, ako je pšenica, jačmeň alebo raž. U niektorých ľudí však môže vyvolávať zdravotné problémy, a preto sa mu vyhýbajú a dodržiavajú bezlepkovú diétu. Lepok sa niekedy z jedálnička vyraďuje aj z iných dôvodov, napríklad pri chudnutí alebo v rámci špeciálnych diét vylučujúcich známe alergény. V tejto kategórii nájdete bezlepkové potraviny, ktoré sa hodia na každodennú prípravu vyvážených jedál – od raňajok, cez obedy, desiaty aj večere. Rovnako tak snacky, ktoré prídu vhod, kedykoľvek vás prepadne hlad alebo chuť na sladké.

V kategórii bezlepkových potravín nájdete:

Spomínané potraviny sú ideálne na domácu prípravu chutných bezlepkových jedál. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu na nové recepty, nemala by vám uniknúť sekcia bezlepkových receptov na našom blogu.

 
BIO Čaj levanduľa kvet - Sonnentor

až -15%

BIO

Vegan

BIO Čaj levanduľa kvet - Sonnentor
Od5,15 €
(73,57 €/ kg)
BIO Korenie na pizzu a cestoviny 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Korenie na pizzu a cestoviny 25 g - Sonnentor
3,10 €
(124,00 €/ kg)
BIO Zázvor mletý 35 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Zázvor mletý 35 g - Sonnentor
Od2,60 €
(74,29 €/ kg)
BIO Kardamón mletý 50 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Kardamón mletý 50 g - Sonnentor
6,50 €
BIO Zelená káva - Sonnentor

zľava -10%

BIO

Vegan

BIO Zelená káva - Sonnentor
4,95 €
(91,67 €/ kg)
BIO Koreni na ryžu majstra Wonga 40 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Koreni na ryžu majstra Wonga 40 g - Sonnentor
4,10 €
(102,50 €/ kg)
BIO Zelený čaj jemný čínsky sypaný - Sonnentor

zľava -12%

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj jemný čínsky sypaný - Sonnentor
4,35 €
(43,50 €/ kg)
BIO Dobrá nálada čaj 18x1,5g - Sonnentor

zľava -10%

BIO

Vegan

BIO Dobrá nálada čaj 18x1,5g - Sonnentor
3,70 €
(137,04 €/ kg)
BIO Chilli vločky 45 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Chilli vločky 45 g - Sonnentor
3,10 €
BIO Curry sladké 50 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Curry sladké 50 g - Sonnentor
4,10 €
(82,00 €/ kg)
BIO Rozmarín 25 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Rozmarín 25 g - Sonnentor
2,60 €
(104,00 €/ kg)
BIO Rasca mletá 60 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Rasca mletá 60 g - Sonnentor
Od2,60 €
(43,33 €/ kg)
BIO Ovocný sen čaj 18x2,5g - Sonnentor

zľava -10%

BIO

Vegan

BIO Ovocný sen čaj 18x2,5g - Sonnentor
3,80 €
(84,44 €/ kg)
BIO Harmanček - Sonnentor

zľava -10%

BIO

Vegan

BIO Harmanček - Sonnentor
3,80 €
(76,00 €/ kg)
BIO Púpava list 18 x 1,2g - Sonnentor

zľava -20%

BIO

Vegan

BIO Púpava list 18 x 1,2g - Sonnentor
3,30 €
(152,78 €/ kg)
BIO Brusnicová pochúťka čaj 18x2,8g - Sonnentor

zľava -15%

BIO

Vegan

BIO Brusnicová pochúťka čaj 18x2,8g - Sonnentor
4,00 €
(79,37 €/ kg)
BIO Čaj pre pokoj ženy - Sonnentor

zľava -10%

BIO

Vegan

BIO Čaj pre pokoj ženy - Sonnentor
3,80 €
(140,74 €/ kg)
BIO Čierne korenie mleté 50 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Čierne korenie mleté 50 g - Sonnentor
4,10 €
BIO Chilli mleté 40 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Chilli mleté 40 g - Sonnentor
3,10 €
BIO Medovkový čaj - Sonnentor

zľava -10%

BIO

Vegan

BIO Medovkový čaj - Sonnentor
3,80 €
(76,00 €/ kg)
BIO Medový čaj 18x1,2g - Sonnentor

zľava -14%

BIO

Vegan

BIO Medový čaj 18x1,2g - Sonnentor
3,25 €
(150,46 €/ kg)
BIO Muškátový oriešok mletý 30 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Muškátový oriešok mletý 30 g - Sonnentor
4,10 €
BIO Dobrý večer čaj 18x1,5g - Sonnentor

zľava -10%

BIO

Vegan

BIO Dobrý večer čaj 18x1,5g - Sonnentor
3,70 €
(137,04 €/ kg)
BIO Čaj zázvor-citrón 18x1,8g - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Čaj zázvor-citrón 18x1,8g - Sonnentor
Od3,65 €
(112,65 €/ kg)
Položky 1-24 z celkového počtu 61