Bezlepkové produkty | GymBeam.sk Skip to main content
SUPERPOTRAVINY pre podporu imunity teraz so zľavou až do 20 %

Bezlepkové produkty

Bezlepkové produkty je kategória, v ktorej nájdete pestrý výber potravín bez lepku alebo gluténu. Ten patrí medzi bielkoviny, ktoré obsahujú množstvo obilnín, ako je pšenica, jačmeň alebo raž. U niektorých ľudí však môže vyvolávať zdravotné problémy, a preto sa mu vyhýbajú a dodržiavajú bezlepkovú diétu. Lepok sa niekedy z jedálnička vyraďuje aj z iných dôvodov, napríklad pri chudnutí alebo v rámci špeciálnych diét vylučujúcich známe alergény. V tejto kategórii nájdete bezlepkové potraviny, ktoré sa hodia na každodennú prípravu vyvážených jedál – od raňajok, cez obedy, desiaty aj večere. Rovnako tak snacky, ktoré prídu vhod, kedykoľvek vás prepadne hlad alebo chuť na sladké.

V kategórii bezlepkových potravín nájdete:

Spomínané potraviny sú ideálne na domácu prípravu chutných bezlepkových jedál. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu na nové recepty, nemala by vám uniknúť sekcia bezlepkových receptov na našom blogu.

 
BIO Kypriaci prášok - GymBeam

BIO

BIO Kypriaci prášok - GymBeam
2,50 €
(16,67 €/ kg)
BIO Classic Matcha Raw Powder - Purasana

BIO

Vegan

BIO Classic Matcha Raw Powder - Purasana
10,95 €
(146,00 €/ kg)
BIO Kokosová múka - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Kokosová múka - VanaVita
2,60 €
(6,50 €/ kg)
BIO Kypriaci prášok do pečiva - Wolfberry

BIO

Vegan

BIO Kypriaci prášok do pečiva - Wolfberry
2,60 €
(17,33 €/ kg)
Želírovací prášok 2 : 1 - Xucker

Vegan

Želírovací prášok 2 : 1 - Xucker
13,50 €
(13,50 €/ kg)
BIO Zelený čaj prášok - Wolfberry

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj prášok - Wolfberry
Od5,95 €
(59,50 €/ kg)
BIO Muškátový oriešok mletý 30 g - Sonnentor

BIO

Vegan

BIO Muškátový oriešok mletý 30 g - Sonnentor
4,10 €
Práškový erythritol 600 g - XuckerNie je na sklade

Vegan

Práškový erythritol 600 g - Xucker
9,50 €
BIO Kurkuma Latte vanilka - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Kurkuma Latte vanilka - Sonnentor
33,90 €
(94,17 €/ kg)
BIO Total Detox Mix - PurasanaNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Total Detox Mix - Purasana
16,95 €
(67,80 €/ kg)
BIO Raňajková zmes - PurasanaNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Raňajková zmes - Purasana
16,50 €
(66,00 €/ kg)
BIO Galgán mletý 35 g - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Galgán mletý 35 g - Sonnentor
Od3,10 €
(88,57 €/ kg)
BIO Slimming Mix - PurasanaNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Slimming Mix - Purasana
18,50 €
(74,00 €/ kg)
BIO Garamské korenie mleté 35 g - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Garamské korenie mleté 35 g - Sonnentor
Od3,80 €
(108,57 €/ kg)
BIO Panela - WolfberryNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Panela - Wolfberry
4,10 €
(8,20 €/ kg)
BIO Psyllium - PurasanaNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Psyllium - Purasana
8,95 €
(44,75 €/ kg)
BIO Sport Formula Mix - PurasanaNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Sport Formula Mix - Purasana
15,95 €
(63,80 €/ kg)
BIO Imunita Mix - PurasanaNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Imunita Mix - Purasana
14,95 €
(149,50 €/ kg)
BIO Banánový prášok 250 g - PurasanaNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Banánový prášok 250 g - Purasana
11,95 €
Ľanová múka - WolfberryNie je na sklade

Vegan

Ľanová múka - Wolfberry
1,95 €
(4,88 €/ kg)
Xantánová guma 170 g - NOW FoodsNie je na sklade

Vegan

Xantánová guma 170 g - NOW Foods
8,50 €
(50,00 €/ kg)
BIO Energy Smoothie - PurasanaNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Energy Smoothie - Purasana
9,50 €
(63,33 €/ kg)
BIO Chlebové korenie hrubo mleté 45 g - SonnentorNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Chlebové korenie hrubo mleté 45 g - Sonnentor
Od3,10 €
(68,89 €/ kg)
BIO Zelené Smoothie - PurasanaNie je na sklade

BIO

Vegan

BIO Zelené Smoothie - Purasana
10,50 €
(70,00 €/ kg)
Položky 25-48 z celkového počtu 62