GymBeam Bio - Bezlepkové produkty | GymBeam.sk Skip to main content
SUPERPOTRAVINY pre podporu imunity teraz so zľavou až do 20 %

GymBeam Bio Bezlepkové produkty

Bezlepkové produkty od výrobcu GymBeam Bio je kategória, v ktorej nájdete pestrý výber potravín bez lepku alebo gluténu. Ten patrí medzi bielkoviny, ktoré obsahujú množstvo obilnín, ako je pšenica, jačmeň alebo raž. U niektorých ľudí však môže vyvolávať zdravotné problémy, a preto sa mu vyhýbajú a dodržiavajú bezlepkovú diétu. Lepok sa niekedy z jedálnička vyraďuje aj z iných dôvodov, napríklad pri chudnutí alebo v rámci špeciálnych diét vylučujúcich známe alergény. V tejto kategórii nájdete bezlepkové potraviny, ktoré sa hodia na každodennú prípravu vyvážených jedál – od raňajok, cez obedy, desiaty aj večere. Rovnako tak snacky, ktoré prídu vhod, kedykoľvek vás prepadne hlad alebo chuť na sladké.

V kategórii bezlepkových potravín nájdete:

Spomínané potraviny sú ideálne na domácu prípravu chutných bezlepkových jedál. Pokiaľ hľadáte inšpiráciu na nové recepty, nemala by vám uniknúť sekcia bezlepkových receptov na našom blogu.

 
BIO Konopné semienka - lúpané - VanaVita

až -20%

BIO Konopné semienka - lúpané - VanaVita
4,75 €
(19,00 €/ kg)
BIO Kakaové bôby - VanaVita

zľava -10%

BIO Kakaové bôby - VanaVita
7,65 €
(30,60 €/ kg)
BIO Banánový 200 g - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Banánový 200 g - GymBeam
5,50 €
(27,50 €/ kg)
BIO Zero Fettuccine 385 g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385 g – GymBeam
2,40 €
(6,23 €/ kg)
BIO Mandľové maslo - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Mandľové maslo - VanaVita
Od11,95 €
(35,15 €/ kg)
BIO Lieskovoorieškový krém s kakaom - VanaVita
BIO Lieskovoorieškový krém s kakaom - VanaVita
Od10,50 €
(30,88 €/ kg)
BIO Zelený čaj - Sencha - VanaVita

zľava -20%

Made in Slovakia

BIO

Vegan

BIO Zelený čaj - Sencha - VanaVita
2,35 €
(47,00 €/ kg)
BIO Zero Rice 385 g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Rice 385 g – GymBeam
2,40 €
(6,23 €/ kg)
BIO Zázvorový shot s matchou - VanaVita

zľava -20%

BIO

Vegan

BIO Zázvorový shot s matchou - VanaVita
Od1,85 €
(30,83 €/ l)
BIO Mango shot s chilli a kurkumou - VanaVita

zľava -20%

BIO

Vegan

BIO Mango shot s chilli a kurkumou - VanaVita
Od1,85 €
(30,83 €/ l)
BIO Zázvorový shot s aróniou - VanaVita

zľava -20%

BIO

Vegan

BIO Zázvorový shot s aróniou - VanaVita
Od1,85 €
(30,83 €/ l)
BIO Šťava zo sicílskych citrónov - GymBeam

zľava -21%

Made in Italy
BIO Šťava zo sicílskych citrónov - GymBeam
Od2,05 €
(8,20 €/ l)
BIO Tahini - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Tahini - GymBeam
Od4,30 €
(14,33 €/ kg)
Proteínová tyčinka BIO Vegan Bar - VanaVita
Made in Slovakia

BIO

Vegan

Proteínová tyčinka BIO Vegan Bar - VanaVita
1,60 €
(32,00 €/ kg)
BIO Kokosové chipsy natural – VanaVita

BIO

Vegan

BIO Kokosové chipsy natural – VanaVita
3,60 €
(18,00 €/ kg)
BIO Agáve sirup - GymBeam

zľava -11%

BIO

Vegan

BIO Agáve sirup - GymBeam
2,50 €
BIO ZERO Thai rezance – GymBeam
BIO ZERO Thai rezance – GymBeam
2,40 €
(6,23 €/ kg)
BIO Javorový sirup 250 ml - GymBeam

zľava -20%

BIO

Vegan

BIO Javorový sirup 250 ml - GymBeam
5,55 €
(22,20 €/ l)
BIO Čisté Ghí - GymBeam

BIO

BIO Čisté Ghí - GymBeam
15,50 €
(31,00 €/ kg)
BIO Arašidové maslo - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Arašidové maslo - VanaVita
Od4,95 €
(14,56 €/ kg)
BIO Slnečnicové semienka - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Slnečnicové semienka - VanaVita
3,60 €
(7,20 €/ kg)
BIO ZERO Lasagna - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Lasagna - GymBeam
2,60 €
(6,75 €/ kg)
BIO Kakaové maslo - VanaVita
BIO Kakaové maslo - VanaVita
12,95 €
(51,80 €/ kg)
BIO Extra panenský olivový olej - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Extra panenský olivový olej - VanaVita
11,50 €
(23,00 €/ l)
Položky 1-24 z celkového počtu 85