Fitness recept: Oreo torta, ktorá chutí rovnako skvele ako legendárne sušienky

Fitness recept: Oreo torta, ktorá chutí rovnako skvele ako legendárne sušienky

Ak máte vo svojom okolí milovníka sladkého, ktorý si zároveň potrpí na kvalitné nutričné zloženie, potešte ho týmto bomba receptom! Dokonalé a vyvážené spojenie zdravých, ale aj chutných ingrediencií ukryté v Oreo torte, ktorá chutí rovnako skvele ako obľúbené sušienky! Jej krémová a vláčna chuť si vás okamžite získa, a vy už nebudete vedieť prestať. Poďte vyskúšať tento dokonalý dezert.

Na prípravu korpusu potrebujeme:

Na prípravu 1. krému potrebujeme:

  • 600 g hustej časti kokosového mlieka
  • 150 g proteínu Just Whey s príchuťou biela čokoláda

Na prípravu 2. krému potrebujeme:

Mohli by vás zaujímať tieto produkty:

Postup:

Datle, alebo datľovú pastu zmiešame s podrvenými keksami, ovsenou kašou, vodou, Flavour Powder a dobre vymixujeme na jednotnú hmotu. Tú následne vložíme do tortovej formy a rovnomerne utľapkáme po celom obvode. Na druhú vrstvu si vymiešame tuhú časť kokosového mlieka spolu s proteínom a vylejeme ju na korpus. Tortu dáme na 1 hodinu do mrazničky, aby nám obe vrstvy zatuhli. Potom si pripravíme 3. vrstvu. Čokoládu si roztopíme spolu s kokosovým mliekom a olejom a môžeme dochutiť troškou Flavour powder. Zmes nalejeme na tortu, dozdobíme celými a podrvenými keksami a dáme ešte stuhnúť do chladničky. Následne krájame, servírujeme a vychutnávame!

Fitness recept: Oreo torta, ktorá chutí rovnako skvele ako legendárne sušienky
Nutričné hodnoty
1 porcia (celkovo 12 porcií)
Kalórie524
Bielkoviny16 g
Sacharidy58 g
Tuky25 g

Veríme, že si na tejto Oreo torte plnej bielkovín pochutnáte a potešíte ňou svojich najbližších. Ak vám recept padol ihneď do oka, nezabudnite sa oň podeliť so svojím okolím.

Neváhajte a zdieľajte s nami vaše výtvory na sociálnych sieťach, označením #gymbeamsk.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *