Fitness recept: Nadýchané proteínové muffiny s kokosom a čokoládou

Fitness recept: Nadýchané proteínové muffiny s kokosom a čokoládou

Máte radi muffiny? Vyskúšajte náš nový recept na nadýchané proteínové muffiny s čokoládou a kokosom. Je plný kvalitných surovín, ako kokosový cukor, acidofilné mlieko či strúhaný kokos. Určite im neodolá žiaden športovec či fitness nadšenec. Dobrú chuť!

Potrebujeme:

Ingrediencie na proteínové muffiny s kokosom a čokoládou

Mohli by vás zaujímať tieto produkty:

Postup:

Zmiešame suché ingrediencie – špaldovú múku, kokosový cukor, kokos, čokoládový proteín, kakao a prášok do pečiva. Následne do zmesi pridáme vajíčka, acidofilné mlieko a dôkladne premiešame. Do košíčkov alebo silikónových foriem na muffiny dáme lyžičku cesta, aby sa nám košíček zaplnil do polovice. Na cesto následne položíme kúsok horkej čokolády a zalejeme ďalšou vrstvou cesta. Vrch muffinov môžeme posypať strúhaným kokosom.

Z uvedených ingrediencií naplníme 12 košíčkov a následne dáme muffiny piecť na 20 až 25 minút pri teplote 180 °C. Po vychladnutí posypeme kokosom a podávame, napríklad s jahodami. Želáme vám dobrú chuť!

Fitness recept: Nadýchané proteínové muffiny s kokosom a čokoládou
NUTRIČNÉ HODNOTY1 PORCIE
Kalórie125
Proteíny5 g
Sacharidy16 g
Tuky4 g

Veríme, že si na našich čokoládovo-kokosových muffinoch pochutnáte. Napíšte nám, aké muffiny si doma robievate a priložte aj fotku. Ak sa vám recept páčil, potešte ním aj svojich známych a rozšírte ho zdieľaním.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *