Green Tea - GymBeam

Green Tea, tento výživový doplnok je veľmi silný a účinný antioxidant, ktorý ma termogénne účinky, vplívajúce na chudnutie. Okrem iného prispieva k zlepšeniu imunitného systému.

Cena od:

Cena od: 3,95

Skladom bude Vám doručené 25.10.2016 (Utorok)

60 kapsunflavored5,95 €3,95 €
120 kapsunflavored7,95 €5,95 €
BaleniePríchuťPôvodná cenaVaša cena
 

Green Tea - GymBeam

Zelený čaj je sám o sebe jedným z najzdravších nápojov, ponúka veľa zdravotných výhod vďaka svojej vysokej koncentrácie radu telu prospešných látok. Obsahuje bohaté množstvo vitamínov a minerálnych látok a je vynikajúci všestranný doplnok ku každej diéte. Hlavné účinné látky v zelenom čaji, ktoré ho robia neobyčajným sú polyfenoly.

Polyfenoly sa nachádzajú v mnohých rastlinách vrátane hrozna a iných plodov a sú jedným z najsilnejších antioxidantov. Najbohatší zdroj polyfenolov v prírode je čajový krík Camellia Sinensis.

Antioxidanty hrajú niekoľko dôležitých rolí v tele, ale najdôležitejšia je tá, ktorá minimalizuje poškodenie buniek, ktoré boli poškodené vekom a prítomnosťou voľných radikálov v našej strave.

Hlavnou účinnou látkou v zelenom čaji je chemická epigallocatechin gallate (EGCG), jeden z najsilnejších antioxidantov polyfenolov, ktoré pôsobia okolo 100 krát viac ako u vitamínu C.

Tabletky z extraktu zeleného čaju ponúkajú všetky rovnaké výhody ako jeho pitie, ale to všetko vhodnejším spôsobom. Sú vyrobené zo skutočných čajových lístkov a je špeciálne vyrobený aby sa zabránilo strate výhod, ktoré sú získané pri používaní doplnku.

 

Výhody

  • silný antioxidant
  • termogénne účinky, ktoré pomáhajú pri chudnutí
  • môže prispieť k zlepšeniu imunitného systému

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Green Tea - GymBeam

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Green Tea - GymBeam

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení