Masážna pištoľ Pulse Red - Power Plate

Hodnotenie:
100 % of 100
100 % (1)
Výrobca: Power Plate

Masážna pištoľ Pulse Red je ideálnou masážnou pomôckou do každej domácnosti. Vďaka vysokému výkonu môže pomôcť uvoľniť napätie svalov aj fascií, zlepšiť prietok krvi v masírovaných svaloch, a zefektívniť tak celkovú regeneráciu. Je určená tým najnáročnejším športovcom aj nešportovcom pre maximálnu starostlivosť a regeneráciu mäkkých tkanív.

Dlhodobo nedostupný

Masážna pištoľ Pulse Red - pomôcka pre efektívnu regeneráciu, ktorá pomáha znížiť svalové napätie a stuhnutosť

Masážna pištoľ Pulse Red je funkčnou masážnou pomôckou pre všetkých športovcov i nešportovcov. Jej všestrannosť však ocenia aj profesionálni maséri a fyzioterapeuti. Vďaka vysokému výkonu, tichej prevádzke a 6 rôznym nástavcom totiž môže pomôcť uvoľniť napätie svalov i fascií. To oceníte najmä po náročnom tréningu alebo po celom dni v práci pri stole na kancelárskej stoličke. Ďalej potom môže zlepšiť prietok krvi v masírovaných svaloch, a zefektívniť tak celkovú regeneráciu, ktorá vedie k rýchlejšiemu zotaveniu organizmu po športovej záťaži. Vysoký výkon v podobe 4 stupňov intenzity s až 3 200 otáčkami a vhodným nadstavcom môže umožniť masáž hlbokých tkanív a aktiváciu "Trigger Pointov" čiže spúšťacích bodov. Ich aktivácia môže v mnohých prípadoch uľaviť od bolesti, stuhnutosti a napätia svalov.

       

Masážna pištoľ Pulse Red od firmy Power Plate má ergonomický tvar, nízku hmotnosť, a človek sa tak môže ľahko namasírovať sám. V praktickom kufríku dostanete celkovo 6 výmenných nástavcov pre rôzne intenzívne masáže, nabíjačku na nabitie batérie s kapacitou 2 400 mAh, ktorá vydrží až 5 hodín bezdrôtovej prevádzky. Pri najväčšej intenzite výkonu pištole dosahuje úctyhodných 3 300 vibrácií za minútu, ktoré spoľahlivo stimulujú prietok krvi v celej šírke masírovaného svalu. To spoločne s uvoľnením svalového napätia a ďalších faktorov môže umožniť rýchlejší návrat k tréningu a obľúbeným športovým aktivitám. Je vhodná aj na zahriatie a aktiváciu svalov pred tréningom. Vďaka skladnosti si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou, a urobiť tak maximum pre rýchlu a efektívnu regeneráciu.

         

Masážna pištoľ Pulse Red - Power Plate

         

Masážna pištoľ Pulse Red a jej výhody

 • funkčná masážna pomôcka pre náročných športovcov i nešportovcov
 • 4 úrovne intenzity s až 3 200 otáčkami za minútu
 • bezdrôtová batériová prevádzka s výdržou až 5 hodín
 • má ergonomický tvar a nízku hmotnosť - 1 200 gramov
 • je v praktickom kufríku
 • balenie obsahuje 6 výmenných nástavcov
 • je ideálna na masáž stuhnutých svalov po dlhom sedení
 • zmierňuje stuhnutosť svalov a ich napätia
 • môže zlepšiť cirkuláciu krvi v masírovanej oblasti a uľaviť od bolesti

     

     

Technický popis
Výhody Tichá prevádzka a vysoký výkon 
Batéria dobíjacia lithium batéria, 21,5V, 2 400mAh
Spôsob nabíjania AC adaptér
Výdrž batérie až 5 hod. (v závislosti od zvolenej intenzity)
Doba nabíjania až 2 hod.
Úroveň vibrácií 4 stupne intenzity
Vibrácie za minútu až 3 300
Nadstavce 6 rôznych masážnych nadstavcov na celé telo
Rýchlosť 3200 rpm
Amplitúda 12 mm
Hmotnosť 1,2 kg
Časovač automatického vypnutia 10 minút
Certifikácia CE, FCC

        

Ako s masážnou pištoľou zaobchádzať?

Nabíjanie:

 • Pred prvým použitím produktu je najprv potrebné plne nabiť batériu, čo trvá až 6 hodín. Nabíjačku stačí zapojiť do bežnej domácej elektrickej zásuvky a následne pripojiť nabíjací konektor do nabíjacieho portu batérie na spodnej časti rukoväti masážnej pištole, kde sa tiež produkt zapína a vypína.
 • Na spodnej časti rukoväte sa tiež nachádzajú 4 led svetlá, ktoré indikujú stav nabitia batérie. Hneď ako zasvietia všetky 4 svetlá, batéria je plne nabitá.
 • Batériu je možné kedykoľvek nabiť za akéhokoľvek kapacitného stavu (ak už nie je plne nabitá).
 • Priemerná doba prevádzky batérie je až 5 hodín v závislosti od zvolenej intenzity a rýchlosti masážneho programu a aplikovaného tlaku masáže počas používania.
 • Po každom nabíjaní odpojte nabíjačku od zdroja elektrickej energie.

      

Prevádzka:

 • Vyberte si vami preferovaný masážny nadstavec a šetrným spôsobom ho zasuňte do masážnej hlavice prístroja. Uistite sa, že je nadstavec správne umiestnený.
 • Na spodnej časti rukoväti nájdete prepínač medzi stavom "ON" a "OFF", ktorý prepnete do pozície "ON".
 • Masážnu pištoľ uvediete do prevádzky stlačením zapínacieho tlačidla na zadnej časti masážnej pištole.
 • Opätovným stlačením zapínacieho tlačidla si môžete zvoliť požadovanú intenzitu prevádzky produktu v rámci stupnice 1-4. To, akou intenzitou produkt pracuje, zistíte podľa počtu svetielok svietiacich modrým svetlom okolo zapínacieho tlačidla.
 • Pod zapínacím tlačidlom zistíte pomocou 3 led svetiel úroveň nabitia batérie, kedy 3 svietiace svetlá značia plne nabitý akumulátor.
 • Masážnu pištoľ používajte iba na starostlivo osušené oblasti tela v rámci požadovaného tlaku a intenzity masáže. Požadovanú oblasť masírujte približne 60 sekúnd a potom plynule prejdite na ďalšiu partiu tela.
 • Ak chcete ukončiť prevádzku masážnej pištole, opäť stlačte a chvíľu podržte prostredné zapínacie tlačidlo zadnej časti masážnej pištole.
 • Na spodnej časti rukoväti nájdete prepínač medzi stavom "ON" a "OFF", ktorý prepnete do pozície "OFF", čím dôjde k úplnému vypnutiu produktu.
 • Následne šetrným spôsobom v priamom smere vytiahnite z hlavice prístroja masážny nadstavec.
 • Po použití masážnej pištole utrite povrch zariadenia a použitého masážneho nástavca mierne navlhčeným uterákom a osušte mäkkou handričkou.

     

Masážne nadstavce:

 • Fork (vidlička, rozdvojený nadstavec): Slúži na uvoľnenie a masírovanie dlhých a úzkych svalov, ktoré nájdete napríklad v oblasti chrbtice v podobe ich vzpriamovačov. Možné je aj opatrné a pomalé masírovanie krčnej oblasti, Achillovej šľachy alebo píšťaly.
 • Thumb (kužeľový nadstavec): Zaoblená špička pomôže s intenzívnejším a hlbším masírovaním svalov. Nadstavec je vhodný na masáž a aktiváciu spúšťacích bodov (Trigger Pointov).
 • Large Ball (guľovitý nadstavec): Ide o najuniverzálnejší masážny nadstavec pre široké použitie na veľké svalové skupiny a ich priemerne intenzívnu masáž. Oceníte ho napríklad pri masáži chrbta, ramien, paží, bokov, zadku, kvadricepsov, hamstringov alebo lýtok.
 • Small Ball (guľovitý nadstavec): Je menšia verzia nástavca Large Ball, ktorá má podobné využitie.
 • Large Flat (väčší plochý nadstavec): Je vhodný na masáž celého tela, najmä na oblasti s plochými svalmi a okolo citlivých a kostnatých miest. Je vhodný napríklad na masáž chrbtového svalstva alebo predlaktia.
 • Small Flat (menší plochý nadstavec): Je menšia verzia nástavca Large Ball, ktorá má podobné využitie.

       

Záruka

Záruka je 2 roky od dátumu zakúpenia a zaniká v nasledujúcich prípadoch:

 • Poškodenie spôsobené nehodou, zneužitím, nesprávnou manipuláciou alebo transportom.
 • Produkt bol podrobený neoprávnenej oprave alebo neautorizovanému manipulačnému zásahu.
 • Produkt nebol používaný podľa inštrukcií.
 • Škoda prekročila cenu produktu.
 • Došlo k zhoršeniu stavu produktu v dôsledku zlého skladovania, zaobchádzania či starostlivosti zo strany používateľa.
 • Neposkytnutie datovaného dokladu o nákupe.

      

Upozornenie

Pred použitím výrobku sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom, a to zvlášť v prípade, ak máte akékoľvek zdravotné problémy, trpíte prebiehajúcim akútnym alebo chronickým ochorením, ste tehotná alebo ste po výmene kĺbov. Produkt je určený iba pre dospelé osoby. Masážnu pištoľ nepoužívajte na kĺby, hlavu ani iné kostnaté časti tela. Po použití sa môžu objaviť modriny. Hneď ako v masírovanej oblasti ucítite akýkoľvek nepríjemný pocit alebo bolesť, ukončite prevádzku produktu. Vlasy alebo akúkoľvek časť tela udržujte v dostatočnej vzdialenosti od pohyblivej časti zariadenia a chladiacich otvorov na zadnej strane motora, aby nedošlo k priškripnutiu. Nevkladajte akékoľvek objekty do chladiacich otvorov na zadnej strane motora. Zariadenie nie je určené na použitie pod vodou ani v rizikových podmienkach, kedy hrozí, že by voda mohla preniknúť do vnútorného systému napríklad cez chladiace otvory motora. Vždy preto zabráňte akejkoľvek možnosti, aby sa voda dostala dovnútra zariadenia. Produkt uchovávajte a používajte v dostatočnej vzdialenosti od tekutín a zdrojov tepla. Používajte iba nabíjačku dodávanú v balení produktu. Pred každým použitím zariadenie starostlivo skontrolujte. Nezasahujte do systému fungovania produktu akýmkoľvek spôsobom. Nespúšťajte a nenabíjajte zariadenie v bezobslužnom stave. Nezaobchádzajte s výrobkom akýmkoľvek rizikovým spôsobom, ktorý by mohol spôsobiť poškodenie produktu alebo viesť k zraneniu užívateľa. Neodstraňujte skrutky ani sa nepokúšajte produkt rozobrať. Po dosiahnutí nepretržitej hodinovej prevádzky produkt vypnite a pred opätovným použitím nechajte pol hodiny v pokoji vypnutý. Produkt skladujte v suchu, chráňte pred teplom, vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

Detail produktu
EAN 863771000392
HS kód 90191010: -- Elektrické vibračné masážne prístroje
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Netto váha 2.15 kg
Počet kusov na palete 1 ks
Počet kusov v balení 1 ks
Brutto váha 2.15 kg
Dĺžka 39.00 cm
Šírka 23.00 cm
Výška 10.00 cm
Vyrobené v Spojené štáty
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Smart pomôcky na cvičenie
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Pomôcky na cvičenie doma
Podpora regenerácie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Masážna pištoľ Pulse Red - Power Plate
Write Your Own Review
Prezeráte si:Masážna pištoľ Pulse Red - Power Plate
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

100 %
100 %
Priemer z 1 hodnotenia
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie overených nákupov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100 %
Akože super popis k produktu za 339€

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Variants Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď
1. Otázka:
Amplituda
Amplituda
Prosím vás akú má táto pištoľ amplitudu? Vďaka
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Amplituda
Odpoveď:
Dobrý deň, Amplitúda: 12 mm

Andrea, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?