najlepšie z kategórie smart pomôcky na cvičenie

Potrebujete poradiť s výberom? Nechajte sa inšpirovať tými, ktorí už produkty vyskúšali pred vami. Vďaka recenziám našich zákazníkov máte ľahký prístup ku skúsenostiam ostatných. Nájdete tu najčastejšie hodnotené produkty z kategórie Smart pomôcky na cvičenie . Tým najpredávanejším produktom je Masážna pištoľ VI Black - GymBeam.

Smart pomôcky na cvičenie je kategória produktov, ktoré využívajú spojenie moderných technológií s tradičnými alebo novými pomôckami na cvičenie. Vďaka tomu dostáva cvičenie úplne iný rozmer. V tejto kategórii tak nájdete napríklad rôzne posilňovacie sety, s ktorými jednoducho precvičíte celé telo. Vďaka tréningu so Smart švihadlom preto napríklad môžete aj za krátku chvíľu spáliť slušné množstvo kalórií. V tom vám pomôže niekoľko inteligentných režimov, pri ktorých cvičíte na vopred nastavený čas alebo počet preskokov. Skákať však môžete aj podľa seba. Švihadlo vám pritom bude merať dĺžku trvania cvičenia a počet preskokov. O efektívnejší tréning a väčšiu zábavu sa postarajú fitness aplikácie špeciálne navrhnuté k niektorým produktom.

 Zobraziť viac

Nemusí ísť len o pomôcky na cvičenie, inteligentné technológie zdokonaľujú aj trh s príslušenstvom určeným k regenerácii športovcov. Vďaka vibračnému jadru na batériu v klasickom penovom valci - vo foam rolleri, ktorý je určený na rozmasírovanie a aktiváciu stuhnutých svalov, dostáva použitie masážneho valca efektívnejší rozmer. Využiť môžete aj masážnu pištoľ, ktorá je vďaka výkonnému motoru ďalším inteligentným pomocníkom vo výbave športovca. Smart pomôcky na cvičenie sú tu na to, aby vďaka technológii zlepšili výkonnosť, regeneráciu a pomohli vám lepšie zmerať pokrok.

 Zobraziť menej

7 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (5)
 2. Tesla (2)
Farba
 1. shadow (3)
 2. čierna (1)
 3. biela (1)
 4. ivory (1)
 5. violet (1)
Právna kategória výrobku
Cena
Filtrovať podľa
 1. Masážna pištoľ VI Black - GymBeam
  Masážna pištoľ VI Black - GymBeam
  94%
  94 % (77)
  99,95 €
 2. Športové puzdro na mobil - GymBeam
  Športové puzdro na mobil - GymBeam
  72%
  72 % (35)
  4,40 €
 3. Osobná váha Smart Composition Scale Wi-Fi - Tesla
  Osobná váha Smart Composition Scale Wi-Fi - Tesla
  62%
  62 % (9)
  28,95 €
 4. Vibrating Excercise roller V-Roll - GymBeam
  Vibračný valec na cvičenie V-Roll - GymBeam
  88%
  88 % (5)
  69,95 €
 5. Smart Jump Rope - GymBeam
  Smart švihadlo - GymBeam
  100%
  100 % (3)
  21,95 €
 6. Gym_interval_timer_GymBeam1
  Workout Timer - GymBeam
  100%
  100 % (1)
  131,95 €
 7. Smart Composition Scale Wi-Fi Style - Tesla
  Osobná váha Smart Composition Scale Wi-Fi Style - Tesla
  100%
  100 % (1)
  33,95 €

7 Položiek