Masážna pištoľ VI Black - GymBeam

Hodnotenie:
94 % of 100
94 % (77)
Výrobca: GymBeam

Masážna pištoľ VI Black je inovatívna regeneračná pomôcka pre celú radu športovcov. Vďaka premyslenému systému a jednoduchému použitiu môže pomôcť znížiť stuhnutosť svalov a svalového napätia, zlepšiť prietok krvi v masírovaných svaloch, a zefektívniť tak celkovú regeneráciu alebo prípadnú rehabilitáciu. 

Skladom
99,95 €

Masážna pištoľ VI Black - revolučná pomôcka pre športovcov k urýchleniu regenerácie a zmierneniu stuhnutosti svalov

Masážna pištoľ VI Black je revolučnou pomôckou pre športovcov, masérov, ale aj fyzioterapeutov na zrýchlenie a zefektívnenie regenerácie. Vďaka výkonnému motoru dokáže vyvinúť rýchlosť až 3 200 otáčok za minútu, čo vám pomôže zmierniť stuhnutosť svalov, ich napätie a zlepšiť prietok krvi v masírovanej oblasti. Zásluhou toho dôjde k efektívnejšiemu "metabolickému uprataniu" v podobe odstráneniu rôznych odpadových produktov energetického metabolizmu a zvýšenému prísunu kyslíka a ďalších živín nutných na rýchlu a účinnú regeneráciu svalových tkanív. Vysoký výkon umožňuje v mnohých prípadoch aktivovať aj "Trigger Pointy", čo sú 2-6 mm veľké uzlíky, ktoré sú palpačne bolestivé a ich aktivácia môže v mnohých prípadoch výrazne uľaviť od bolesti, stuhnutosti a napätia svalov. Dobre poslúži aj v prípade automasáže fascií.

      

Masážna pištoľ VI Black je vybavená dotykovým LCD displejom a 30 úrovňami intenzity. Jej nízka hmotnosť (1 200 gramov) a protišmyková rukoväť zaručí, že sa dobre drží v ruke a človek sa tak dokáže jednoducho pomasírovať aj sám. V štýlovom balení v podobe kufríka dostanete 6 vymeniteľných nadstavcov, vďaka ktorým môžete na svaly pôsobiť s rôznou intenzitou. V balení je samozrejme nabíjačka na nabitie batérie o kapacite 2500 mAh, ktorá vydrží 4-6 hodín bezdrôtového používania. To oceníte predovšetkým po náročných túrach v prírode, výjazdoch na bicykli alebo po ťažkom tréningovom programe.   

Masážna pištoľ VI Black - GymBeam

    

Masážna pištoľ VI Black a jej výhody

 • masážna pištoľ s 30 úrovňami intenzity a rýchlosťou až 3 200 otáčok za minútu
 • bezdrôtové batériové používanie s výdržou 4-6 hodín 
 • je vybavená dotykovým LCD displejom
 • má nízku hmotnosť - 1 200 gramov a ergonomický tvar
 • balenie obsahuje 6 vymeniteľných nadstavcov
 • je v štýlovom balení v podobe kufríka 
 • zmierňuje stuhnutosť svalov a ich napätie 
 • môže zlepšiť cirkuláciu krvi v masírovanej oblasti a uľaviť od bolesti
 • inovatívna regeneračná pomôcka pre športovcov

              

     

Technický popis  
Výhody Dotykový LCD display
Batéria dobíjacia, 16.8V Li-Ion 2500mAh
Výdrž batérie 4-6 hod. (v závislosti na zvolenej intenzite)
Doba nabíjania 2 hod.
Funkcia 30 stupňov rýchlosti
Nadstavce 6 rôznych masážnych nadstavcov pre celé telo
Frekvencia vibrácií 3200 rpm
Zdvih 10 mm
Hlučnosť do 45db
Hmotnosť 1,2 kg

                                            

Ako zaobchádzať s masážnou pištoľou? 

Nabíjanie:

 • Pred prvým použitím produktu je nutné naplno nabiť batériu, čo trvá cca 6 hodín. Nabíjačku stačí pripojiť k bežnej domácej elektrickej zásuvke. Následne pripojte nabíjací konektor do nabíjacieho portu batérie, ktorý nájdete na spodnej časti rukoväti masážnej pištole, kde sa produkt tiež zapína a vypína. 
 • Po splnení predchádzajúcich pokynov začne na rukoväti zelenou farbou pulzovať LED pásik. To označuje prebiehajúce nabíjanie batérie. Akonáhle začne LED pásik kontinuálne svietiť zelenou farbou, batéria je plne nabitá. 
 • Batériu je možné nabiť kedykoľvek, za akéhokoľvek stavu jej kapacity (samozrejme v prípade, že nie je plne nabitá).
 • Priemerná doba prevádzky batérie je zhruba 4-6 hodín, v závislosti na zvolenej rýchlosti masážneho programu a aplikovanom tlaku masáže behom používania. 
 • Po každom nabíjaní odpojte nabíjačku od zdroja elektrickej energie.
 • Pokiaľ chcete rukoväť s batériou oddeliť od pištole, stlačte plastové tlačidlo umiestnené v osi rukoväte (batérie) a chladiaceho odvetrávania pištole. Potom rukoväť s batériou opatrným spôsobom za použitia adekvátnej sily vytiahnite. Rukoväť s batériou následne spojíte s masážnou pištoľou jednoduchým zasunutím rukoväte späť v rovnakej orientácii s pištoľou, teda tak, ako v prípade, keď ste rukoväť vyťahovali. 

 

Prevádzka:

 • Vyberte si vami preferovaný masážny nadstavec a šetrným spôsobom ho zasuňte do masážnej hlavice prístroja. Uistite sa, že je nadstavec správne umiestnený.  
 • Na spodnej časti rukoväte nájdete prepínač medzi stavom “ON” a “OFF”, ktorý prepnite do pozície “ON”. 
 • Po zapnutí prístroja sa zeleným svetlom rozsvieti LED pásik na rukoväti a zároveň sa zapne aj LCD displej na prístroji. 
 • Masážnu pištoľ uvediete do prevádzky stlačením prostredného červeného tlačidla na LCD displeji. 
 • Tlačidlami + a - na LCD displeji si môžete zvoliť požadovanú intenzitu (rýchlosť) prevádzky produktu, v rámci 1-30 stupňov rýchlosti.   
 • V pravej časti displeja pomocou číselnej stupnice do 100 zistíte úroveň nabitia batérie, kedy 100 označuje plne nabitý akumulátor.  
 • Masážnu pištoľ používajte iba na starostlivo osušené časti tela, v rámci požadovaného tlaku a intenzity masáže. Požadovanú oblasť masírujte zhruba 60 sekúnd a potom plynule prejdite na ďalšiu partiu tela. 
 • Akonáhle chcete ukončiť prevádzku masážnej pištole, opäť stlačte prostredné červené tlačidlo na LCD displeji.
 • Na spodnej časti rukoväte nájdete prepínač medzi stavom “ON” a “OFF”, ktorý prepnite do pozície “OFF”, čím dôjde k úplnému vypnutiu produktu. 
 • Potom šetrným spôsobom v priamom smere vytiahnite z hlavice prístroja masážny nástavec. 
 • Po použití masážnej pištole utrite povrch zariadenia a použitého masážneho nástavca mierne navlhčeným uterákom a osušte mäkkou handričkou. 

 

Masážne nadstavce:

 • Fork (vidlička, rozdvojený nadstavec): Slúži na typické uvoľnenie a masírovanie dlhých a úzkych svalov, ktoré nájdete napríklad v oblasti chrbtice, v podobe jej vzpriamovačov. Možné je aj opatrné a pomalé masírovanie krčnej oblasti, Achillovej šľachy alebo píšťaly. 
 • Bullet (kužeľový nadstavec): Zaoblená špička pomôže s intenzivnějším a hlbším masírovaním svalov. Nadstavec je vhodný na masáž a aktiváciu spúšťacích bodov (Trigger Pointov).
 • Round (guľovitý nadstavec): Jedná sa o najuniverzálnejší masážny nadstavec, vhodný pre široké použitie na veľké svalové skupiny a ich priemerne intenzívnu masáž. Oceníte ho napríklad pri masáži chrbta, ramien, paží, bokov, pozadia, kvadricepsov, hamstringov alebo lýtok.
 • Flat (plochý nadstavec): Je vhodný na masáž celého tela, najmä na oblasti plochých svalov či okolo citlivých a kostnatých miest. Je vhodný napríklad na masáž chrbtového svalstva alebo predlaktí. 
 • Golden finger (prstový nadstavec): Môžete ho využiť ako jemnejšiu alternatívu kužeľového nadstavec pre aktiváciu a uvoľnenie spúšťacích bodov (Trigger Pointov), čo môže pomôcť uľavIť od ich stuhnutosti, bolesti a napätia. Tento nadstavec tiež nájde využitie pri masírovaní mäkkých tkanív a menších častí tela, v podobe dlaní a chodidiel. 
 • Adze (klinový nadstavec): Vďaka menšej nárazovej ploche nadstavec sa dostane aj na ťažko dostupné miesta a s jeho pomocou efektívne premasírujete napríklad oblasť krčnej chrbtice, dlaní či chodidiel. Je vhodný aj pre masáž chrbtových svalových skupín. V oblasti krčnej chrbtice je však nutná zvýšená opatrnosť, jemné zaobchádzanie a použitie menšej intenzity. 

 

Záruka

Záruka produktu je 2 roky od dátumu zakúpenia a zaniká v nasledujúcich prípadoch:

 • Poškodenie spôsobené nehodou, zneužitím, nesprávnou manipuláciou alebo transportom.
 • Produkt bol podrobený neoprávnenej oprave alebo neautorizovanému manipulačnému zásahu.
 • Produkt nebol používaný podľa inštrukcií.
 • Škoda prekročila cenu produktu.
 • Došlo k zhoršeniu stavu produktu, v dôsledku zlého skladovania, zaobchádzania či starostlivosti zo strany používateľa.

 

Upozornenie

Pred použitím výrobku sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Obzvlášť v prípade, pokiaľ máte akékoľvek zdravotné problémy, trpíte prebiehajúcim akútnym alebo chronickým ochorením, ste tehotná alebo ste po výmene kĺbov. Produkt je určený iba pre dospelé osoby. Masážnu pištoľ nepoužívajte na kĺby, hlavu, ani iné kostnaté časti tela. Po použití sa môžu objaviť modriny. Akonáhle v masírovanej oblasti pocítite akýkoľvek nepríjemný pocit alebo bolesť, ihneď ukončite prevádzku produktu. Vlasy alebo akúkoľvek časť tela udržujte v dostatočnej vzdialenosti od pohyblivej časti zariadenia a chladiacich otvorov na zadnej strane motora, aby nedošlo k priškripnutiu. Nevkladajte akékoľvek objekty do chladiacich otvorov na zadnej strane motora. Zariadenie nie je určené na použitie pod vodou, ani v rizikových podmienkach, kde hrozí, že by voda mohla preniknúť do vnútorného systému, napríklad cez chladiace otvory motora. Vždy tak zabráňte akejkoľvek šanci, aby sa voda dostala do útrob zariadenia. Produkt uchovávajte a používajte v dostatočnej vzdialenosti od tekutín a zdrojov tepla. Používajte iba nabíjačku dodávanú v balení produktu. Pred každým použitím zariadenie starostlivo skontrolujte. Nezasahujte do systému fungovania produktu akýmkoľvek spôsobom. Nespúšťajte a nenabíjajte zariadenie v bezobslužnom stave. Nezachádzajte s výrobkom akýmkoľvek rizikovým spôsobom, ktorý by mohol spôsobiť poškodenie produktu alebo viesť k zraneniu používateľa. Neodstraňujte skrutky ani sa nepokúšajte produkt rozobrať. Po dosiahnutí nepretržitej hodinovej prevádzky produkt vypnite a pred opätovným použitím nechajte pol hodinu v pokoji vypnutý. Produkt skladujte v suchu, chráňte pred teplom, vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

Detail produktu
EAN 8586022212864
HS kód 90191010: -- Elektrické vibračné masážne prístroje
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Netto váha 1.46 kg
Počet kusov na palete 120 ks
Počet kusov v balení 10 ks
Brutto váha 1.46 kg
Dĺžka 23.50 cm
Šírka 11.00 cm
Výška 28.00 cm
Vyrobené v Čína
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Masážne pištole
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Darčeky
Smart pomôcky na cvičenie
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Podpora regenerácie
Darčeky pre celú rodinu
Vybavenie na cvičenie
Rehabilitačné pomôcky

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Masážna pištoľ VI Black - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Masážna pištoľ VI Black - GymBeam
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

94 %
94 %
Priemer z 77 hodnotení

Celkové hodnotenie overených nákupov

98 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

80 %
Na aliexpress ju máju za polovicu ale nemá logo GymBeam...

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Variants Cena Skladom
single_variant 99,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď
1. Otázka:
Výkon
Výkon
dobrý deň deň aký výkon ma tato pištoľ?
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Výkon
Odpoveď:
Dobrý deň, masážna pištoľ má výkon 40 W.
Paula, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?
2. Otázka:
Použitie masážneho gélu
Použitie masážneho gélu
Dobrý deň,

Je možné používať pištoľ s masážnym roztokom/gélom?
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Použitie masážneho gélu
Odpoveď:
Dobrý deň, masážny roztok prípadne gél môžete použiť pri masáži s plastovými nástavcami.. Tie je možné po použití opláchnuť teplou vodou. Pri masáži s nadstavcom typu Round (guľovitý nadstavec) neodporúčame používať gély, mohli by do hlavice vsiaknuť.

Paula, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Použitie masážneho gélu
Odpoveď:
Dobrý deň, pištoľ nie je vodeodolná a preto odporúčame produkt najprv poriadne vmasírovať a až potom dané miesto masírovať aj pištoľou.
Je pre Vás táto otázka užitočná?
3. Otázka:
Kufrik
Kufrik
Dobry den je k masaznej pistole aj nejaky kufrik alebo puzdro? Dakujem
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Kufrik
Odpoveď:
Dobrý deň, áno masážna pištoľ je zabalená v kufríku.
Je pre Vás táto otázka užitočná?
4. Otázka:
Kombinovanie
Kombinovanie
Môžem tento prístroj používať aj keď používam valce. Myslím to tak že keď dam 5min valce tak či môžem hneď potom masírovať sval aj s touto pištoľou.
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Kombinovanie
Odpoveď:
Dobrý deň, no, masážna pištoľ sa môže používať v kombinácií s masážnym valcom, pištoľou dokážete lepšie zacieliť a rozmasírovať problémovú a zatuhnutú časť tela.

Ladislav, tím GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?
5. Otázka:
Aky je realny zdvih pistole?
Aky je realny zdvih pistole?
V popise uvadzate 10mm, v odpovedi z 04/2022 uvadzate 12mm. Aky je realny zdvih? Teda taky, kt. sa da realne odmerat ako rozsah pohybu nastavca.
Dakujem
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Aky je realny zdvih pistole?
Odpoveď:
Dobrý deň, reálny zdvih je 10 mm.

Paula, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?

Položky 1 až 5 z celkového počtu 10

Stránka