EAA Xtra Instant - ActivLab

Výrobca: ActivLab

EAA Xtra Instant je prášok s kompletnou sadou esenciálnych aminokyselín, ktoré sú nevyhnutné pre tvorbu bielkovín. Naše telo si ich ale nevie samo vytvoriť, preto je potrebné ich pravidelné dodávanie. Okrem spomínaných aminokyselín pomôže zmes aj s doplnením vitamínov skupiny B.

EAA Xtra Instant - zmes esenciálnych aminokyselín a vitamínov skupiny B

EAA Xtra Instant je zmes s celou radou esenciálnych aminokyselín, ktoré si naše telo nevie samo vytvoriť, a tak potrebuje, aby sme mu ich dodávali. Konkrétne sa jedná o valín, leucín, izoleucín, fenylalanín, tryptofán, lyzín, metionín a treonín. Esenciálne aminokyseliny sú v našom tele využívané pri syntéze bielkovín, ktoré prispievajú k udržaniu a rastu svalovej hmoty či udržaniu zdravých kostí. Týmto doplnkom pokryje 100 kg vážiaci človek 100% odporúčanej dennej dávky spomínaných aminokyselín.

Zmes pomôže tiež s doplnením vitamínov skupiny B, ako je napríklad vitamín B1, B2, B6 či B12. Vďaka vitamínu B12 navyše prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky.

EAA Xtra Instant a jeho výhody

• doplňuje kompletnú sadu esenciálnych aminokyselín
  • je obohatený o vitamíny skupiny B
  • prispieva k látkovej premene, která je dôležitá pre tvorbu energie

L-leucín, L-lyzín hydrochlorid, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, L-valín, L-izoleucín, L-fenylalanín, L-treonín, L-metionín, L-tryptofán, arómy, sladidlá: acesulfám K a sukralóza, vitamíny (nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid , riboflavín, tiamínmononitrát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín), farby: cochineal red (melón, malina-jahoda, mango ostružina) - môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť u detí, karmín (mango ostružina), brilantná modrá (mango ostružina).

Rozpustite 1 odmerku produktu v 250 ml vody. Užívajte 2x denne ideálne počas a po tréningu.

Aminokyselinový profil1 dávka (10 g)
L-leucín 1,95 g
L-izoleucín 1 g
L-valín 1,3 g
L-lyzín 1,5 g
L-treonín 0,75 g
L-fenylalanín 0,75 g
L-metionín 0,5 g
L-tryptofán 0,2 g
Kyselina pantothenová 3 mg = 50% *
Vitamin B6 0,7 mg = 50 % *
Vitamin B12 1,25 µmg = 50 % *
Niacín (vitamín B3) 8 mg = 50 % *
Vitamín B1 0,55 mg = 50 % *
Vitamín B2 0,7 mg = 50 % *
Biotín 25 µg = 50 % *
Kyselina listová 100 µg = 50 % *
* Referenčná hodnota príjmu

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Môže obsahovať deriváty lepku, sóje a mlieka.

Skupina príchute ovocie
Bez umelých sladidiel nie