Tribulus Terrestris - GymBeam

Tribulus Terrestris je silný extrakt z bylinky Kotvičník zemný, ktorá obsahuje až 90% Saponínov - účinná zložka. Produkt je ideálnym stimulantom pre zvýšenie telesného výkonu, sily, vytrvalosti, regenerácie svalstva, avšak napomáha tiež pri sexuálnej aktivite. Gym Beam Tribulus obsahuje až 600 mg Tribulus v jednej tablete.

Tribulus Terrestris prirodzene podporuje rast svalovej hmoty, výkon, silu a regeneráciu

Tribulus Terrestris je silný extrakt z rastliny s názvom Kotvičník zemný, ktorú využívali už starovekí liečitelia v Číne, Indii a Mezopotámii. Používala sa na zvýšenie plodnosti a omladenie tela, a používa sa až do dnes aj v medicíne kvôli svojmu širokospektrálnym účinkom a až 90% obsahu Saponínov - účinná zložka Tribulusu. Je vhodný pre ľudí s výbušnejším typom cvičenia, na zvýšenie sily a podporu rastu svalovej hmoty. Tribulus Terrestris je ideálnym stimulantom pre zvýšenie telesného výkonu, zvýšenie sily, vytrvalosti, regenerácie svalstva, avšak napomáha tiež pri sexuálnej aktivite.

tribulus terrestris gymbeam

Tribulus je prírodnou alternatívou syntetických anabolických hormónových prípravkov. Podporuje bielkovinovú syntézu a pozitívnu dusíkovú rovnováhu.

Tribulus Terrestis a jeho účinky

• podporuje regeneráciu,
  • stimuluje rast svalovej hmoty,
  • podporuje zvýšenie výdrže a sily,
  • podporuje zvýšenie fyzického výkonu,
  • zvyšuje sexuálnu aktivitu a zlepšuje libido,
  • doplňuje výživu k podpore spermatogenézi,
  • vplýva pozitívne na obranyschopnosť organizmu a imunitný systém.

Pre koho je určený?

Tribulus Terrestis je určený pre športovcov, ktorí požadujú zväčšenie svalovej hmoty a zvýšenie sexuálnej aktivity. Ocenia ho preto kondiční a profesionálni športovci, a je vhodný pre všetky druhy fyzicky náročných športov.

Tribulus Terrestris extrakt 90%, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

Uživajte 2 tablety denne.

Nutričné hodnoty2 tablety
Tribulus Terrestris 1200 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Štítky produktu Vegan
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma tabletkovaný
Hlavná kategória Náhrada steroidov

Recenzie od zákazníkov Tribulus Terrestris - GymBeam
Prezeráte si:Tribulus Terrestris - GymBeam

Mal som viacero tribulusov co su na trhu a tento funguje ako jeden z najlepsich. Paradoxne mi slabsie zaberali niektore velmi drahe od oldschoolovych znaciek weider, biotech, cize tento musim fakt pochvalit. Prestane uz s tym protodioscinom tragedi. Pozriete si o tom videjko na youtube od nejakeho trageda co si to vygooglil od este vacsieho trageda ze to je nieco podstatne a vase kuracie mozocky nedokazu realne zisti co to je a naco to je. Tribulus je vytazok s rastliny kotvicnika, mozte si suseny kotvicnik vyluovat a bude to mat podobny efekt a tie vase dristy o steroidoch a ako vam to stimujuce testostero cez percenta protodioscinu s ktorymi cim hlupejsi tym sa chce tvarit mudrejsie si nechajte. Je to jednoduchy funkcny stinulat na ... zobraziť všetko

Mam ho mesiac a nic ziadna zmena v nicom

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
120 tab. 7,95 € 5,95 €
240 tab. 15,95 € 9,95 €
UZivanie + kofeín
Zdravim .. kedy je najlepšie užívať Tribulus (pred/ po jedle, ráno, večer...)? A je možné ho užívať spoločne s kofeinovymi tabletami ?
Ďakujem
UZivanie + kofeín
Dobrý deň, Tribulus môžete užívať ráno po raňajkách a večer pred spaním, odporúča sa užívať 2-4 tablety denne. Môžte ho kombinovať s kofeínom, ten však neužívajte večer.
Paula, team GymBeam
Je to vhodne pre zeny?
.
Dobrý deň, áno je vhodné aj pre ženy.

Vojtech, team GymBeam
.
Dobrý deň, má význam užívať kotvičnik pre ženu len za účelom zvýšenia sexuálnej aktivity?
Tribulus -protodioscin
Dobrý deň,rád by som sa opýtal aké percento protodioscinu obsahuje tento Tribulus ak má 90%saponinov.Pomoze zvýšiť testosterón?
Tribulus -protodioscin
Dobrý deň, percentuálny obsah protodioscinu výrobca neuvádza . Obsah protodioscínu nie je štandardná informácia pri tomto produkte. Štandardom je množstvo saponínov. Produkt Tribulus Terrestris je prírodný stimulant pre zvýšenie telesného výkonu, sily, vytrvalosti, regenerácie svalstva a napomáha udržiavať optimálnu hladinu testosterónu.

Viktória, team GymBeam
.
Chcem sa opýtať na vedľajšie účinky toho produktu ďakujem
.
Dobrý deň, neevidujeme žiadne nežiadúce účinky.

Vojtech, team GymBeam
Zmena výroby ?
Dobrý deň. Prosím vás tento novší tribulus t.j tablety kde je vyrazené vaše logo je iná technológia výroby?
Apelujem na fakt hrozný zápach po otvorení balenia.
Má to tak byť?
Ďakujem za odpoveď.
Zmena výroby ?
Dobrý deň, jedná o o vlastnú výrobu tabliet, z toho dôvodu sme mohli upraviť cenu produktu na ešte férovejšiu. Zápach je prirodzenou vlastnosťou byliny kotvičník zemný. Jedná sa o prírodný produkt, senzorické vlastnosti sa môžu líšiť v závislosti od šarže. Tablety sú v poriadku a môžete ich bezpečne užívať.

Položky 1 až 5 z celkového počtu 32