OstroVit Rastlinné doplnky

Rastlinné doplnky od výrobcu OstroVit je kategória obsahujúca adaptogény, antioxidanty a rôzne formy rastlinných výťažkov, ktoré majú mnoho blahodarných účinkov na ľudský organizmus, zdravie a celkovú vitalitu. Muži aj ženy si tak môžu vybrať konkrétnu látku, ktorá im pomôže s dosiahnutím špecifického cieľa.

Ak chcete prispieť k ochrane buniek pred oxidačným stresom a ich predčasným starnutím, určite nedáte dopustiť na rutín, Tart Cherry, lykopén či luteín, ktoré sú známe svojím obsahom antioxidantov. Lykopén a luteín sú navyše určené aj ľuďom, ktorí chcú podporiť svoj zrak. Rastlinné doplnky môžu takisto pomôcť zvýšiť psychickú pohodu. S tým si skvele poradia napríklad adaptogény, ako je ženšen a Rhodiola rosea (Rozchodnica ružová). Spomínané látky môžu pomôcť lepšie sa vyrovnať so stresom, a tak zvýšiť odolnosť organizmu.

 Zobraziť viac

Ak sa usilujete skôr o podporu sústredenosti, potom by guarana mala byť vo vašom hľadáčiku. Tá vďaka prirodzenému obsahu kofeínu dokáže povzbudiť pred akýmkoľvek fyzickým či mentálnym výkonom. Práve preto ju používajú ako športovci, tak vrcholoví manažéri, ktorí potrebujú byť neustále v strehu. Niektorí z vás však namiesto nabudenia túžia možno skôr po pokoji a psychickej pohode. S tým vám môže pomôcť valeriána lekárska, čo je bylina s upokojujúcimi účinkami. Je tak populárna medzi ľuďmi, ktorí majú problémy so spánkom, sú v strese alebo chcú z iného dôvodu upokojiť svoju myseľ aj telo. Hlavne ženy určite ocenia jeho potenciálnu schopnosť eliminovať nepríjemné prejavy PMS.

       

A nezabudli sme ani na pánov. Predovšetkým oni ocenia benefity rastliny pod názvom senovka grécka (fenugreek). Aktívne látky v nej obsiahnuté sú totiž skúmané pre svoj možný vplyv na zvýšenie testosterónu, libida a na skvalitnenie sexuálneho života. S celkovou harmonizáciou mužského organizmu ďalej môže pomôcť Serenoa plazivá. Ako vidíte, rastlinné doplnky môžu mať plno pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Ich suplementácia je teda jedným z najprirodzenejších spôsobov, ako telu pomôcť s lepšou sústredenosťou, podporou psychiky, so znížením stresu, zlepšením spánku či celkového zdravia a vitality. Ak sa chcete dozvedieť viac o adaptogénoch, nemali by ste vynechať náš článok Adaptogény: prírodné látky, ktoré pomáhajú zvládať stres.

 Zobraziť menej

5 Položiek

na stranu
Nastaviť vzostupný smer
Značka
 1. GymBeam (39)
 2. NOW Foods (7)
 3. OstroVit (5)
 4. ActivLab (3)
 5. VanaVita (1)
 6. Purasana (1)
Tablety
 1. 90 tab. (1)
Farba
 1. violet (2)
 2. shadow (1)
 3. ivory (1)
Kapsuly
 1. 90 kaps. (4)
Forma
 1. kapsulovaný (4)
 2. tabletkovaný (1)
Zmes
 1. číry (4)
 2. zmes (1)
Právna kategória výrobku
Štítky produktu
 1. Vegan (5)
Cena
Filtrovať podľa
Vegetariánsky (5)
Vegánsky (5)
Bezlepkový (5)
Bez laktózy (5)
BIO (5)
Bez GMO (4)
Bez umelých sladidiel (5)
Bez plastového obalu (5)
Bez aspartamu (5)
 1. Ženšen Triple VEGE - OstroVit
  Ženšen Triple VEGE - OstroVit
  80%
  80 % (2)
  8,50 €
 2. Schizandra čínska VEGE - OstroVit
 3. Guarana - OstroVit
  Guarana - OstroVit
  93%
  93 % (3)
  6,50 €
 4. Gotu Kola - OstroVit
  Gotu Kola (pupočník ázijský) - OstroVit
  80%
  80 % (1)
  8,95 €
 5. Licorice VEGE - OstroVit
  Nie je na sklade
  Sladké drievko VEGE - OstroVit
  100%
  100 % (2)

5 Položiek