Marine Collg+ - GymBeam

Marine Collg+ je unikátna kĺbová výživa a doplnok pre starostlivosť o krásu v jednom. Obsahuje funkčnú kombináciu hydrolyzovaných peptidov rybieho kolagénu, kyseliny hyalurónovej a vitamínu C, ktorý podporuje normálnu tvorbu kolagénu pre správnu funkciu kostí a chrupaviek. Vďaka zinku navyše prispieva k udržaniu zdravej pokožky, vlasov aj nechtov.

Marine Collg+ je funkčný komplex rybieho kolagénu, kyseliny hyalurónovej, vitamínu C a zinku pre starostlivosť o kĺby a krásny vzhľad

Marine Collg+ je komplexná kĺbová výživa a beauty doplnok v jednom, ktorý ocení každý, kto sa stará o svoje zdravie a vzhľad. Funkčné jadro produktu tvoria unikátne hydrolyzované peptidy rybieho kolagénu. Ide o štrukturálny proteín, ktorý sa nachádza v telesných spojivových tkanivách. Rôzne typy kolagénu tak nájdeme napríklad v šľachách, chrupavkách, ale aj koži či kostiach. V tomto doplnku sa nachádza v už rozštiepenej, a tým pádom dobre vstrebateľnej forme, ktorá sa rýchlo dostane tam, kam má. Preto sa doplnky s touto látkou používajú v rámci starostlivosti o kĺby a celý pohybový aparát.

S tým pomáha aj vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu kostí, chrupaviek, krvných ciev, kože, ďasien aj zubov. V zložení však nájdete aj kyselinu hyalurónovú, ktorá je tiež bežnou súčasťou organizmu. Jej úlohou v tele je udržiavať pružnosť chrupaviek a vodu v bunkách tkanív. Súvisí tak so starostlivosťou o hydratáciu pokožky a ďalších telesných štruktúr. Vďaka svojim vlastnostiam je obľúbenou súčasťou doplnkov na vlasy, pokožku aj kĺby.

Ďalšou funkčnou látkou je zinok, ktorý podporuje najmä udržanie zdravých vlasov, nechtov aj pokožky. Ocenia ho tak ženy aj muži, ktorí sa starajú o svoju krásu a mladistvý vzhľad. Zároveň rovnako ako vitamín C podporuje správnu funkciu imunity a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Pôsobí tak aj ako antioxidant.

Marine Collg+ je vďaka svojim vlastnostiam ideálny pre športovcov a aktívnych ľudí, ktorí sa starajú o svoje kĺby a celý pohybový aparát. Rovnako má čo ponúknuť po stránke starostlivosti o vitalitu, krásu a mladistvý vzhľad. Je vo forme dobre rozpustného prášku, ktorý po zmiešaní s vodou vytvára lahodný nápoj. Mnoho ľudí poteší aj fakt, že neobsahuje cukor a je sladený iba stéviou.

Marine Collg+ a jeho výhody

• kĺbová výživa a doplnok pre starostlivosť o krásu v jednom
  • obsahuje dobre vstrebateľné hydrolyzované peptidy rybieho kolagénu
  • je obohatený o vitamín C a zinok
  • obsahuje kyselinu hyalurónovú
  • prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre optimálnu funkciu kostí aj chrupaviek
  • podporuje udržanie zdravých vlasov, nechtov aj pokožky
  • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
  • podporuje normálnu funkciu imunity
  • má formu dobre rozpustného prášku
  • neobsahuje cukor a je sladený iba stéviou

Príchuť zelené jablko: Hydrolyzované peptidy rybieho kolagénu, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), vitamín C (kyselina L-askorbová), aróma, kyselina hyalurónová, sladidlo (steviol glykozidy), farbivo (chlorofyl).

Príchuť mango-marakuja: Hydrolyzované peptidy rybieho kolagénu, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), vitamín C (kyselina L-askorbová), aróma, kyselina hyalurónová, koncentrát z červenej repy, farbivo (beta karotén), sladidlo (steviol glykozidy).

Zmiešajte 1 odmerku (5,6 g) s 250–300 ml vody.

Nutričné hodnoty  5,6 g *RI
Hydrolyzované peptidy rybieho kolagénu 200 mg -
Vitamín C 200 mg 100 %
Kyselina hyaluronová 200 mg -
Zinok 100 mg 50 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučne.
Štítky produktu Best Seller, New
Hlavná kategória Kolagén na kĺby