Kreatín TABS 1500 mg - GymBeam

Kreatín TABS 1500 mg je kreatín monohydrát, ktorý poskytuje molekuly kreatínu pre udržanie svalovej energie, zvyšuje dostupnosť ATP pre svaly, výkonnosť, silu, syntézu bielkovín a objem svalov. Jedna tableta obsahuje až 1500 mg kreatín monohydrátu, vďaka čomu je tento suplement vysoko efektívny.

Nie je na sklade
Predpokladaná cena 15,95 €

Kreatín TABS 1500 mg je kreatín monohydrát na zvýšenie sily, svalovej hmoty a výkonu

Kreatín TABS 1500 mg je kreatín v tabletovej forme, ktorý poskytuje molekuly kreatínu pre udržanie energie, a to tak, že zabuduje molekuly fosfokreatínu v pracujúcich svaloch. Dodáva do svalov ATP, bezprostredný zdroj energie. Vzhľadom k tomu, že svalové vlákna obsahujú ATP len na niekoľko svalových zášklbov, zvyšná ATP musí byť do svalov dodaná. Kreatín pôsobí na mechanizmy ATP darovaním fosfátového iónu, a tým zvyšuje dostupnosť ATP pre svaly, čo je potrebné počas intenzívneho tréningu.

Kreatín je látka ľudskému telu vlastná (vyskytuje sa prevažne v červených svalových vláknach, ale taktiež je prítomna v mozgu a srdci). Telo si ho dokáže v malých množstvách vytvárať samo alebo získavať z potravín, ako červené mäso alebo ryby, no tepelnou úpravou hodnota prudko klesá. Ak je príjem z potravy nízky, kreatín môže byť produkovaný z prírodných aminokyselín, ako glycín, arginín a metionín v pečeni, obličkách a pankrease. Ak hovoríme o dopĺňaní kreatínu musíme povedať, že je potrebné donútiť svalové bunky množstvo kreatínu uložiť. Preto je na začiatku kreatínového cyklu potrebné zaradiť najskôr tzv. plniacu fázu, na ktorú naväzuje udržiavacia fáza, počas ktorej sa denná dávka postupne znižuje.

Kreatín podporuje výkonnosť, silu, syntézu bielkovín a zvyšuje objem svalov. Je možné ho užívať so sacharidovými aj bielkovinovými nápojmi s nízkym obsahom tuku.

Kreatín TABS 1500 mg a jeho výhody

• podporuje nárast svalovej hmoty
  • podporuje nárast sily
  • zvyšuje dostuposť svalovej energie (ATP)
  • zvyšuje výkon (viac serií  a opakovaní )
  • podporuje priberanie na váhe
  • skrátenie času regenerácie po záťaži

Kreatín monohydrát, plnidlo (mikrokryštalická celulóza E460), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý E341, stearan horečnatý E470b).

Odporúčame konzumovať 3 tablety po tréningu a pred jedlom v kombinácii s jednoduchými sacharidmi.

Nutričné hodnoty1 tableta
Kreatín monohydrát 1500 mg

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo slnečného žiarenia a v suchu.Skladujte mimo dosah malých detí.

Bez umelých sladidiel nie
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma tabletkovaný
Hlavná kategória Kreatín Monohydrát

Recenzie od zákazníkov Kreatín TABS 1500 mg - GymBeam
Prezeráte si:Kreatín TABS 1500 mg - GymBeam

Pohodlné užívanie. Tablety sa ľahko rozpustia, takže ich netreba prehĺtať celé. Monohydrát môže byť trochu ťažší na žalúdok, ale ja som ten problém nikdy nemal.

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
200 tab. 19,95 € 15,95 €
Nie je skladom
Očakávame
Dobrý deň , ja som si u vás objednal kreatín a chcem sa spýtať na dávkovanie. Ja som totižto futbalista a väčšinou 3 krát do týždňa chodím do fitka keď nerátam spoločné fitko zo spoluhráčmi a trénermi. A potrebujem zistiť aké je najvýhodnejšie dávkovanie keďže mávame niekedy dvojfázové tréningy a niekedy nie. Že či 1 tabletka pre druhá po tréningu a tretia tabletka po druhom tréningu bolo by toto dobre po dvojfázovom tréningu? A keby mám jeden tak 2 pred a 1 po tréningu? A keby idem ráno do fitka tak tiež že 1 pred druhá po a tretia po druhom tréningu? Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň, užívajte 4 tablety denne naraz ideálne po jedle. Nie je potrebné kreatín rozdeľovať na viacero dávok. Jednorázová dávka je cca 3-5g kreatínu denne. Užívať ho môžete aj v netréningový deň.
Ladislav, GymBeam Team