Kĺbová výživa Arthro Complex 120 kaps - GymBeam

Kĺbová výživa Arthro Complex je funkčný komplex pre maximálnu starostlivosť o pohybový aparát. Komplex tvoria 4 efektívne látky, konkrétne ide o glukozamín, chondroitín, MSM a vitamín C. Všetky tieto zložky sú bežnou súčasťou doplnkov podporujúcich správnu funkciu kĺbov. Sú tak obľúbené najmä medzi aktívnymi športovcami a ostatnými ľuďmi, ktorí majú problém s pohybovým aparátom.

Kĺbová výživa Arthro Complex - účinná zmes funkčných látok pre maximálnu starostlivosť o zdravie pohybového aparátu

Kĺbová výživa Arthro Complex je špeciálna kĺbová výživa s funkčným obsahom látok, ktoré sa účinne starajú o chrupavky, šľachy a väzy. Jadro produktu tvoria overené látky, ako je MSM, chondroitínsulfát a glukozamínsulfát. Tie sú populárne medzi ľuďmi, ktorých trápia bolesti kĺbov alebo majú iné ťažkosti s pohybovým aparátom. Rovnako tak si ich obľúbili aj aktívni športovci, ktorí majú na funkciu kĺbov zvýšené nároky a venujú tak maximálnu starostlivosť pohybovému aparátu.

Obsiahnutý chondroitín je zastúpený v štruktúrach medzibunkovej hmoty chrupavky. Je dávaný do súvislosti so zadržiavaním vody v chrupavke, čo môže mať vplyv na jej pružnosť. Často sa kombinuje s glukozamínom, ktorý v Arthro Complex tiež nájdete. Ide o látku, ktorá sa prirodzene vyskytuje v našom tele. Je totiž dôležitou zložkou kĺbových chrupaviek. S pribúdajúcim vekom však môže hladina glukozamínu v tele prirodzene klesať. Ak má človek ťažkosti s pohybom alebo ho trápia bolesti kĺbov, je dobré sa na jeho príjem viac zamerať.

V zložení nájdete aj MSM (metylsulfonylmetán). Ide o látku, ktorá sa zúčastňuje tvorby štruktúry kolagénu a vykazuje antioxidačnú aktivitu. Poslednou zložkou Arthro Complex je vitamín C (kyselina L-askorbová). Ten prispieva k optimálnej tvorbe kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu kostí, kĺbov a krvných ciev. Okrem toho má vplyv aj na správnu funkciu imunity, pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Kĺbová výživa Arthro Complex je vo forme praktických kapsúl, ktoré sa ľahko užívajú. Vďaka starostlivo vybranému zloženiu ide o účinný doplnok vhodný pre športovcov i všetkých ostatných ľudí, ktorí chcú podporiť správnu funkciu pohybového aparátu.

Kĺbová výživa Arthro Complex a jej výhody

• kĺbová výživa na podporu pohybového aparátu
  • obsahuje účinné látky, ako je chondroitín, glukozamín, MSM a vitamín C
  • prispieva k správnej funkcii kostí a chrupaviek
  • má vplyv na tvorbu kolagénu v tele
  • vhodná pre maximálnu starostlivosť o pohybový aparát
  • populárna medzi športovcami, ktorí nadmerne zaťažujú kĺby
  • ľahko sa užíva
  • je vo forme praktických kapsúl

Gukozamínsulfát (mäkkýše), chondroitínsulfát, metylsulfonylmetán (MSM), maltodextrín, vitamín C (Kyselina L-askorbová), želatínová kapsula.

Užívajte 3 kapsule denne.

Nutričné hodnoty 1 dávka (3 kaps)
Glukozamínsulfát 900 mg
   z toho glukozamín 585 mg
Chondroitínsulfát 600 mg
Metylsulfonylmetán (MSM) 300 mg
Kyselina L-askorbová 11,25 mg (14 %*)

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučne.

Hlavná kategória Kĺbová výživa
Skupina príchute prírodná chuť
Kapsule 120 kaps.
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Kĺbová výživa

Recenzie od zákazníkov Kĺbová výživa Arthro Complex 120 kaps - GymBeam

Prezeráte si:Kĺbová výživa Arthro Complex 120 kaps - GymBeam

Začal som ju používať po artróze pravého ramenného kĺbu, regenerácia bola rýchlejšia a mal som minimálne bolesti po pár dňoch. Možno aj vďaka tomuto doplnku som predišiel zápalu kĺbu. Jednoznačne odporúčam! Nečakal som od tejto kĺbovky veľa, no ostal som milo prekvapený, klobúk dolu :)

Doužíval som všetkých 120 tabliet a žiadna zmena, čo sa týka bolesti kĺbov. Mne to nešlape.

Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
bez príchute
Davkovanie
Zdravim, je lepsie rozdelit tie 4 tabletky na cely den alebo naraz si ich dat?
Davkovanie
Dobrý deň, môžete si dávku rozdeliť na dva krát alebo užiť naraz. Podľa Vašej potreby, dôležitá je pravidelnosť

Kombinacia
Zdravim, chcem sa spytat ci je mozne kombinovat s Vitality Complex (ktory si davam rano s jednou tabletou Arthro Plus) a Vasim vitaminom D (ktory si davam na obed spolu s dalsim Arthro plus). Dakujem za odpoved.
Kombinacia
Dobrý deň, áno, je možné takto kombinovať kĺbovú výživu Arthro Plus s multivitamínom Vitality Complex

Ladislav, team GymBeam
Kedy? Koľko?
Kedy mam brať pred alebo po jedle ?
A koľko tabliet na deň niekde sa píše 3 niekde 4
Kedy? Koľko?
Dobrý deň, kĺbovú výživu je vhodné užívať po jedle, ideálne po raňajkách alebo po obede. Odporúčané denné dávkovanie sú 3 kapsule.

Ladislav, team GymBeam
To isté, alebo iné
Dobrý deň. Chcem sa spýtať, že keď mám od vás zakúpený produkt Kĺbová výživa Animal Flex 44, či tento produkt Artro plus je niečo iné a hodí sa to zakúpiť, alebo zložky v tomto produkte sú už obsiahnuté v Animal Flexe a bola by to duplicita. Ďakujem pekne
To isté, alebo iné
Dobrý deň, ide o iný produkt s odlišným zložením. Animal Flex obsahuje 44 balíčkov po 8 tabliet. Tieto tablety obsahujú každú látku zvlásť. V Arthro Plus je v jednej tablete viac zložiek.