Predtréningový stimulant Inferno Black - Stacker2

Výrobca: Stacker2

Predtréningový stimulant Inferno Black obsahuje len 5 zložiek, no vo vysokých množstvách, ktoré zabezpečujú jeho účinnosť. Ide o L-citrulín, L-arginín AKG, beta alanín, taurín a kofeín. Táto diabolsky silná predtréningovka neobsahuje žiadny cukor a je vhodná aj pre vegánov.

Predtréningový stimulant Inferno Black - 5 zložiek pre váš maximálny výkon na tréningu

Predtréningový stimulant Inferno Black je nadupaná predtréningovka vo forme prášku. Obsahuje iba 5 látok, no vo vysokých dávkach, ktoré zabezpečujú jeho účinnosť. Nájdete v ňom aminokyseliny L-citrulín, L-arginín AKG, beta alanín, taurín a kofeín. Všetky tieto zložky patria k populárnym ingredienciám silnej predtréningovky. L-arginín AKG a taurín sú navyše obsiahnuté v kvalitnej biologicky dostupnej forme pre lepšie vstrebávanie. Inferno Black tiež neobsahuje žiadny cukor a je vhodný aj pre vegánov. Vychutnajte si jeho silu pred náročným tréningom či intenzívnym kardiom.

Predtréningový stimulant Inferno Black a jeho výhody

• obsahuje aminokyseliny L-citrulín, L-arginín AKG, beta alanín a taurín
  • nájdete v ňom veľké množstvo kofeínu
  • neobsahuje cukor
  • je vhodný aj pre vegánov

L-citrulín, beta alanín, L-arginín (L-arginín AKG), taurín, kofeín bezvodý, aróma, sladidlo (sukralóza), prírodné farbivá (beta karotén, prášok z červenej repy).

Užite 1 odmerku rozmiešanú v 200 ml vody 15 minút pred tréningom.

Nutričné hodnoty1 odmerka (10 g)
L-citrulín 4 g
Beta alanín 3 g
L-arginín (L-arginín AKG) 1 g
Taurín 1 g
Kofeín bezvodý 0,3 g

Ide o výživový doplnok s vysokým obsahom kofeínu. Výživový doplnok by sa nemal používať ako náhrada pestrej stravy. Tento produkt sa má používať v spojení s pestrou stravou a cvičebným programom, aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a uchovávajte mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Poraďte sa s odborníkom, ak tiež používate ďalšie doplnky a stimulanty, ako je kofeín alebo inhibítor monoaminooxidázy (maoi). Nepoužívajte tento produkt, ak máte ochorenie srdca alebo ciev, vysoký krvný tlak, cukrovku, glaukóm štítnej žľazy, obličiek alebo prostaty. Obsahuje umelé sladidlá. Vysoký obsah kofeínu (300 mg). Nikdy neprekračujte 1 odmerku denne.

Bez umelých sladidiel nie
Skupina príchute ovocie
EAN 8717472070159
Štítky produktu Vegan