Egg Albumin - GymBeam

Egg Albumin je vaječný proteín s až 80%-ným podielom bielkovín, bez tuku, cholesterolu a laktózy. Sušené vaječné bielka obsahujú pomalšie stráviteľné bielkoviny, ktoré budú zásobovať vaše svaly dlhšiu dobu, preto je tento proteín vhodný aj pred spaním, alebo medzi jedlami. Má vysokú biologickú hodnotu a ponúka kompletný profil esenciálnych aminokyselín.

Egg Albumin - vaječný proteín s až 80%-ným obsahom bielkovín, pomalším vstrebávaním a vysokou biologickou hodnotou

Egg Albumin je vaječný proteín zo sušených vaječných bielkov, ktoré sú neoceniteľným zdrojom bielkovín. Sušený bielok dodáva pomalšie stráviteľné bielkoviny, vďaka čomu zásobuje svaly živinami po dlhšiu dobu. Preto je tento proteín vhodný pred spaním, alebo aj ako náhrada jedla počas dňa. Dostatočne zasýti a výborne chutí.

Egg Albumin - vaječný proteín - gymbeam

Má až 80%-ný podiel bielkovín, naopak nízky obsah sacharidov a žiaden tuk. Neobsahuje cholesterol, ani laktózu, čo ocenia hlavne športovci, ktorí trpia laktózovou intoleranciou. Je výbornou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný zdroj bielkovín pre nárast svalovej hmoty a sily. Má vysokú biologickú hodnotu a ponúka kompletný profil esenciálnych aminokyselín, ako aj vysoký obsah BCAA a glutamínu - aminokyseliny, ktoré podporujú zlepšenie výkonu a urýchlenie regenerácie.

Egg Albumin a jeho výhody

• vaječný proteín s až 80%-ným podielom bielkovín
  • má vysokú biologickú využiteľnosť
  • má kompletný aminokyselinový profil, BCAA a glutamín
  • neobsahuje tuk, ani cholesterol
  • je bez lepku, cukru a laktózy
  • je vhodný pre ľudí s laktózovou intoleranciou
  • je vhodný pred spánkom

Príchuť - neochutený: Vaječné bielka v prášku, emulgátor (sodná soľ karboxymetylcelulózy), sladidlo (sukralóza), vanilkový krištáľ, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý).

Príchutť - čokoláda: Vaječné bielka v prášku, odtučnený kakaový prášok 10%, arómy, emulgátor (sodná soľ karboxymetylcelulózy), sladidlo (sukralóza), vanilkový krištáľ, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý).

Zmiešajte 1 odmerku (25g) s 150-200 ml vody. Užívajte 1-2 krát denne.

Nutričné hodnoty (neochutený)1 dávka (25 g)*RI
Energetická hodnota 369 kJ / 87 kcal 4,7 %
Tuky 0 g 0 %
   z toho nasýtené tuky 0 g 0 %
Sacharidy 1,47 g 0,6 %
   z toho cukry 0,98 g 1,1 %
Bielkoviny 20 g 40 %
Soľ 0,93 g 15,5 %
Nutričné hodnoty (čokoláda)1 dávka (25 g)*RI
Energetická hodnota 354 kJ / 83 kcal 4,2 %
Tuky 0,28 g 0,4 %
   z toho nasýtené tuky 0,18 g 0,9 %
Sacharidy 1,96 g 0,8 %
   z toho cukry 0,9 g 1 %
Bielkoviny 18 g 36 %
Soľ 0,81 g 13,5 %
*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučne. Môže obsahovať stopy lepku, sóje, mlieka, orechov a sezamu.

Bez umelých sladidiel nie
Skupina príchute čokoláda
Metóda spracovania proteínu rôzne spracovanie
Zdroj proteínov vajíčka
Zmes číry
Forma práškový
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Hlavná kategória Proteíny

Recenzie od zákazníkov Egg Albumin - GymBeam

Prezeráte si:Egg Albumin - GymBeam

Nepochopil som prečo sa niektorí sťažujú, že proteín pení. Bielko jednoducho mixovaním pení, to vie každá domáca gazdinka. Poto, vďaka takímto "plačkom" bude výrobca pridávať chemikálie aby nepenil. Už tak je dnes problém zohnať niečo čisté bez jedov. Preto kupujem nedochucované veci, aby som nemusel riešiť o pár rokov onkologiu!!!!! Takže rada pre "plačkov" pridaj si do proteínu jednu čajovú lyžičku sušeného mlieka a máš po neprekonateľnom probléme!!! Pena nebude. Pre nňa jeden z mála proteínov, ktoré mám v obľube, lebo nieje narvaný umelými farbivami a sladidlami. Škoda že natural výrobkov je len pár. Do všetkého pridávate samé príchute (hnoj).

Rozpustnosť okej, chuť okej ale ta pena. Chápem ,že je to z bielkov ale ani jar nepení ako toto....nepomáha ani čakanie..

Príchuť Balenie (g) Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
čokoláda 1000 g
bez príchute 1000 g
Dávkovanie pred spaním
Dobrý deň, chcel som sa spýtať je lepšie pred spaním tento proteín rozmiešať vo vode alebo v mlieku ?
Ďakujem
Dávkovanie pred spaním
Dobrý den. Tento protein má pomalejší vstřebávání, proto jej stačí míchat s vodou, ale můžete klidně vyzkoušet kombinaci s mlékem.

Miroslava, team GymBeam