DNA Test Premium Pack - GenePlanet

0%
0% (0)
Výrobca: GenePlanet

DNA Test Premium Pack je unikátna kolekcia 7 veľmi jednoduchých domácich DNA testov zo slín, ktorá na základe 77 genetických analýz poskytne najkomplexnejší a ojedinelý pohľad na váš celkový životný štýl. Môžete tak ľahko zistiť, ako vaše telo funguje, ktorý šport je pre vás ten najvhodnejší a objaviť skryté genetické predispozície pre radu oblastí celkového zdravia a životného štýlu.

Dlhodobo nedostupný

DNA Test Premium Pack - 7 unikátnych domácich DNA testov zo slín pre skvalitnenie životného štýlu a športovej výkonnosti

DNA Test Premium Pack obsahuje unikátnu kolekciu 7 veľmi jednoduchých domácich DNA testov zo slín, ktorá vás na základe 77 genetických analýz môže naučiť spolupracovať s vašimi génmi prostredníctvom personalizovaných odporúčaní určených presne pre vás. Môžete tak pozitívne ovplyvniť vaše zdravie, športovú výkonnosť alebo sa zamerať na odporúčaný príjem živín špecifických pre vašu DNA. Každý človek má totiž odlišnú genetickú výbavu a čo je dobré pre jedného, nemusí byť dobré pre všetkých. Dostáva sa vám tak do rúk unikátna príležitosť komplexne sa zoznámiť s vašimi génmi a pozitívne tak ovplyvniť svoj život vďaka informovanejším rozhodnutiam. Veľkou výhodou je, že vzorku nemusíte odoberať 7-krát, ale k vyhodnoteniu a interpretácii výsledkov týchto 7 testov stačí odoslať iba jednu vzorku DNA.

    

DNA Test Premium Pack obsahuje:

 • DNA Test Diet and Body Weight prezradí, ako upraviť jedálniček pre udržanie optimálneho zdravia telesnej hmotnosti. Dozviete sa, ako vaše telo reaguje na príjem sacharidov a tukov. Na základe toho môžete urobiť odporúčané úpravy v zložení jedálnička, rozlúčiť sa s nevysvetliteľným priberaním na váhe a obmedziť chute na sladké alebo neuspokojiteľný apetít. Ženy sa ďalej dozvedia, či je v ich genetickej výbave prítomný "tuky spaľujúci gén", ktorý môže poskytovať určitú výhodu pri chudnutí. Táto analýza vám tak môže pomôcť schudnúť, váhu si trvalo udržať a vymaniť sa z neustáleho kruhu skúšania rôznych diét a následného priberania.
 • DNA Test Heart Health analyzuje a vyhodnotí genetické predispozície vzhľadom k srdcovému zdraviu a môže vám tak pomôcť prispôsobiť jedálniček a váš celkový životný štýl k maximálnej podpore silného srdca. Test napríklad obsahuje genetickú analýzu ovplyvňujúcu metabolizmus omega 3 mastných kyselín, triglyceridov, citlivosť na inzulín alebo CRP (C-reaktívny proteín), ktorého hladina sa prirodzene zvyšuje ako odpoveď na zvýšenú mieru zápalu v organizme.
 • DNA Test Metabolism and Lifestyle odhalí efektivitu vášho metabolizmu, intoleranciu na lepok alebo laktózu a riziká prepuknutia závislosti na alkohole alebo nikotíne plynúce z genetických predispozícii. To vám môže pomôcť upraviť životný štýl a vyberať si vhodnejšie potraviny vzhľadom k vašim potrebám.
 • DNA Test Skin Health and Ageing prezradí, ako vaše gény ovplyvňujú stav pokožky a jej rýchlosť starnutia. Môže vám tak poradiť s úpravou jedálnička, životného štýlu a starostlivosti o pokožku tak, aby sa prejavy starnutia čo najviac oddialili a pokožka si udržala svoju pružnosť, pevnosť a mladistvý vzhľad.
 • DNA Test Sports Performance odhalí, aký šport je pre vás najvhodnejší a môže vám pomôcť so zlepšením športovej výkonnosti. Každý človek má svoju genetickú výbavu a štruktúru svalov v podobe rôzneho zloženia svalových vlákien. To ovplyvňuje následný výber športových aktivít, ktoré sú v súlade s vašim genetickým potenciálom a v ktorých môžete zaznamenať skvelé výsledky. Vďaka tomu tak zistíte, aké máte zloženie svalových vlákien a či je tak pre vás vhodnejší silový alebo vytrvalostný šport. Medzi obsiahnuté testy patrí aj genetická predispozícia ovplyvňujúca veľkosť a silu svalov, hodnotu VO2max či úroveň regenerácie po športovej aktivite. test vám poskytne ucelené personalizované odporúčanie, ktoré vám môže pomôcť jednoduchšie dosiahnuť vaše ciele.
 • DNA Test Vitamins and Minerals vám na základe analýzy génov prezradí, ako upraviť jedálniček tak, aby ste prijímali optimálne množstvo všetkých kľúčových vitamínov a minerálnych látok, ktoré sú dôležité pre nespočet biochemických reakcií odohrávajúcich sa v ľudskom organizme.
 • DNA Test Mind and Wellbeing odhalí, ako ste citliví na stres a ako dobre sa s ním dokážete vysporiadať. Ďalej prezradí, či ste skôr ranné vtáča alebo nočná sova a môže vám tak pomôcť optimalizovať váš spánkový režim a mať dostatok energie v každodennom živote.

    

Balenie produktu a návod na použitie sú v anglickom jazyku. Mobilnú aplikáciu a výsledky je možné zobraziť v angličtine aj slovenčine.

          

DNA Test Premium Pack - GenePlanet

    

DNA Test Premium Pack a jeho výhody

 • obsahuje 7 revolučných domácich DNA testov zo slín
 • k jeho vyhodnoteniu a interpretácii výsledkov stačí iba jedna vzorka DNA
 • je užívateľsky prívetivý a jednoduchý na použitie
 • k jeho použitiu nie sú potrebné žiadne invazívne metódy
 • analyzuje 77 starostlivo vybraných skupín génov vo vzťahu k životnému štýlu a športovej výkonnosti
 • prezradí genetické predispozície k závislosti na alkohole alebo nikotíne
 • pomôže identifikovať prípadné problémy s lepkom alebo laktózou
 • prezradí zloženie svalových vlákien a reakciu tela na sacharidy a tuky
 • pomôže vybrať vhodný šport na základ analýzy DNA
 • môže zlepšiť športovú výkonnosť
 • odhalí náchylnosť k zraneniam mäkkých tkanív
 • môže pomôcť zlepšiť kvalitu spánku
 • analyzuje predispozície k hodnote VO2max
 • prezradí reakciu na stresové situácie
 • odhalí, ako vaše gény ovplyvňujú zdravie pokožky
 • môže zlepšiť váš životný štýl
 • prezradí, ako si vaše telo dokáže poradiť s kofeínom a alkoholom
 • môže pomôcť nájsť príčinu nafukovania a ďalších tráviacich problémov
 • poskytne personalizované odporúčanie k zlepšeniu športovej výkonnosti a jedálnička
 • prezradí ideálne zloženie jedálnička na základe genetickej výbavy
 • prezradí, aké potraviny a doplnky stravy užívať pre optimálny príjem mikroživín
 • pomôže upraviť jedálniček a prijímať dostatočné množstvo mikroživín

    

Ako to funguje? 

 1. Akonáhle vám po zakúpení príde váš test, vytvorte si na stránkach výrobcu GenePlanet účet a zaregistrujte svoj test pomocou čiarového a bezpečnostného kódu. 
 2. Následne odoberte vzorku slín podľa návodu, starostlivo ju zabaľte a uložte mimo dosah detí na suché miesto pri izbovej teplote. Odobrané vzorky sa nesmie skladovať v chladničke!
 3. Vzorku si od vás bezplatne vyzdvihneme prostredníctvom kuriérskej služby, akonáhle kontaktujete našu zákaznícku linku (info@gymbeam.sk, +421 02 33 057 087), ktorá sa s vami dohodne na termíne vyzdvihnutia. Zákaznícku linku ohľadom vyzdvihnutia vzorky kontaktuje prosím čo najskôr, a to ideálne v rovnaký alebo nasledujúci deň odo dňa vykonania testu podľa návodu. Od vykonania testu a vyzdvihnutia vzorky by nemalo uplynúť viac než 7 dní. Iba tak môžete získať svoje výsledky čo najrýchlejšie.
 4. Zhruba do 7 týždňov vás prostredníctvom e-mailu informujeme akonáhle budú vaše výsledky k dispozícii v online aplikácii, ku ktorej sa jednoducho dostaňte pomocou vášho účtu na stránkach výrobcu GenePlanet, ktorý test podľa prísnych protokolov a bezpečnostných pravidiel vyhodnotí. 

                      

                

DNA Test Premium Pack obsahuje 77 rôznych DNA analýz vrátane:

 1. Diet and Body Weight (12 analýz)
 2. Heart Health (7 analýz)
 3. Metabolism and Lifestyle (6 analýz)
 4. Skin Health and Ageing (17 analýz)
 5. Sports Performance (10 analýz)
 6. Vitamins and Minerals (12 analýz)
 7. Mind and Wellbeing (11 analýz)

      

Upozornenie:

Test nie je vhodný pre neplnoletých. Produkt skladujte mimo dosah detí na suchom mieste pri izbovej teplote. DNA test obsahuje stabilizačnú kvapalinu, ktorá je netoxická a nie je určená k požitiu. Aplikovaný test neskladujte v chladničke. Inštrukcie k testu a tiež jeho výsledky sú iba v angličtine. Analýzy GenePlanet sú vykonané podľa najprísnejších profesionálnych štandardov a GenePlanet venuje zvláštnu pozornosť zabezpečeniu laboratórií a uchovávaných dát. Všetky dáta sú ukladané a spracovávané v súlade s európskou a miestnou legislatívou s najvyššími štandardmi. 

Detail produktu
EAN 0123012301234
HS kód 39233010: -- S obsahom nepresahujúcim 2 litre
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Netto váha 0.11 kg
Počet kusov v balení 30 ks
Brutto váha 0.11 kg
Dĺžka 18.50 cm
Šírka 12.50 cm
Výška 3.50 cm
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Hlavná kategória DNA testy
Ostatné kategórie Darčeky
Ostatné kategórie
Darčeky pre ňu
Darčeky pre neho
Diagnostické testy
Darčeky pre celú rodinu

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov DNA Test Premium Pack - GenePlanet
Write Your Own Review
Prezeráte si:DNA Test Premium Pack - GenePlanet
Vaše hodnotenie
Variants Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď